Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    co za problemy i jakie błedy mozesz cośik wiecej powiedzieć
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Najlepiej jest odłaczyc aku bez problemów i zawsze bezpieczniej jak nie odłaczysz aku moze Ci wyskoczyć bład i bedziesz musiał jechac na VAGa bez zdejmowania poduszki i kiery nie dostaniesz sie do stacyjki
  3. Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku wtedy by nie było 205
  4. na pewno by poszedł bez problemu ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak i autko już bardzo powoli sie rozpedzało AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć
  5. Tak weze wtedy powinny byc twarde jak sciśniesz waż reka a ktos doda gazu to zrobi sie twardy ,po prostu go rozeprze.Odepnij wążod turbo zaznaczony kółkiem i sprawdz czy sie kreci potem posprawdzaj po koleji wszystkie gumowe węze czy sa szczelne 1,2,3 najczęsciej pada ta guma zaznaczona nr 1 sprawdz jeszcze spod spodu zdrzaka metalowa rure czy też nie jest uszkodzona.Rozgrzej silnik do temp.roboczej posadz kogos do auta niech utrzymuje obroty silnika w granicach 2.5 do 3 tyś -wystarczy spokojnie i zacznij sprawdzac szczelnosc gumowych przewodów jesli to nie pomoże to nic innego jak tylko bo wrózyc to mozna z fusów a wszystko juz zostało opisane co mozna sprawdzic bez uzycia vaga Zdjecie przedstawia motorownię mojej starej padliny
  6. haków to moze na całosci auta by nie pasiło zakładać ale jakies orurowanie :gwizdanie: kozacko by to wyglądało
  7. Na nowszy i lepszy model
  8. Żona – osoba przeważnie płci żeńskiej, mieszkająca razem z mężem i według pewnych źródeł notorycznie utrudniające mu życie Zużycie Następuje natychmiast po zawarciu związku i prowadzi do zaskakującej metamorfozy
  9. było juz na forum chyba moze cos takiego bedzie Cie interesowało http://forums.audiworld.com/a6/msgs/771073.phtml
  10. będą pasować nie dygaj
  11. kanał 49 jest od temperatury płynu chłodzacego a 51 to sam nie wiem
  12. nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb Ja tam nie mam problemu z odparowywaniem szyb zaopatrzyłem sie w specjalny srodek antyodparowujacy czy tam antyszronieniowy spryskałem szybki dobrze wtarlem srodek i jest szybki od srodka mi nie paruja produkt nie drogi ok.10 blach a cieszy
  13. zabierz sie za to ciegno kolezka mial podobny przypadek tak jak Ty i wrzystko wrociło do porzadku po naprawie ciegna...nie powiem Ci jak to dokladnie zrobic bo niestety nie prerabiałem tego tematu nagrzewnice tez warto by przeczyscic
  14. zacznij najpierw od najprostrzych czynnosci przeczysc to okienko tak jak kolega adam_comp Ci radzi a ewentualnie potem wez sie za odpowietzanie.
  15. trzeba wymienić tarcze jak i żone
  16. http://www.keepbusy.net/play.php?id=news-reporter-owned-by-sled oraz coś dla zabawy dla osób o mocnych nerwach http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/strefa_smiechu-t24.0.html;new#new
  17. po prostu trzeba go usunac i zastosowac emulator zeby autko normalnie chodziło
  18. samej linki nie da sie niestety wymienic trzeba kupic same szyny.Szukaj z jakiegoś rozbitka lun anglika
  19. Dobry wieczorek
  20. Autko super z hakiem wygląda troszke dziwnie ale wieksze jest bezpieczenstwo około miesiaca temu widziałem udział stłuczki golfika i a4 golfik miał z tyłu hak przymocowany a Audiczka nie wychamowala i zderzak połamała maskę pogięła oraz zgubiła pierścienie z grila a golfikowi zupelnie nic sie nie stało sam czasem żałuje ze nie mam haka a tak ma sie kilka rysek na zderzaku przez nieuwaznych kierowców
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    oki napiszę do pewnej osoby zeby wykonała plakacik
  22. myslę ze to powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/fotkiminiatuy-t55435.0.html
  23. zerknij do tego wątku moze cosik pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=naprawa+klimatronika
  24. Rowniez polecam aku Centry a co do tego o jakich wartosciach najlepszy bedzie aku to informacje znajdziesz we wlepie bagaznika po kodach
  25. nie wyadaje mi sie zeby slaby akumulator był przyczyna mrugajacych wskazników jeśli mial by slaby aku to i auto by gorzej palilo, jeśli odpala od strzała to powinien miec doby aku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.