Treść opublikowana przez _Solar_
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
822
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Chełmie dalej sypie a ja jeszcze na letnich
-
[B5 AHU] delikatny siwy dymek....mam sie bać??
mysle ze nie masz sie czego bac zobacz sobie czasem jak na drodze benzyniaki tez mocne siwe chmury puszczaja,u mnie jak samochod stoi na jalowym to tez widze chmurke dymu,w porze cieplejszej tego nie bylo objawia sie to spadkiem temperatury
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
Równiez jestem ciekaw jak się prezentuje wnętrze autka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A juz myślałem ze wszyscy śpia
-
[B6 AVB] Jaki to silnik
Z tego co wiem Motul jest bardzo dobrym olejem i wiekszosc go chwali rodzaj oleju jaki jest zalecany powinienes miec zapisany malymi białymi literkami na plasikowej obudowie silnika obok korka wlewu oleju...u mnie przynajmniej tak jest
-
[B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
Witaj mam identyczny problem co Ty ostatnio taka sama sytuacja mi sie przydarzyła Rozwiazałes moze juz u siebie ten problem ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry wieczorek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
widocznie przeoczyłem Spoko dostaniesz kiedy indziej żart a o jaką nagrodę się rozchodzi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
widocznie przeoczyłem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
U mnie tyż Siema ludziska. Może komuś coś zaprojektować? właśnie siedzę i męczę projekcik' date=' tzn. rysuję sobie w CADzie Może ktoś obczajony w temacie lapków pomoże wybrać? -> [url']http://www.a4-klub.pl/smf/laptop_jaki-t16652.75.html[/url] ostatni post Kurcze u Wszystkich sypie Sypie spie a ja nawet jeszcze zimowych bucikow nie mam dla mojej niunki Oto co wychaczylem nie dawno moze juz ktos widzial http://moto.allegro.pl/item476969636_audi_a4_profesionalny_tuning.html
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
u mnie dokladnie to samo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 ADP] Po upadku kluczyków nie działa immobilizer
bateria w kluczyku nie gra zadnej roli...ja mialem kluczyk bez baterii i autko normalnie odpalało...rozbierz kluczyk i sprawdz czy pestka nie jest uszkodzona...w warsztatach gdzie zakladaja alarmy to nie wiem czy z tym moga sobie poradzic,najlepiej podejdz do zakladu gdzie dorabiaja klucze tam na pewno powiedza Ci cos na ten temat- Ceny paliwa marzec 2026
Widze ze tylko u mnie tak wysoka cena za jest a jak tam w Lbn na Neste przedstawiaja sie ceny- Ceny paliwa marzec 2026
Panowie jak tam u was notowania cen paliw na stacjach bo u mnie na wichurze cena cosik marnie spada 3,92- [ALL B5] Mój pierwszy diesel!!!
elegancki sprzęcik zdejmij tylko te brewki bo zupełnie nie pasuja do autka tylne lampki miodzio- [B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
ladny sedanik plany jak najbardzoej na " + " wrzuc lepsze fotki oraz ukaż wnetrze autka- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
768- [B5 1Z] Wskaźnik poziomu paliwa źle wskazuje ilość ON
Było juz to na forum wystarczy opcja i do dzieła myslę że to powinno coś Ci pomóc => http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wskaznik_temperatury_i_paliwa-t51913.0.html , http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czujnik_paliwa_pytanie_za_100_punktow-t4645.0.html[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 11:42_________________________________________________Zajrzyj rowniez do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html byc moze ta operacja czyszczenia pływaka Ci pomoże- Spociki Chełmskie
no niestety tak bywa czego Ci ludzie sie boja ze nie chca na spociku zawitac- Spociki Chełmskie
Rzecz jasna na A4-klub.pl- Spociki Chełmskie
chwaliles sie juz gdzies??? zalinkuj na Vagu wszystko mozesz znalezc zapodaje linka do kolegi vwozidełka http://vaglublin.pl/viewtopic.php?p=10504&sid=a5e632f9e71a67a9bca9b73d1f5c9816#10504 mam nadzieje ze kolega sie nie obrazi na mnie [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 11:44_________________________________________________Widze żę jest sporo osób z Chełma które sa zalogowane i się udzielaja na forum lecz można powiedzieć ze nikt oprócz mnie i kolegi mrogal nie przyjeżdza na spociki Chełmskie Co jest z wami panowie :?:- [ALL B5] drga szyberdach po no wolnych obrotach
Z szyber dziura jest troszke zabawy bo trzeba rozebrac cała podsufitke zeby dostac sie do pełnego zakresu szyberdachu.Jesli chcesz zdemontowac tylko sama szybe to jest prosta sprawa...Podaj wiecej szczegółów to postaram sie jakos pomoc- [INNE] Nie świeci kontrolka świec żarowych A4
u mnie nawet w lecie przy ponad 30stopniowym upale mrugnęła kontrolka od swiec zarowych.Tak jak kolega wyzej napisał swiadczy to o sprawnosci ukladu.W zimie przy ujemnej temp.bedzie swiecic troszke dluzej sprawdz czy kontrolka dobrze siedzi w zegarach lub moze byc przewod przy kontrolce przełamany...Jak juz jest mowa o świecach to watro by je przy okazji sprawdzic czy nie sa juz moze przepalone,bo pozniej przy ujemnych temperaturkach moze byc maly problem z odpaleniem autka a mocno zuzyta swieca zarowa moze doprowadzic rowniez do wiekszych problemow z silnikiem wiec przed zima warto je sprawdzic ja juz to uczynilem bo niestety okazało się ze 2 byly w nie najlepszym stanie - [B5 ADP] Po upadku kluczyków nie działa immobilizer