Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Ladna audiczka gratki za udany zakup dyszelek to jest to
  2. witam witam i o zdrówko klubowiczów pytam czy wasze niunki są gotowe by odpalic na jutrzejszym mrozie :gwizdanie: Jeszcze na taka cisza niektórzy bacznie po nocach śledzą forum
  3. 20 grosików mniej jak u mnie 3.86 Ciekawe jak długo ceny bedą spadac na stacjach
  4. Na allegro zakupiłem takie maty grzewcze są ciut mniejsze ale myslę ze sobie poradzą z odmrożeniem lusterek.Niedługo mnie czeka montaż zobaczymy jak się beda sprawowały :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item480572937_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb10s_okazja.html http://www.allegro.pl/item480572934_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html
  5. Tak jak kolega wyżej napiłasł zacznij od najprostszych sposobow czyszczenie styków.Jesli masz kluczyk ze światełkiem to rozbierz kluczyk przeczysc delikatnie transponder moze coś pomoze taka operacja.W kluczyku powienin sie znajdowac dokładnie taki transponder http://moto.allegro.pl/item485090400_transponder_48_megamos_crypto.html
  6. moze coś źle podpiąleś sprawdz jeszcze raz wtyczki sprawdz napiecia na przewodach wtyczki miernikiem.Jeśli denerwuje Cie kontrolka świateł przeciwmgłowych wyjmij bezpiecznik i powinno być po kłopocie
  7. Z tego co pamietam to śr.głosnikow wynosi chyba 130mm lecz nie jestem pewien...P co wymieniac głosniki , ja rowniez mam z tyłu ori i graja
  8. " Polacy to alkoholicy? Bzdura! " - Polacy to degustatorzy :gwizdanie:
  9. :polew: :polew: Dobrze że wspomaganie było ta 1min i 25 sekund to chyba połowa tych manewrów
  10. ja tym bardziej nic nie wiem :gwizdanie: zobaczymy później czy sytuacja się będzie powtarzać a do vaga jak na razie nie mam dostępu Paweł by się moze coś wypowiedział na ten temat ale niestety nie śledzi wątku
  11. Bo wiosna przyjdzie ogłądałem wczoraj nawet prognozę pogody
  12. W Chełmie tez nie gorzej sniegu kupa
  13. Widze że nie jestem sam który jeszcze na letnich śmiga I to porządna wiosna w pierwszym tyg grudnia ma ponić być +12 C
  14. Chełm 3.92 a na nie zwracam jakoś uwagi :gwizdanie:
  15. Nie daje głowy ale chyba u mnie w pobliskim szrocie widziałem takowe listwy widzę że masz składane lusterka [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:32_________________________________________________ na szrocie zawsze się coś dostanie
  16. ja rowniez już mykam pod kołderke dobrej nocki
  17. ESP nie pozwala na sliskim skrecic chyba zaczne go wylaczac myslalem ze to pozwala kontrolowac tor jazdy... Tutaj masz troszk wiadomosci o ESP wiec sobie poczytaj bedziesz bardziej wiedział o co sie rozbiega http://pl.wikipedia.org/wiki/ESP_(motoryzacja) oraz http://www.motofakty.pl/artykul/esp_jak_po_szynach.html[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 23:51_________________________________________________ jak toczysz sie ze stromej górki na letnich wystarczy tylko właczony motor aby wspomaganie działało jak nalezy i hempel zabawa wowczas jest gwarantowana
  18. masz racje dawno go tu widziałem
  19. Bez Q tez można fajnie się pobawić
  20. wiem ze bez vaga sie nie obejdzie autko po odpaleniu zachowuje sie normalnie dopiero jak rusze to zaczyna trząść ale tak po ok 30 sek i jak mu dam powyzej 2.5 tys obr przyczyna ustaje...stało mi sie to dopiero drugi raz i jak na razie nie mam powodu do zmartwien ale przydalo by sie wiedziec gdzie zajrzec co sprawdzic zeby pózniej nie było żadnych większych kłopotów z autkiem
  21. Dopiero 2 raz miałem taką sytuację, pytam dlatego ze zawsze lepiej jest zapobiegać jak leczyć
  22. Swięte słowa zawias na gwincie to sama wygoda w przyszłosci będę musiał pomyslec nad takim wynalazkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.