Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
W Oplu Vectra B na pewno jest oznaczenie na lusterkach takie jak na właczniku tylnej szyby Wiem dokladnie bo czasem dane jest mi jezdzic oplem. Zdejmij lusterka i sprawdz czy masz instalację poprowadzoną.Jesli nie masz to nie masz podgrzewanych luster.Jeśli zakupisz maty to i instalację bedziesz musiał poprowadzic aby napiecie dochodziło np.po włączeniu ogrzewania tylnej szyby
-
[ALL] Pękniecie w szybie przedniej - poszukuję warsztatu
wchodzisz w wyszukiwarkę góógle i jazda
-
Spociki Chełmskie
Myśle ze sporo ludzi nowych jak i stałych bywalców bedzie licze ze na spociku bedzie tak ok.25 autek Rowniez postaram sie namówic kilka osób na spota Moze te plakaciki które drukowałes powiekszą frekfencje w niedziele
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
Jak widać na załaczonej fotce przez kolege mrogal kabel przeciągnąłem pod wykladzinką tam na pewno nie bedzie widoczny i nie będzie przeszkadzał Ja rowniez wymieniłem u siebie wsuwki gdyż były zaśniedziłe.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
ładna srebrzanka zakladaj wiekszy felunek,moze jakis zawias 1BE i bedzie wrzuć jakies foto wnetrza niunki
-
Ceny paliwa marzec 2026
ożesz w mordę ale taniocha Chełm 3.80 oby tak dalej niech zejdzie tak do 3 blach i bedzie lux
-
[B5 AFN] Poszarpany pasek alternatora
Jak najbardziej kwalifikuje sie do wymiany chyba ze nie chcesz mieć ladowania akumulatora nie lekcewarz zadnych usterek w swojej niuńce,zrób to jak najszybciej albo jedż do mechanika jesli nie potrafisz samemu wymienic paska
-
[B5 ABC] Prawe lusterko podgrzewane (problem)
To sciagaj lusterko i montuj sama mate
-
[ALL] Takie ładne Audi było...
Handlarz wyklepie poszpachluje i wystawi na allegro jako 100% bezwypadkowa
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL] Takie ładne Audi było...
Całe szczęście ze do czołowki nie doszło.Szkody nie sa olbrzymie wyklepiesz i bedziesz dalej jezdził- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam rowniez- Spoty LRY - odwołane
widze ze cos dzalacie tutaj chłopcy u nas w Chełmie tez coraz wiecej ludzi przybywa na spoty Spoty Ryckie na pewno z czasem sie powieksza rafalekx bardzo dobry pomysł z tymi wojewodzkimi spocikami W koncu moze cos by się zaczęł dziac konkretnego- [ALL B5] Nie włączająca się klimatyzacja poniżej 0 stopni?
Przy takiej pogodzie jak jest teraz na pewno się przyda- [B5 ABC] Prawe lusterko podgrzewane (problem)
zgadzam sie z Toba ze on jest do odprowadzenia wody z lusterka , ale ja go użyłem aby lepiej sciagnąć lusterko kupuj tylko maty a na pewno o wieele taniej Ci wyjdzie niz zakup calego lusterka z matą.Ja zakupiłem taka mate http://www.allegro.pl/item480572934_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html i świetnie sie sprawuje a czy mata jest spalona to nie wiem czy da sie tak sprawdzic bo wystarczy ze ten pasek-tzn.element grzewczy bedzie troszke przepalony w jednym miejscu i juz nie bedzie grzać.- [B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
200 ml zawsze Ci zostanie na dolewke- Spoty LRY - odwołane
Rowniez jestem za aby spoty sie nie pokrywały Chełm lubi czasem przyjezdzac na spoty do Lublina i odwrotnie mysle ze jak nie beda sie pokrywac to Chełm i Lublin bedzie miał szanse odwiedzic kolegów z Teamu LRY&LRA- [B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
tak dokladnie takie samo radio, zaznaczam " miałem '' i na radiu na wierzchu byla podobna naklejka do kodu kreskoweg oddzielona gruba kreska i pisało - code ...(coś tam jeszcze było napisane - '' number '' czy cos w tym stylu ) jak czasem musiałem odłaczyc aku to tez radio mi sie kodowało i musiałem wpisać ten kod i znowu grało.Żeby wyjać radio wsadzałem po prostu palucha do otworu z kaseta i wyciągałem Tylko nie wiem czemu miałem tą zaślpke od kasety z napisem gamma,dziwna sprawa musiał bym jeszcze zobaczyc to bo został mi ten dzyngiel po radiu :gwizdanie: Rozumiem ze nie masz tej ksiażeczki do radia ?? bo Tam na pewno jest kod.- Spociki Chełmskie
Trzymam za słowo- [B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
u mnie był taki kodzik pod naklejka z kodem kreskowym czy cos takiego lecz nie daje gwarancji ze bedzie i u Ciebie on wystepował bo u mnie to było radio gamma.Jesli nie bedzie to bedziesz musiał sie udac do jakiegos speca co bedzie potrafił zczytac kod z radia Wiem ze cieżko sie jezdzi bez właczonego radia w samochodzie- [B5 ABC] Moja Perelka!
Ładny Avancik- [B5 ABC] Prawe lusterko podgrzewane (problem)
na samym dole lusterka masz taki maly otwor,wez cienki srubokręt ,lustro na sama góre najpierw ustaw i spruboj podwazac lusterko,u siebie jak sciągalem to tak robiłem...jak zdejmiesz juz to sprawdz miernikiem czy napiecie jest na kabelkach(prawdopodobnie masz grzanie po kluczyku czyli jak tylko właczysz zaplon ) jesli napiecie sie pojawia to na pewno masz spalona mate skoro napiecie dochodzi a mata nie grzeje...nie martw się tak łatwo nie peknie, mi nawet szklo spadło na podloge i nic sie nie stało.Ale jesli bedziesz sciągal lusterko to zrób to z rozsadkiem i bez nerwow, na pewno da sie je zdąć z uzyciem wiekszej siły ale bez przesady mozesz oberwac 1-2 zatrzaski tylko oby nie wiecej bo luserko moze juz nie trzymac- [B5 AHU] Pojedynczy stuk przy ruszaniu - przestroga
współczuje naprawy...po tym zdarzeniu pewnie bedziesz non stop kontrolował autko zawsze jest pomocne nasze forum- [B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
jesli turbo juz omawia posłuszenstwa to mysle ze regeneracja bedzie najrozsadniejsza , chyba ze masz fundusze na nowa radio zostało zakodowane gdzyz została zdjeta klema z aku i teraz musisz wprowadzic kod aby znow grało,wyciagnij radio moze tam masz umieszczony kod albo w ksiązece dotyczacej obslugi radia itp powinienes na pewno znalezc ten kod. Dalej to po prostu dbaj o autko sledz forum i zawsze bedziesz w temacie no i koniecznie przeczytaj ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html;- [B5 APT] Temperatura - niedogrzane auto
Dla jasnosci proszę tu znajdziesz na ten temat wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html ale nastepnym razem opcja i do dzieła bo nikomu po kilkaset razy nie chce się pisac tego samego - [ALL] Takie ładne Audi było...