Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
Ladna audiczka gratki za udany zakup dyszelek to jest to
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam witam i o zdrówko klubowiczów pytam czy wasze niunki są gotowe by odpalic na jutrzejszym mrozie :gwizdanie: Jeszcze na taka cisza niektórzy bacznie po nocach śledzą forum
-
Ceny paliwa marzec 2026
20 grosików mniej jak u mnie 3.86 Ciekawe jak długo ceny bedą spadac na stacjach
-
[ALL B5] Podgrzewanie lusterka-zasada działania?
Na allegro zakupiłem takie maty grzewcze są ciut mniejsze ale myslę ze sobie poradzą z odmrożeniem lusterek.Niedługo mnie czeka montaż zobaczymy jak się beda sprawowały :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item480572937_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb10s_okazja.html http://www.allegro.pl/item480572934_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html
-
[B5 1Z] Problem z immobilizerem
Tak jak kolega wyżej napiłasł zacznij od najprostszych sposobow czyszczenie styków.Jesli masz kluczyk ze światełkiem to rozbierz kluczyk przeczysc delikatnie transponder moze coś pomoze taka operacja.W kluczyku powienin sie znajdowac dokładnie taki transponder http://moto.allegro.pl/item485090400_transponder_48_megamos_crypto.html
-
[B5 AFN] Kontrolka światel przeciwmgielnych
moze coś źle podpiąleś sprawdz jeszcze raz wtyczki sprawdz napiecia na przewodach wtyczki miernikiem.Jeśli denerwuje Cie kontrolka świateł przeciwmgłowych wyjmij bezpiecznik i powinno być po kłopocie
-
[B5 ALZ] Seryjne głośniki na tylnej półce
Z tego co pamietam to śr.głosnikow wynosi chyba 130mm lecz nie jestem pewien...P co wymieniac głosniki , ja rowniez mam z tyłu ori i graja
-
Statystyki . . .
" Polacy to alkoholicy? Bzdura! " - Polacy to degustatorzy :gwizdanie:
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
840
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: Dobrze że wspomaganie było ta 1min i 25 sekund to chyba połowa tych manewrów
-
[B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
ja tym bardziej nic nie wiem :gwizdanie: zobaczymy później czy sytuacja się będzie powtarzać a do vaga jak na razie nie mam dostępu Paweł by się moze coś wypowiedział na ten temat ale niestety nie śledzi wątku
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Bo wiosna przyjdzie ogłądałem wczoraj nawet prognozę pogody
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Chełmie tez nie gorzej sniegu kupa
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
manual- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Widze że nie jestem sam który jeszcze na letnich śmiga I to porządna wiosna w pierwszym tyg grudnia ma ponić być +12 C- Ceny paliwa marzec 2026
Chełm 3.92 a na nie zwracam jakoś uwagi :gwizdanie:- [ALL B5] Kto ma takie listwy ?
Nie daje głowy ale chyba u mnie w pobliskim szrocie widziałem takowe listwy widzę że masz składane lusterka [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:32_________________________________________________ na szrocie zawsze się coś dostanie- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja rowniez już mykam pod kołderke dobrej nocki- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ESP nie pozwala na sliskim skrecic chyba zaczne go wylaczac myslalem ze to pozwala kontrolowac tor jazdy... Tutaj masz troszk wiadomosci o ESP wiec sobie poczytaj bedziesz bardziej wiedział o co sie rozbiega http://pl.wikipedia.org/wiki/ESP_(motoryzacja) oraz http://www.motofakty.pl/artykul/esp_jak_po_szynach.html[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 23:51_________________________________________________ jak toczysz sie ze stromej górki na letnich wystarczy tylko właczony motor aby wspomaganie działało jak nalezy i hempel zabawa wowczas jest gwarantowana- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
masz racje dawno go tu widziałem- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bez Q tez można fajnie się pobawić- [B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
wiem ze bez vaga sie nie obejdzie autko po odpaleniu zachowuje sie normalnie dopiero jak rusze to zaczyna trząść ale tak po ok 30 sek i jak mu dam powyzej 2.5 tys obr przyczyna ustaje...stało mi sie to dopiero drugi raz i jak na razie nie mam powodu do zmartwien ale przydalo by sie wiedziec gdzie zajrzec co sprawdzic zeby pózniej nie było żadnych większych kłopotów z autkiem- [B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
Dopiero 2 raz miałem taką sytuację, pytam dlatego ze zawsze lepiej jest zapobiegać jak leczyć- [ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Swięte słowa zawias na gwincie to sama wygoda w przyszłosci będę musiał pomyslec nad takim wynalazkiem - [B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie