Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na bebul temat w 1.9TDI
    przyczyn moze byc naprawdę mnóstwo sprawdz czy turbo pracuje oraz szczelnosc w dolocie...
  2. hej czołem [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________Taram taram.. taram ..taram taram taram taram taraaaaaarrrrmmmm taram taram....wszyscy spią :gwizdanie:
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    to w takim razie sioo z tego forum jak masz nowy nabytek :gwizdanie: hehe ja rowniez nie moge sie doczekac
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Pany komu pasuje spocik 16.11.2008 na parkingu przy Gmachu o godz 15:00
  5. czy kolor samochodu moze swiadczyc o tym ze bedzie to szpan na ulicach mnóstwo róznych niebieskich samochodow jedzi po ulicach i nie wydaje mi sie zeby był to szpan bierz ten niebieski - Blau jak dla mnie jest to najodpowiedniejszy kolorek
  6. bierz niebieski kolorek - RS Blau: dla mnie prezentuje sie kozacko a biały to z Tego co mi wiadomo to jest od dluzszego czasu bardzo modny w Niemczech...
  7. mrogal widziany dzis na AWP kierujący się w stronę ul.Hrubieszowskiej pozdro
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    serdecznie zapraszamy nie tylko Ciebie ale i rowniez reszte ekipy z Lublina :> kilka osób z Chełma mysle ze w niedziele sie pojawi
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    A o to kilka fotosów
  10. To na pewno byl kolega i zarówno sąsiad raggaman
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    trzeba czytac dokladnie caly wątek to jak widzimy sie jutro wszyscy o 15? jasne ze sie widzimy ja na pewno bede
  12. wszystkiego naj najlepszego prezesie duzo zdrowka szczescia i slodyczy Solarek zyczy
  13. Bo jest dobre i tanie a slodycze to nasi wschodni sąsiedzi maja znakomite
  14. a ja mam własnie swiezutką dostawe piwka z Ugandy
  15. Jest takie PO-słowie jak sie przepiłeś to leć na pogotowie... [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:37_________________________________________________ jak sie bawić to się bawić drzwi wy...ać okna wstawic
  16. czytaj jak i równiez pisaj
  17. ladniutki sedanik bardzo podobny do mojego felga i srodek identyczne
  18. na allegro znajdziesz takie adaptery niewiele one kosztuja jesli Co i to chodzi to masz tu linka http://www.allegro.pl/item444317994_zamien_na_zwykle_radio_audi_a3_a4_a2_tt_red_ante.html
  19. gratki za udany zakup :th: zakladaj fele 17" bo moim zdaniem 18" to juz raczej nie na nasze polskie drogi ja sam jezdze na 16" i na zawiasie 1BE i powiem ze czasem miejscami jest tragedia
  20. bardzo ladne autko mozna rzec ze takie samo autko jak moje i w tym samym kolorku wrzuc jeszcze jakies fotki wnetrza wielki plus za zmiany
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na Degas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ladne i zadbane autko kolorek rowniez fajny
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    trzeba czytac dokladnie caly wątek
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    mysle ze na pewno taka atrakcja sie pojawi ostatnio byl lansik po miescie
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    No a jak Solar musi troszke wziac sie za robote ostatnio bylo niewiele ponad 20 autek teraz jak by rozwiesic pare plakacikow gdzies na miescie to mysle ze sporo osob by jeszcze przyjechalo druknij sobie plakacik i zawieś na tylnej szybie auta ja juz to uczynilem nie bardzo kaman o co Ci chodzi
  25. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    w takim razie super bedzie kilka A4 a miejsce pozostaje bez zmian :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 10:28_________________________________________________Serdecznie zapraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.