Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. witam kilka dni temu wymienilem filtr pylkowy oraz nabilem klime...i otoz zastanawia mnie jeden problem...jak uruchomie klime a pozniej jak ja wylacze i zgasze pojazd to przez ok.10 sekund slysze z kratek nawiewu jak by uciekal czynnik nie wiem czy to normalne czy cos jest nie tak...Prosze o parę wskazowek dotyczacych tego tematu.Pozdrawiam
  2. niedawno znalazlem jedna osobe z mojego regionu kto potrafi robic logi w niedziele jest spocik w Lbn na ktorym mam zamiar sie zjawic i moze uda mi sie dokonac logow przy pomocy kolegow :>
  3. Podlacze sie do tematu ale troszke z innej beczki :gwizdanie: czy orjetuje sie ktos moze gdzie mozna dokonac regeneracju turbiny na terenie Lublina ?? pozdrawiam
  4. eh...kolego spanky trzeba miec dostep do tego VAG'a lub znac kogos kto go ma :gwizdanie: a co do diagnostyki to mam znikome wiadomosci na jej temat
  5. kolego A3 jak chcesz to moge ci przywiezsc troszku ON :gwizdanie: bo prawdopodobnie we wtorek bede w Wawie a do ruskiej tez mam dostep(do UA mozna powiedziec ze mam rzut kamieniem ) tylko ze nie chce jej lac bo koles mi opowadal ze jak jezdzil na ruskiej w A6 to cos mu tam pozapychalo...jak na razie wzrost cen paliw jest szokujacy dla kierowcow zobaczymy jak jutro beda sie przedstawialy ceny paliw...
  6. dzis jak przejezdzalem obok stacji to ON => 4,52 ale ja mam jak na razie ropke po 3 zeta/l ale chyba nie na dlugo bo znajomy tez pewnie podwyzszy cene o pare groszy,skoro na stacji tez wzrosla....ale co tam zawsze ponad zeta taniej mam i za ta sama kaske co na stacji zaleje troszke literkow wiecej
  7. niezaleznie od temperatury to sie dzieje nie wazne czy silnik zimny czy cieply.. bo jak np: jak jade gdzies na miasto zlapie mi juz zadana temp i jak za 5 minut wroce odpale auto...to mocno dymi czarnym a pozniej jest ok tak samo z turbo sie dzieje...nie wiem co jest z nia nie tak...kolezka mechanik stwierdzil ze kierownice mogly sie zapiec(polecil mi regeneracje) i dlatego turbo mi nie ciagnie...a czy jak bede jezdzil dlugo na zepsutym turbo to beda jeszcze z tego jakies problemy??
  8. witam mam problem z moja audiczka...a mianowicie padlo mi chyba turbo ;( nie czuje mocy podaczas jazdy..objawy sa takie ze przez jakies pierwsze pol godziny jazdy nie czuje mocy..dopiero pozjniej odczuwam jak by sie turbina zalaczala.A w dodatku przez pierwsze 5 do 10 minut jazdy strasznie mi kopci na czarno a pozniej jest ok.Czy wie ktos co to moze byc za przyczyna?? I czy orjetuje sie ktos z was gdzie regeneruja turbiny w Lublinie lub okolicach ?? opcja ''szukaj'' niestety duzo mi nie pomogla pozdrawiam
  9. u mnie w autku podobny problem jest ze sygnal radiowy mi zanika ;( moze warto sprawdzic wzmacnacz antenowy ktory znjduje sie po lewej stronie od kierowcy z tylu (trzeba rozebrac ten boczek obok malej tylnej szyby) tak to gdzies na necie ostatnio wyczytalem ale jakos czas mi na to nie pozwala aby sie zabrac za to pozdrawiam
  10. dzieki kolego jestem poczatkujacym posiadaczem dlatego chcialem sie zapytac doswidczonych uzytkownikow pozdrawiam
  11. tez tak myslalem tylko jest maly problem bo od dosc krotkiego czasu posiadam swoje autko i wszystkiego tak dokladnie na jej temat nie wiem,a tym bardziej o VAGowaniu z tej racji ze nie posiadam tego cudownego urzadenia a poduszki to mam :> nawet dwie
  12. witam mam maly problem z palaca sie kontrolka air bag?? zanim nie wymienilem zaroweczki podswietlajacej licznik predkosciomierza(podswitlana byla tylko polowka tarczy) wszystko z kontrokla airbag bylo w porzadku,po wymianie spalonej zaroweczki na predkosciomierzu kontrolka od jaskow nie chce gasnac czy ktos wie co moze byc tego przyczyna?? czy podpiecie pod Vaga cos pomoze ?? pozdrawiam
  13. dzieki za wytlumaczenie Twoje wypowiedzi sa bardzo sensowne i zrozumiale pozdrawiam
  14. rowniez dolaczam sie do wypowiedzi klubowiczow obnizaj autko i nawet sie nie zastanawiaj nad tym. Bedzie :th:
  15. dzieki za wyczerpujaca odpowiedz na pewno skorzystam przy zakupie autka z Twojej propozycji :> bedzie to dla mnie wygodniejsze jezeli pozniej mam sie bawic w jakies umowy darowizny...jeszcze mam jedno pytanko do Ciebie kolego?? Jak to jest np...jak sa dwie osoby wpisane w dowodzie (wlasciciel i wspolwlasciciel) a pozniej chce sie wypisac wspolwlasciciela?? - moj wujaszek ma taki problem bo jest wpisany w dowodzie razem ze swoja szwagierka ktora miala znizki a on nie.I teraz on chcialby juz byc pelnym wlascicielem tego auta gdzyz juz po tych kilku latach dostal spore zniki...czy wiaza z tym sie jakies duze sprawy do zalatwienia?? jak bys mogl mi to wytlumaczyc byl bym bardzo wdzieczny,bo sam chcialbym sie dowiedziec jak to z tym jest.
  16. o tym to wiem...to jest wlasnie najgorsze ze przy jakiejs kolizji mozna ztracic znizki.Dzieki wielkie kolego pozdrawiam
  17. witam od jakiegos czasu planuje zakup autka oczywiscie A4 i po jego przerejestrowaniu i ubzpieczeniu oczywiscie bede mial duza kwote do zaplaty za ubezpieczenie i nurtuje mnie taki problem.Czy pozniej podczas rejestracji auta moge dopisac wspolwlasciciela aby miec tansze znizki :> ,jezeli na ofercie kupna-sprzedzy lub marzy bedzie podpisana tylko jedna osoba.jezeli ktos cos wie na ten temat to bardzo prosil bym o pomoc. Z gory dzieki pozdrawiam Solarek4
  18. Witam chciałbym się przedstawić - mam na imie Radosław od niedawna przegladam forum gdzie wyczytałem już naprawdę sporo przydatnych porad,dlatego postanowilem się zapisac i dolączyc do miłosnokow marki Audi.Nie posiadam jeszcze swojej niunki,ale mysle ze przed jej zakupem dostane tutaj dużo wskazóweki i porad oraz uzyskam potrzebna mi pomoc kolegow z lubelszczyzny. Pozdrawiam klubowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.