Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?
witam ostatnio podczas mocowania radia w mojej niuni zauwazylem cos takiego => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f29241523c8cf03b.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49a59f1a55d5fb6e.html i tu jest moje pytanie czy nie jest to przypadkiem antena?? jesli cos wiecie na ten temat bardzo prosil bym o wyjasnienie
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półkę ?
niestety konstruktorzy nie we wszystkich autkach zamontowali ori naglosnienie wiec pewnie kolega chcial sobie cos zalozyc zeby lepiej gralo
-
"Jakie radio pasuje do instalacji a4"
jesli zakupisz radio blaupunkta lub pionnera to nie bedziesz sie musial bawic w zadne przerobki osobscie posiadam nowego blaupunkta i tylko wtyczki wpialem bez zadnych przeróbek i pieknie gralo a to pewnie dlatego ze mialem stare ori radio na kasety tez blaupunkta.W pionnerku tez tak powinoo byc bo wczesniej mialem tej firmy radio i zamontowalem go bez zadnych przeróbek.Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Nie zapala się światło przy otwartych drzwiach
kolego z Lublina przyjedz do mnie to mysle ze rozpatrzymy ten problem :gwizdanie: lub tez wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_podswietlenia_przy_otwieraniu_drzwi-t33380.0.html wystarczy troszke checi i opcja i wszystko jak na dloni
-
[B5 AFN] Mój nowy nabytek
wrzuc jeszcze jakies fotki wtedy bedzie
-
[B5 AFN] Co to za zawór ?
dzieki za sprostowanie sprawy a logi postaram sie wrzucic w najblizszym czasie jak tylko bede mial mozliwosc ich dokonania
-
[B5 AFN] Co to za zawór ?
prosze bardzo oto bledy z vaga 00575 oraz 00553 to ciekawe co na to teraz sie wypowiecie rzecz jasna jesli bedziecie chcieli rozmawiac na ten temat :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Co to za zawór ?
wszystko juz dokladnie sprawdzalem i stwierdzam ze ten zaczep jak sie mocuje ten wezyk jest troszke oblamany i dlatego daje tak olejem...czy to moze byc spowodowane ze moja turbinka nie daje mocy takiej jaka powinna byc
-
[B5 AFN] Co to za zawór ?
witam ostatnio zauwazylem dziwne objawy tej oto czesci => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c3c7f4a350a4a2f.html mocno daje olejem na obudowe filtra powietrza i autko stracilo troszke mocy czy ten zawor (jesli to tak mozna nazwac - prosil bym najwyzej o sprostowanie co to jest i za co odpowiada ? ) i czy jest to spowodowane ze mam nieszczelny uklad i turbina nie dziala poprawnie ?? pozdrawiam
-
[B5 AFN] Immobilizer - wymiana na inny
sama puszke immo wraz z kodem (czyli ta pestka ktora siedzi w kluczyku ) wymienilem.Zrobilem wagowanie i dalej zero reakcji i jestem w drastycznej sytuacji bo nie wim co dalej robic
-
[B5 AFN] Immobilizer - wymiana na inny
witam mam maly problem ze swoim autkiem mianowicie padlo mi immo.Chce wymienic immo i tu mam takie pytanie czy jak kupie caly zestaw ( stacyjka kluczyki puszka z immo i wkladki drzwi) z audika benzyniaka i zamontuje u siebie to czy wszystko bedzie grac czy musze szukac zestawu z silnikiem diesla ?? pozdrawiam
-
[B5 AFN] Immobilizer - wymiana
jesli np wymienie (ta sama siwa kostke) immo i bede mial do niego kod a transponder wloze do mojego starego kluczuka i dopasuje immo do ecu(czytalem ze trzeba tak zrobic) do tez bedzie wszystko ok
-
[B5 AFN] Immobilizer - wymiana
witam posiadam tylko jeden kluczyk i chcialbym dorobic jeszcze jeden ale w Aso to zdzierstwo wiec znalazlem goscia ktory dorabia kluczyki z immo i krzykna mi 170 zl i zastanawiam sie czy ta cena jest w miare mozliwa...mam jeszcze jedna mozliwosc,a mianowicie zakup immo wraz ze stacyjka pelnym kompletem kluczykow i wkladkami(jedna mam niestety uszkodzona ) i wypadalo by aby wygladalo to jak u ludzi.na pobliskim szrocie znalazlem a4 do rozbiorki i goscio zaspiewal mi 250zl za wszystko.i tu moje ptanie czy jak wszystko podlacze immo bedzie w 100% sprawne?? czy trzeba bedzie robic jeszcze jakies modyfikacje?? podaje przyklad jaki znalazlem na aukcji http://www.allegro.pl/item375700984_audi_a6_c4_stacyjka_wkladki_drzwi_kluczyk.html .I mam jeszcze jedno pytanko czy np jak bym zakupil same immo wraz z transponderem ktory umiescil bym w swoim kluczyku autko bedzie odpalac ?? pozdrawiam
-
[B5 AFN] Lampy zespolone
dzieki wielkie za odpowiedzi mysle ze lepiej jest zalozyc takie ori niz takie typu ANGEL EYES
-
[B5 AFN] Lampy zespolone
witam czy lampy z tego autka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d173cf7b8fbe06a.html beda pasowaly do mojego wozu
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
ja obstawiam na 2:1 dla naszych :> licze ze Roger Guereiro zaskoczy nas pozytywnie i strzeli jakas piekna brameczke
-
[B5 AFN] migajaca kontrolka
witam nie wiem czy dobrze umiescilemm ten watek w odpowiednim dziale chccialbym sie dowedziec od czego sluzy zolta kontrolka "samochodzik z kluczykiem" mam z nia ostatnio problemy ostatnio podczas jazdy zaczela mi mrugac...za co jest ona odpowiedzialna?? moze wyskoczyl mi jakis blad i czy podpiecie pod Vaga cos pomoze ??
-
[B5 AHU] Problem z turbosprężarką - "wyłącza się"
podepne sie pod temat i zapytam czy jest jakis sposob aby sprawdzic czy n75 dziala??czy tylko i wylaczne Vag??
-
[B5 AFN] Czujnik wtrysku - gdzie się znajduje i jak go rozpoznać ?
hmm...na jalowym koles mi chyba to robil ale nie jestem pewien w takim razie bede musial sie udac do niego jeszcze raz aby podpial mi Vaga.Kolego spanky posiadasz moze Vaga?? jesli tak to moze kiedys bym sie udal do Ciebie to bym sie dowiedzial czegos wiecej na temet mojej niuni
-
[B5 AFN] Czujnik wtrysku - gdzie się znajduje i jak go rozpoznać ?
a czy zle ustawiony kat wtrysku moze byc dolegliwoscia mocnego dymiena na zimnym silniku ??
-
[B5 AFN] Czujnik wtrysku - gdzie się znajduje i jak go rozpoznać ?
wyskoczyl mi blad na VAGu 00550 - "czujnik wtrysku" nie wiem gdzie go szukac aby moc go wymienic...
-
[B5 AFN] Czujnik wtrysku - gdzie się znajduje i jak go rozpoznać ?
Witam.Nie wiem czy dobrze umiescilem ten watek w odpowiednim dzaiale ale jak by byly jakies niejasnosci to prosze o przeniesienie.Podlaczylem ostatnio VAGa pod swoja niunie i wyskoczyl mi blad - mianowicie "czujnik wtrysku" wiec tutaj jest oto moje pytanie.Gdzie znajduje sie ten czujnik i jak go rozpoznac?? jak by ktos mogl wrzucic jakies foto byl bym bardzo wdzieczny .Pozdrawiam Solarek4
-
[B5 AFF] Pojemność czynnika w układzie klimatyzacji
jak nabijalem klime kilka dni temu to weszlo mi 675 g czynnika....a jaki jest tego koszt to nie wim bo nabicie mialem po znajomosci :> tylko zainwestowalem w filtr pylkowy i preparat do odgrzybiania klimy pozdrawiam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
samochodzik miodzio tylko pozazdroscic hmm...jesli mnie pamiec nie myli to ja go gdzies juz widzialem
-
[B5 AFN] Problem z klimatyzacją - dziwne syczenie
dzieki kolego tez mialem to na uwadze ale nie bylem tego do konca pewny...bo gdybym mial nie szczelny uklad lub cos podobnego wtedy czynnik by uciekl i oznakow z klimy by nie bylo a tak to dalej chlodzi :> pozdrawiam