Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. trzeba mieć do niego dostęp Kolega Nowak_zg miał ten sam problem co ja więc może wie o co się rozchodzi i podzieli się wiadomościami co w tej sprawie uczynił
  2. hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie: Ładnie można sobie taką bryłką rozwalić dokładkę zderzaka / zderzak ...albo dzięki temu oberwać osłone silnika osłony silnika to ja juz dawno nie mam teraz martwie sie o przewody od klimy żeby ich nie urwać
  3. hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie:
  4. Ja swoja osłonę pod silnikem roztrzaskałem tydzień po zakupie autka
  5. chudineze ma dzis wene tworczą i zapewne niewiele napisenie tego mu zajęło
  6. Hehe wysokie strasznie tylko ze np na wioske po polnej drodze albo pod sam kraweznik nie moge podjechac i na nasze polskie drogi w sam raz mi wystarcza taka zawiecha osobiscie powiem wam ze boje sie o przewody od klimy ktore mozna by łatwo urwac a szukanie nowych kupno i nabicie klimy od nowa mi sie nie usmiecha w sezonie letnim masz racje na foto całkiem inaczej to wygląda raz stałem centralnie obok mrogala to było znacznie widac ze moja ciut nizej stoi
  7. Sprawdź grubość lakieru na drzwiach Nie wiem, Audi narobiło wersji od choinki i nie sposób wszystkiego ogarnąć najlepiej chyba trzeba było by sprawdzic elektronicznym miernikiem grubość lakieru no niestety narobilo tych wersji ze nie sposób ogarnąc co i jaka miała z danego rocznika :gwizdanie:
  8. Z tego co mi wiadomo to kolega z forum Nowak_zg ma taki zawias zimą może troszke zarobić sama jazdą [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:00_________________________________________________ lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac a cos jest nie tak z mym wozem ??
  9. Tak masz racje posiada listwy przyprogowe pod drzwiami i ma znaczek Audi na błotnikach aCzemu kolega pyta
  10. -20 mm to ma chyba 1BE jeśli się nie mylę
  11. To to ja wiem ze tak będzie niestety Ja mam chyba troszkę więcej jak -20
  12. Witam panowie Tak jak w temacie proszę się wypowiadać czy nie macie zimą problemów z obniżonym zawieszeniem :gwizdanie: U mnie bedzie to pierwsza zima na niższym zawiasie wiec moze jakies sugestie i uwagi od kolegów na osiedlowych uliczkach mam czasami problemy jak jadę i jest kupa sniegu...trze mi o podwozie a w dodadku nie mam osłony silnika która na pewno była by bardzo przydatna o tej porze
  13. Solar to nie o naszego spota chodzi Wpadajcie wpadajcie. Ja postaram się zawitać tak jak trzeba, a nie jak dotychczas na pewno ktos przyjedzie my musimy was tez kiedys zaskoczyc na spocie tak jak wy nas zaskoczyliscie liczna grupka branoc paniom i panom
  14. hehe no przekonamy Kiedy wpadacie do LBN na spota? Mam nadzieję że nie jutro, bo mnie jutro nie ma Ale na następnym już powinienem się pojawić Jutro to pewnie nie ale na nastepnego mysle ze ktos z LC się pojawi [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 00:52_________________________________________________ hmmm....o co kamann
  15. przekonamy się w niedalekiej przyszłości
  16. hehe ja zamyslony i dziwny :gwizdanie: wydawalo Ci się
  17. prawie odgadłas moj problem
  18. Tak jak widac
  19. to pomyśl o Zenonie, najlepiej bi :polew: Poszukam na allegro.pl tam na pewno znajde wszystko Zenona rownież
  20. chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :gwizdanie:
  21. z jakiego rana noc nazywasz dniem
  22. Jak dla mnie bomba zbliżają się świeta więc chyba ja pomyśle nad jakimś extrawaganckim oświetleniu w moim wozidełku umieszcze sobie wielki napis ze światełek na tylnej szybie prezentujący nasze forum :gwizdanie:
  23. masakrycznie sie jeździ na letnich a w dodatku ABS mnie troszku denerwuje bo coraz stuka w pedał jak się mocniej zachamuje
  24. Osobiscie uzywam aparatu Sony i nie narzekam na niego sprawuje sie swietnie za niewiele ponad 300 zł polecił bym Ci coś takiego => http://allegro.pl/item486902931_aparat_sony_dsc_w110_srebrny.html posiadam 2 modele wyższy i jest :th: posiada on duży przejrzysty ekranik a w dodatku jest zgrabny i mały akumulator który jest w zestawie trzyma naprawde długo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.