Treść opublikowana przez _Solar_
-
ciekawe
wałek jak nic i te ceny to sa strasznie ciekawe
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
ode mnie rowniez glosik poszedl :>
-
[B5 AQD] Mój Avant
ladny avancik :> przydala by sie troszke wieksza i ladniejsza felga a wypozarzenie robi wrazenie
-
[B5 ARG] OTO MOJA NIUNIA :)
autko felga taka jak u mnie wrzuc jeszcze jakies fotki wnetrza oraz jakis maly opis do autka
-
[B5 AEB] Moj furak
ladny sprzecik zapodaj jakies fotki jak autko prezentuje sie w srodku oraz napisz cos o wyposażeniu itp. oraz czy jakies mody planujesz
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
swiete slowa kolego ja jestem rowniez za felgami nr 1 ewentualnie tez nr 4 moze byc zalozl rowniez chrom wokol szyb jak koledzy proponuja ja rowniez poluje na taki chromik
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
lempy jeszcze nie sa takie beznadziejne :gwizdanie: w porownaniu zegarow zmieniaj wszystko na ori bo to nie samochod na wies tunning takie jest tylko moje zdanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wybral bym sie do niej na lekcje malego tanca
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=4MxXNOc5x_Y&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=_IgdjKXaQEQ&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=aBq4s8Lj3Vo&feature=related :polew:
-
Spociki Chełmskie
nie martw sie nie zapomnimy z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciezko powiedziec nikt nic nie pisze wiec pewnie jeszcze sa na spocie ja rowniez mialem dzis zawitac ale troszke nie chcialo mi sie :gwizdanie: bo i do domku daleko bylo
-
[ALL B5] Moja A4 1.9tdi narazie fabryka;)
bardzo ladne autko widac ze zadbane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do 16 jestem w pracy .. A nie możesz mi na spocie oddać ? hmmm....bardzo chetnie bym jeszcze zawital na spociku i tam bym Ci oddal tylko ze ja w Wawie bede tak gdzies po 12 i nie wiem czy mi sie bedzie tyle chcialo czekac :gwizdanie: To jak mam cos brac dla Ciebie :beer1: za życzliwa pomoc :th: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 19:52_________________________________________________ Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka... BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru. Przynieś jutro na spota, trochę się pobawimy nim przynieś przynies to bede przygotowany na to gdzie mi jeszcze szpachla zacznie odpacac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman bedziesz jutro wolny po poludniu zebym mogl Ci oddac pożyczony sprzet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki bardzo koledzy jak mi sie uda to zawitam u was we wtorek na spociku bo i mam maly dlug u kolegi raggaman'a :beer1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w jakiej dzielnicy miasta znajduje sie Arkadia
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
jak dla mnie felga moze byc moze tutaj znajdziesz cos ciekawego pod Twoje auto http://www.opony.com/felgi/konfigurator2.asp?ID_AUTA=39&srub=5&z=1&D=18&foto=audi_a4_1998_3.jpg&link=#gora45
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty to chyba masz dobrze w robocie :gwizdanie: sobie pewnie przed kompem siedzisz a ja to musze zapier...na Wilanowie
-
[INNE] Seat Toledo 1.9 TDI
autko malina felunek rowniez niczego sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ckiekawa propozycja chyba sie pokusze i skontaktuje sie z Krzyńkiem ale mowisz ze na uzytek prywatny to ciekaw jestem czy bedzie chcial udostepnic cociaz z jedna Chinke dla mnie [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 13:11_________________________________________________jak przypadkiem byscie znalezli cos ciekawego na NK to dajcie znac
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
jak dla mnie autko wyglada super moim zdaniem tylna pletwa i naklejki nie robia zadnej wiochy zaloz jeszcze tylko OOOO na tylna klape i bedzie tylko felunek troszke nie jest w moim guscie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze kolego ze juz masz troszke doswiadczenia w tym temacie " nastepna laska, nastepna dziewczyna,jedno sie konczy drugie sie zaczyna " raggaman moze Ty masz dla mnie jakas kolezanke z Wawy chcialbym troszke zaczerpnac przyjemnosci z pobytu w stolicy :gwizdanie:
-
[ALL B5] moj niebieski angol
autko bardzo ladne i laczki sa plany troszke skromne masz wrzuc jeszcze jakas fotke srodeczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee, znalazłęś ją dla dobra wspólnego, wszystkich forumowiczów Ale to TA ŻANETA? Solarek, ładny avatar to dla dobra forumowiczow znajde jeszcze lepsza widze ze bardzo Ci sie spodobal moj avatar to niestety nie jej pstryknąłem fotke abym mogl miec avatar na forum [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 22:23_________________________________________________AndyN masz tu jeszcze jedna Żanetke http://nasza-klasa.pl/profile/7951123/gallery/16 i tutaj tą dzieki ktorej mam taki avatar http://nasza-klasa.pl/profile/2351576/gallery/54 narazie chlopcy ide juz w kimono bo juz mnie glowa boli od tych Żanetek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prosze znalazlem Ci Żanetkę http://nasza-klasa.pl/profile/8333753/gallery/11 jaka nagrode przewidujesz za znalezienie odpowiedniej Żanetki