Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
rowniez chcę zakupic osłone pod silnik, w wiekszosci widzę ze zamienniki sa bez maty wygluszeniowej... i tu pytanko jesli chcialbym zrobic sam wygluszenie to czy ta gabka musi byc jakas specjalna
-
[B5 AEB] Klimatronik - problem z nawiewem
Zgadzam się z kolegą powyzej :> nie ma o co sie martwic wrecz przeciwnie to oznacza ze masz sprawne czujniki również mam klimatronik i jak jadę to z czasem podnosi mi siłe nadmuchu,w zalezności jaka temp mam ustawioną
-
[B5 AFN] Czujnik zderzeniowy
Witam panowie chciałbym sie dowiedziec gdzie w Audi B5 znajduje sie czujnik zderzeniowy
-
Spociki Chełmskie
Twój numer juz mam znalazłem na forum konkurencyjnym Ok jak bedzie sie cosik działo to dam znac Bo ostatnio to tylko przyjechałeś na koniec mikro spocika pod Tesco
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
:polew: :nabijasie: dobry tekxcik na poczatku bardzo mnie zaciekawil lecz pozniej mocno rozbawił :laghing2:
-
Spociki Chełmskie
zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota na mikrospota tez zawsze bedziesz mógł wpaść tylko musiał by ktoś mieć do Ciebie fona bo takie mikrospociki ustalane są na szybko i w małej grupce ktora sie czasem nudzi na weekend
-
Spociki Chełmskie
jak bedzie plakacik gotowy to na forum na pewno sie znajdzie
-
Spociki Chełmskie
2 plakaciki na poprzednie spoty juz były i na ten trzeba bedzie jakis wymodzic
-
fotki-miniatuy...
to nic trudnego jesli chcesz miec miniaturkę u siebie w profilu wchodzisz do swojego profilu => dane publiczne => zaznaczasz mam swoj obrazek i z fotosika pobierasz ostatni kod - " Bezpośredni link do zdjęcia (500px) " wklejasz go w odpowiednie miejsce , na koncu kliksz na zachowaj zmiany i cieszysz sie swoja miniaturka
-
Spociki Chełmskie
jeśli sie nie myle to bedzie już 12 spocik w Chełmie
-
Spociki Chełmskie
14 grudnia o godz 14:00 na parkingu pod gmachem jak by co dam jeszcze zbac co i jak
-
Spociki Chełmskie
klubowe gadzety masz na forum a informacje na temat spociku przydało by sie jak najbardziej nagłośnić
-
Spociki Chełmskie
nakrec jeszcze kilka osob aby przyjechało na spota każde Audi i VW mile widziane
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Ceny paliwa marzec 2026
Chełm 3.82- Spociki Chełmskie
Jak najbardziej zapraszamy do Chełma na spociki kolejny bedzie 14 grudnia miejsce i godzina spotkania sa jeszcze uatalane jak juz bedzie cośik wiecej wiadomo na pewno pojawi sie info :th:- fotki-miniatuy...
wchodzisz na swoje konto w " moje zdjecia " w prawym dolnym rogu klikasz na " Pobierz pozostałe kody " otworza Ci sie tam linki ktore mozesz zastosować na forum - "Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze "- Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)
http://pl.youtube.com/watch?v=fuCN57lv7Tw&feature=related jeżdżąca dyskoteka troszke przesadził z tym oświetleniem- Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=89umkQx-EEA :polew: :polew:- [ALL B5] Ukradli mi auto
co za skurrrr...tak postąpił :baseball: współczuje utraty autka ;( to juz chyba 2 autko na forum które zostało skradzione...poprzedni właścicieł odnalazł swoja furke czego i ja Ci życze- [B5 ARM] Tylne oparcie-jak zdjąć?
Zdjąłes boczki obok oparcia- [ALL B5] Podgrzewane lusterka
Na dole lusterka masz mały otwór,tam wkladasz cienki srubokręcik i podważasz,bez żadnych wiekszych problemów powinno sie zdjąc - ja bynajmniej tak u siebie robiłem jak zciagałem lusterka.Jeśli prawe lusterko Ci nie grzeje to na pewno masz mate spaloną(ewentualnie mogły Ci sie odłaczyć kabelki od maty grzewczej) zcagnij lusterko sprawdż miernikiem czy jest napiecie potem podepnij i zobacz czy grzeją - jeśli nie to wiadomo bedzie ze mata jest spalona.Podgrzewanie masz po zapłonie czy po załaczeniu ogrzewania tylnej szyby- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Bierz te Tomasony wlegancko się prezentuja ewemtualmie AEZ Excite Dark 19" tez sa kozackie- [B5 AFN] jak wygladaja slizgi do zderzaka po lifcie
Jak mozesz to zdradz cene takiego slizgu bo ja rowniez poszukuje ślizgu do swojej niunki i ciekaw jestem ile trzeba zaplacic za taka przyjemnoc w ASO- [B5 AFN] Dalsze modyfikacje-oceniajcie
no no furka cud miód malinka i w dodatku AFNik - Ceny paliwa marzec 2026