Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Trace moc!!!!!
przyczyn moze byc naprawdę mnóstwo sprawdz czy turbo pracuje oraz szczelnosc w dolocie...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hej czołem [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________Taram taram.. taram ..taram taram taram taram taraaaaaarrrrmmmm taram taram....wszyscy spią :gwizdanie:
-
Spociki Chełmskie
to w takim razie sioo z tego forum jak masz nowy nabytek :gwizdanie: hehe ja rowniez nie moge sie doczekac
-
Spociki Chełmskie
Pany komu pasuje spocik 16.11.2008 na parkingu przy Gmachu o godz 15:00
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
czy kolor samochodu moze swiadczyc o tym ze bedzie to szpan na ulicach mnóstwo róznych niebieskich samochodow jedzi po ulicach i nie wydaje mi sie zeby był to szpan bierz ten niebieski - Blau jak dla mnie jest to najodpowiedniejszy kolorek
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
bierz niebieski kolorek - RS Blau: dla mnie prezentuje sie kozacko a biały to z Tego co mi wiadomo to jest od dluzszego czasu bardzo modny w Niemczech...
-
Spotkania na drodze
mrogal widziany dzis na AWP kierujący się w stronę ul.Hrubieszowskiej pozdro
-
Spociki Chełmskie
serdecznie zapraszamy nie tylko Ciebie ale i rowniez reszte ekipy z Lublina :> kilka osób z Chełma mysle ze w niedziele sie pojawi
-
Spociki Chełmskie
A o to kilka fotosów
-
Spotkania na drodze
To na pewno byl kolega i zarówno sąsiad raggaman
-
Spociki Chełmskie
trzeba czytac dokladnie caly wątek to jak widzimy sie jutro wszyscy o 15? jasne ze sie widzimy ja na pewno bede
-
Urodziny "Prezesa"
wszystkiego naj najlepszego prezesie duzo zdrowka szczescia i slodyczy Solarek zyczy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bo jest dobre i tanie a slodycze to nasi wschodni sąsiedzi maja znakomite
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a ja mam własnie swiezutką dostawe piwka z Ugandy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jest takie PO-słowie jak sie przepiłeś to leć na pogotowie... [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:37_________________________________________________ jak sie bawić to się bawić drzwi wy...ać okna wstawic
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
czytaj jak i równiez pisaj
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
ladniutki sedanik bardzo podobny do mojego felga i srodek identyczne
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
na allegro znajdziesz takie adaptery niewiele one kosztuja jesli Co i to chodzi to masz tu linka http://www.allegro.pl/item444317994_zamien_na_zwykle_radio_audi_a3_a4_a2_tt_red_ante.html
-
[B5 AHU] Binkowy Krążownik Szos - 16.06.2011 aktualizacja
gratki za udany zakup :th: zakladaj fele 17" bo moim zdaniem 18" to juz raczej nie na nasze polskie drogi ja sam jezdze na 16" i na zawiasie 1BE i powiem ze czasem miejscami jest tragedia
-
[B5 AAH] ...Moja A4... SPRZEDAM
bardzo ladne autko mozna rzec ze takie samo autko jak moje i w tym samym kolorku wrzuc jeszcze jakies fotki wnetrza wielki plus za zmiany
-
Moje B5
bardzo ladne i zadbane autko kolorek rowniez fajny
-
Spociki Chełmskie
trzeba czytac dokladnie caly wątek
-
Spociki Chełmskie
mysle ze na pewno taka atrakcja sie pojawi ostatnio byl lansik po miescie
-
Spociki Chełmskie
No a jak Solar musi troszke wziac sie za robote ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta ja juz to uczynilem nie bardzo kaman o co Ci chodzi
-
Spociki Chełmskie
w takim razie super bedzie kilka A4 a miejsce pozostaje bez zmian :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 10:28_________________________________________________Serdecznie zapraszam