Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
furka bardzo ladna robi wrazenie i te fele po polerce prezentuja sie swietnie no i te źrebaczki pod maska robia rowniez wrazenie
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
to pochwal się gdzie gumę zakupiłeś w sklepie ciagnikowym
-
[B5 AFN] Moje czarne cudo
ładny avancik wrzuc jakis opis autka oraz fotki wnetrza gratki za udany zakup :th:
-
[B5 1Z] Moja Niunia :-) AKTUALIZJACJA 2011
bardzo ładne autko widać ze zadbane lampy przednie zespolone miales juz czy sam mieniałeś.Zdejmij ten chrom z grila i autko bedzie cud malina
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
o matko " tuning tragedia " jak mozna skrzywdzic tak autko jakim jest jedyne co mi sie podoba to kolorek autka hehe
-
[B5 AFN] Problem z immobilizerem podczas jazdy
Witam mam nastepujacy problem z immo.Podczas jazdy zdażyłzo mi sie ze miga mi żółta kontrolka samochod z kluczykiem -czyli immo.Wczoraj bylo to juz po raz trzeci.Wczesniej w maju pozniej w sierpniu oraz wczoraj.Mam kilka pytań.Czym jest to spowodowane ze miga mi podczas jazdy, silnik zachowuje sie normalnie nie widac zeby sie zachowywal jakos inaczej ,moze wyskoczył jakis blad i trzeba vaga podpiac lub moze wystarczy przeczyscic styki tak jak w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html lecz juz taka operacje wykonałem kiedy przydarzyło mi się to po raz drugi.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
zobaczymy jak będzie u mnie z grzaniem,ale trzeba będzie jeszcze troszku poczekać aż temperatura na dworze spadnie
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
Mozesz kupic taka jak Ci kolega wyzej napisał ja kupilem taka w sklepie z czesciami do " ciągnikow " (wysystarczy nawet na dwa razy jak by nie nie daj znowu poszla :gwizdanie: ) może i jest smiszne ale zaplacilem za nią 9 złociszy a nie jak w sklepie motoryzacyjnym krzyczeli mi za nia od 80 do 100 zł za kawalek gumy :laghing2: Śmigam na niej juz gdzies od maja i sprawuje sie bardzo dobrze :th:
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
mialem dokladnie ten sam przypadek co Ty tez mialem straszna dziure,kopcil mocno i nie mial mocy wymieniaj jak najszybciej ten kawalek gumy a wszystko bedzie jesli bedziesz mial problem ze znalezieniem tej rurki gumowej udaj sie do sklepu z czesciami do ciągnikow bo w sklepie motoryzacyjnym mozesz zapłacić 3xwiecej
-
[B5 AFN] Kopcenie na zimnym silniku przy odpalaniu - filmik
Zgadzam się z kolegą rowniez zauwazylem ze w wiekszosci klekocikow przy rozruchu na zimnym silniku zostanie puszczona chmurka...W moim klekociku jest podobnie jak postoi przez noc w garazu i rano jak go odpale to pusci dyma,lecz na rozgrzanym jest wszystko oki to Ty jaki masz w koncu silnik bo w opisie masz AFN :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Jesli grzeja po zapłonie to czy mata pogrzewajaca sie nie spali po pewnym czasie bo w w okresie letnim przeciez i tak beda grzały tylko pytanie po co ?? jesli się znajduje tam jakis termostat jak piszecie to chyba wszystko jest w porzadku u siebie sprawdzalem to po właczeniu zapłonu podawane jest napięcie lecz lusterka sie nie podgrzewaja,niestety spalona jest chyba mata podgrzewajaca bede musiał wymienic maty na nowe,odlaczyc napiecie po zapłonie i podpiac sie w włacznik ogrzewania tylnej szyby - wydaje mi sie ze tak chyba bedzie bardziej komfortowo zdeniu czy na pewno powinno byc 5 kabelkow u mnie jak zdjąłm szklo lusterka i ten trójkącik od wewnątrz to sa tylko 2 kabelki zrob tak jak kolega napisal wczesniej zobacz czy masz na kabelkach 12 V jesli jest to znaczy ze masz pewnie mate podgrzewajaca spalona jesli nie ma napiecia musisz rzecz jasna je podpiac
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
u mnie z fotkami jest dokladnie to samo wrzuc miniaturki lub całe foto na forum
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tankuj na spotach w Lublinie i w niedziele chyba tak zrobię
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobranoc kij na noc karaluchy pod poduchy żyrafy do szafy konie w dłoń
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam witam
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie 4.14 a PB 95 - 4.19 jak tak patrze to straszna taniocha u was
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak sowa w nocy dzialamy a w dzien spimy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobry wieczorek
-
[ALL B5] Co to za przycisk przy sterowaniu szybami?
na pewno działa w koncu to
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Z tego co mi wiadomo to rowniez zielony plyn ma byc, ja do swojej niunki zakupilem zielony plyn Febi,w sklepie motoryzacyjnym facet mi dobral z katalogu jaki ma byc plyn do danego auta.Zaplaciłem cos ok 20 blach za 1literek
-
[B5 1Z] Regeneracja maglownicy W-wa
a sprawdzaleś moze to => http://zlosnik.pl/showflat.php?Cat=&Number=788017&Main=782503 , http://www.maglownice-naprawa.pl/uslugi.htm , http://kiesler.4b.pl/ [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 21:46_________________________________________________a co Ci sie dzieje z maglownica ?? jak zregenerujesz to daj znac bo u mnie tez chyba zaczyna sie cos nie ciekawego dziac
-
[B5 AFN] Moje sliczne i kochane <3;p
wrzuc jeszcze pare zdjec przed modami w trakcie jak i po bedziemy mogli wtedy lepiej ocenic furke zapodaj zdjecie srodka zarzuc maly opis autka i zdradz nam te nie male mody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze ktos jest zainteresowany http://www.a4-klub.pl/smf/all_zamienie_alufelgi_17_na_mniejsze-t51156.0.html
-
Spociki Chełmskie
Serdecznie zapraszam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co Ty tak z tymi egzorcyzmami