Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. furka bardzo ladna robi wrazenie i te fele po polerce prezentuja sie swietnie no i te źrebaczki pod maska robia rowniez wrazenie
  2. to pochwal się gdzie gumę zakupiłeś w sklepie ciagnikowym
  3. ładny avancik wrzuc jakis opis autka oraz fotki wnetrza gratki za udany zakup :th:
  4. bardzo ładne autko widać ze zadbane lampy przednie zespolone miales juz czy sam mieniałeś.Zdejmij ten chrom z grila i autko bedzie cud malina
  5. o matko " tuning tragedia " jak mozna skrzywdzic tak autko jakim jest jedyne co mi sie podoba to kolorek autka hehe
  6. Witam mam nastepujacy problem z immo.Podczas jazdy zdażyłzo mi sie ze miga mi żółta kontrolka samochod z kluczykiem -czyli immo.Wczoraj bylo to juz po raz trzeci.Wczesniej w maju pozniej w sierpniu oraz wczoraj.Mam kilka pytań.Czym jest to spowodowane ze miga mi podczas jazdy, silnik zachowuje sie normalnie nie widac zeby sie zachowywal jakos inaczej ,moze wyskoczył jakis blad i trzeba vaga podpiac lub moze wystarczy przeczyscic styki tak jak w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html lecz juz taka operacje wykonałem kiedy przydarzyło mi się to po raz drugi.Pozdrawiam
  7. zobaczymy jak będzie u mnie z grzaniem,ale trzeba będzie jeszcze troszku poczekać aż temperatura na dworze spadnie
  8. Mozesz kupic taka jak Ci kolega wyzej napisał ja kupilem taka w sklepie z czesciami do " ciągnikow " (wysystarczy nawet na dwa razy jak by nie nie daj znowu poszla :gwizdanie: ) może i jest smiszne ale zaplacilem za nią 9 złociszy a nie jak w sklepie motoryzacyjnym krzyczeli mi za nia od 80 do 100 zł za kawalek gumy :laghing2: Śmigam na niej juz gdzies od maja i sprawuje sie bardzo dobrze :th:
  9. mialem dokladnie ten sam przypadek co Ty tez mialem straszna dziure,kopcil mocno i nie mial mocy wymieniaj jak najszybciej ten kawalek gumy a wszystko bedzie jesli bedziesz mial problem ze znalezieniem tej rurki gumowej udaj sie do sklepu z czesciami do ciągnikow bo w sklepie motoryzacyjnym mozesz zapłacić 3xwiecej
  10. Zgadzam się z kolegą rowniez zauwazylem ze w wiekszosci klekocikow przy rozruchu na zimnym silniku zostanie puszczona chmurka...W moim klekociku jest podobnie jak postoi przez noc w garazu i rano jak go odpale to pusci dyma,lecz na rozgrzanym jest wszystko oki to Ty jaki masz w koncu silnik bo w opisie masz AFN :gwizdanie:
  11. Jesli grzeja po zapłonie to czy mata pogrzewajaca sie nie spali po pewnym czasie bo w w okresie letnim przeciez i tak beda grzały tylko pytanie po co ?? jesli się znajduje tam jakis termostat jak piszecie to chyba wszystko jest w porzadku u siebie sprawdzalem to po właczeniu zapłonu podawane jest napięcie lecz lusterka sie nie podgrzewaja,niestety spalona jest chyba mata podgrzewajaca bede musiał wymienic maty na nowe,odlaczyc napiecie po zapłonie i podpiac sie w włacznik ogrzewania tylnej szyby - wydaje mi sie ze tak chyba bedzie bardziej komfortowo zdeniu czy na pewno powinno byc 5 kabelkow u mnie jak zdjąłm szklo lusterka i ten trójkącik od wewnątrz to sa tylko 2 kabelki zrob tak jak kolega napisal wczesniej zobacz czy masz na kabelkach 12 V jesli jest to znaczy ze masz pewnie mate podgrzewajaca spalona jesli nie ma napiecia musisz rzecz jasna je podpiac
  12. u mnie z fotkami jest dokladnie to samo wrzuc miniaturki lub całe foto na forum
  13. Tankuj na spotach w Lublinie i w niedziele chyba tak zrobię
  14. Dobranoc kij na noc karaluchy pod poduchy żyrafy do szafy konie w dłoń
  15. u mnie 4.14 a PB 95 - 4.19 jak tak patrze to straszna taniocha u was
  16. jak sowa w nocy dzialamy a w dzien spimy
  17. dobry wieczorek
  18. na pewno działa w koncu to
  19. Z tego co mi wiadomo to rowniez zielony plyn ma byc, ja do swojej niunki zakupilem zielony plyn Febi,w sklepie motoryzacyjnym facet mi dobral z katalogu jaki ma byc plyn do danego auta.Zaplaciłem cos ok 20 blach za 1literek
  20. a sprawdzaleś moze to => http://zlosnik.pl/showflat.php?Cat=&Number=788017&Main=782503 , http://www.maglownice-naprawa.pl/uslugi.htm , http://kiesler.4b.pl/ [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 21:46_________________________________________________a co Ci sie dzieje z maglownica ?? jak zregenerujesz to daj znac bo u mnie tez chyba zaczyna sie cos nie ciekawego dziac
  21. wrzuc jeszcze pare zdjec przed modami w trakcie jak i po bedziemy mogli wtedy lepiej ocenic furke zapodaj zdjecie srodka zarzuc maly opis autka i zdradz nam te nie male mody
  22. moze ktos jest zainteresowany http://www.a4-klub.pl/smf/all_zamienie_alufelgi_17_na_mniejsze-t51156.0.html
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Serdecznie zapraszam
  24. co Ty tak z tymi egzorcyzmami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.