Treść opublikowana przez _Solar_
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
moze jakas mala podpowiedz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czy to czasem nie jest Lancia Ypsilon
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
juz dzis sobota bedzie sie dzialo ykk pora juz na mnie 3m sie i dobrej zycze
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jutro ja bym powiedzial ze juz dzis jest sobota
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wiem ze Ty do spania...a nie idziesz spac
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i kto to mowi :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jeszcze nie wszyscy spia ja ciagle zwiedzam nasze forum branoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mam nadzieje ze ramki juz niedlugo do mnie dojda bo juz nie moge sie patrzec na te moje ramki mam 4 twoje spakowane jutro wyślę dzieki czekam z niecierpliwoscia
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mam nadzieje ze ramki juz niedlugo do mnie dojda bo juz nie moge sie patrzec na te moje ramki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chyba sobie mocno nagrabilem u kolegi teraz nie wiem czy zawitam na warszawskim spociku
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co kupiłeś? fiat 126 p Twój maluch musi być godny,by każdy z daleka wiedział, że jedzie nim hornet, a nie nikt. Jedyny godny horneta maluch to maluch tuningowany. Tuning też musi być odpowiedni: dużo antykoru, oryginalny, oczojebny schemat malowania (farbę nakładać pędzlem, ewentualnie muszą być zacieki), na szybach odłażąca folia przyciemniająca z bąblami powietrza, brewki nad reflektorami, zawieszenie obniżone tak, by przejeżdżając nad krawężnikiem czy progiem zwalniającym trzeć podwoziem, z tyłu kilka dodatkowych rur wydechowych o dużej średnicy. Na tylnej szybie obowiązkowo musisz strzelić sobie jakiś fajny napis, np. Pioneer. Koniecznie z układu wydechowego wyspawaj sobie tłumik. Po to, żeby maluch był najgłosniejszy w miescie i brzmiał jak Subaru.Pamiętaj, że w maluchu najważniejszy jest mjuzik i pamiętaj, że mjuzik trzeba słuchać tak, żeby na zewnątrz był głośniejszy od silnika. taki maly zarcik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja tez go nie czaje ja na szczescie juz koncze pic jeszcze tylko 50 mi zostala
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
teraz bedziesz rwac lachony na auto taty
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wzbudzaj „rispekt” u ziomali z klubu :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Moj sikro wzkazuje dwunastooo a moj wskazuje dopiero za 4 minuty moze cos nie tak mam z zegarkiem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 23:57 _________________________________________________ kolega ma tak samo ustawiony zegar jak ja o widze nowy nik u kolegi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nic sie nie dzieje dopiero po 00.00 zacznie sie dziac tak jak wynika z tematu popieram kolege falstart
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to bylo zbyt latwe zgadles :oklaski: teraz Ty wklejasz
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobrej ja jeszcze chwile pozwiedzam i tez uciekam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafalekx kiedy oni nam to zdjecie cykneli i jeszcze na interneta wrzucili
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
w skarpetkach slomy raczej nie bedzie widac ja bym do filców slome wlozyl :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie ma problema, ja już gumofilce mam a widły załatwię ze dwie sztachety do kufra się rzuci a moze jeszcze by my brony 5-cio skibowe doczepili i naklejke pajonier na szybie zapodali
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
gapily jak gapily ale by o miejsce walczyli aby zasiasc na kublach i potoczyc sie na felasiach to moze ja Cie troche dofinansuje :gwizdanie: i bedziem jezdzic po okolicznych remizach
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafalekx juz widze jak lachony ''blachary" na taki wózek beda lecialy pelen zestaw wyposazenia:*Fele, felasie – pozwalające na toczenie się w kierunku skupisk blachar. * Zestaw naklejek nic nikomu niemówiących, z reguły zdjętych z puszek smarów i olejów na najbliższym Orlenie. *Kubełki, kubły – sportowe fotele, w zasadzie nie wiadomo po co, gdyż utrudniają uprawianie seksu wewnątrz samochodu. *Tuning mechaniczny – czyli zrobienie napraw tak, aby wózek mógł jeździć. takie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:polew: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 00:47 _________________________________________________ ta... kuźwa te lachony No rwij lachona! Rwij! Na co czekasz? Aż się lachon zestarzeje? I zaschnie ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
w takim razie dobrej trzeba rwac lachony bo sie zestarzeja