Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Która tania cyfrówka?

Który?

  1. 1. Który?

    • Benq E1050
    • Benq T800
      0
    • Panasonioc LS80

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim

Myślę o zakupie taniej cyfróweczki - mam Canona S2 IS ale potrzebuje taki mały "roboczy" aparacik :tongue4:

Co powiecie o tych:

1 - http://www.allegro.pl/item480010517_nowosc_benq_e1050_10_megapikseli_2gb_lad_aku.html

2 - http://www.allegro.pl/item488449991_benq_t800_3_cale_dotykowy_ekran_8mpx_2gb_etui.html

3 - http://www.allegro.pl/item479713325_panasonic_dmc_ls80_lad_aku3800_fut_sd2gb.html

A może mi doradzicie coś innego w takim przedziale cenowym?

Opublikowano

Obecnie używam tego sprzętu

http://www.allegro.pl/item479713325_panasonic_dmc_ls80_lad_aku3800_fut_sd2gb.html

jest solidnie zrobiony, ma czytelny wyświetlacz, fotki wychodzą na BDB-,

jest jednak energochłonny, dwa akumulatorki AA trzymają krótko,

brakuje dobrej "fabrycznej " baterii.

Opublikowano

Też potrzebuję taniego aparatu do 300zł na prezent świąteczny - co sądzicie o tym Sony i Nikonie ??? http://allegro.pl/item482022438_aparat_sony_dsc_s730_gwarancja.html

http://allegro.pl/item485298286_nikon_coolpix_l16_nowy_fvat_gwar_022_853_54_72.html

Opublikowano

Ostrzegam kolegów przed zakupem jakiegokolwiek Olympusa do 600 pln--- totalna kiszka.. N95 robi o wiele lepsze zdjęcia pomimo tego że to telefon...

Opublikowano

Też potrzebuję taniego aparatu do 300zł na prezent świąteczny - co sądzicie o tym Sony i Nikonie ??? http://allegro.pl/item482022438_aparat_sony_dsc_s730_gwarancja.html

Osobiscie uzywam aparatu Sony i nie narzekam na niego sprawuje sie swietnie :good: za niewiele ponad 300 zł polecił bym Ci coś takiego => http://allegro.pl/item486902931_aparat_sony_dsc_w110_srebrny.html posiadam 2 modele wyższy i jest :th: posiada on duży przejrzysty ekranik a w dodatku jest zgrabny i mały :kox: akumulator który jest w zestawie trzyma naprawde długo :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tak prawdę mówiąc to zastanawiam się nad tymi dwoma Benq. Jestem tylko ciekaw jak sprawuje się ten dotykowy ekran w T800... :mysli: Miał może ktoś do czynienia z takim "cudem" w aparacie?

Opublikowano

A może jednak Canon?

http://www.allegro.pl/item481427737_canon_ixus_70_sd_1000_komplet_super_okazja.html

Sprzęt co prawda używany, ale jakość nie porównywalna...

Jeśli szukasz nowego sprzętu spośród tych trzech celuj w Panasonica.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie chciałbym nowy Panasonic ma taką trochę "oklepaną" już obudowę- co go oczywiście nie skreśla Benq wygląda dużo lepiej-i ma sporo mniejsze rozmiary :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:19_________________________________________________I jeszcze jedno-jak to jest z tymi akumulatorami "zintegrowanymi" (czy dobrze trzymają i jaka jest ich żywotność) Bo wiadomo baterie czy akumulatorki AA można kupić wszędzie i w każdej chwili a te już nie koniecznie-rozładuje się i jak nie mamy drugiego akumulatorka to kupa...

Opublikowano

Ja moge sie wypowiedziec tylko nt. Canona Ixus

Akumulatorek starczał nawet na 400 zdjęć.

Opublikowano

I jeszcze jedno-jak to jest z tymi akumulatorami "zintegrowanymi" (czy dobrze trzymają i jaka jest ich żywotność) Bo wiadomo baterie czy akumulatorki AA można kupić wszędzie i w każdej chwili a te już nie koniecznie-rozładuje się i jak nie mamy drugiego akumulatorka to kupa...

Polecam zakup drugiej baterii bo bez tego faktycznie troszkę lipa...

A tak poza tym to dość długo trzymają :good:

Opublikowano

BenA to kicha ...mam ..podziękuje :thumbdown: :gwizdanie:

Opublikowano

Miałem uprzednio Canona Ixusa 60- w żadnym sprzęcie tak długo bateria nie trzymała :good:

jednak najlepiej wspominam Nikona Coolpix L4- jakością fotek bił na głowę i Canona i tego obecnego (Panasonic LS-80)

Nikon to firma, która nie rozdrabnia się na robienie odkurzaczy, mikserów i innych takich,

moim zdaniem przoduje w dziale optyka i foto

Opublikowano

Z miejsca odradzę Samsunga S750. Już chyba dłużej pojeździłoby moje auto na bateriach, niż ten aparat. Wystarczy, że nie ma słońca (czyt. oświetlenia naturalnego na zewnątrz) i zdjęcia wychodzą beznadziejnie.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za zainteresowanie tematem :)

Decyzji jeszcze nie podjąłem tak więc proszę o dalsze wypowiedzi i rady

Pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 10:34_________________________________________________A może coś takiego?

http://www.allegro.pl/item480524297_nikon_coolpix_l16_markowy_aparat.html

Opublikowano

Sprzet ok. Ale nie kupuj od niech.

firma wylacznie wysylkowa

kontakt wylacznie mejlowy

wplata wylacznie na konto bankowe

paczki wylacznie wysylane poczta polska

To jakis przekret. Sciaga sprzet z niemiec a jak sie popsuje to szukaj wiatru w polu.

Ostrożnie.

Opublikowano

Tak Sobie pooglądałem Twoje propozycje i... Fachowcem nie jestem, ale na moje oko brał bym Nikona :good:

Opublikowano

Nikon jest dobry ale czy nie lepiej kupić za te same pieniądze czyli około 320zł aparat z tą samą ilością pixeli ale zoomem optycznym lepszym o jedą wartość ??

Mam na myśli tego Soniaka http://allegro.pl/item486902931_aparat_sony_dsc_w110_srebrny.html

Opublikowano

Szukaj fuiji 5600. Dobry i tani (prawde powiedziawszy ma świetne możliwosci jak za te cene robi bardzo dobre zdjecia)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.