Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 1Z] Mój Audik - sedan
fajny audik klimatronik i szyber to jest to to chociaż pochwal sie jakie zmiany bys chciał wprowadzić do swojego autka
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania, kierunków i nie działaja wycieraczki
ykk a skad taka pewnosc u Ciebie chyba ze przerabiałes to juz sam u siebie i wiesz z doświadczenia :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu przeciera się - co robić ?
na pasek rozrządu trzeba szczególnie uważać,u mnie był przypadek ze jak pojechałem wymienic do znajomego rozrząd to pokazał mi ze już pasek sie naderwał troszkę,i jak bym nie w pore przyjecał do niego na wymiane rozrządu to czekał by mnie remont silnika.
-
[B5 AJM] Podgrzewanie paliwa/świece żarowe/spalanie
hmmm...śweice służa do pdogrzewania paliwa pierwsze słyszę myślę ze kolega Narcyz 35 podał konkretną odpowiedź na Twoje pytanie.
-
[ALL B5] Uszkodzony podłokietnik
bez problemu mozesz zrobic to sam...trzeba tylko miec wyobraznie jak to zrobic ja u siebie tez miałem pourywane zaczepy i jak odchylałem podłokietnik to ta klapa odpadała,posiedziałem pokombinowałem i jest gitara
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania, kierunków i nie działaja wycieraczki
prawdopodobnie zatkala Ci sie nagrzewnica,sprawdzałes te duze bedzpieczniki w nogach...trzeba zdemontowac osłone pod kierownica...
-
[B5 AHL] Zimny płyn w zbiorniczku wyrównawczym
pewnie nie dmucha Ci ciepłym powietrzem w środku ??
-
[B5 AFN] Wlana benzyna zamiast oleju napędowego
jak najbardziej Mozna by ten watek przeniesc do działu "warsztat -zrób to sam " :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
paliwko słyszałem ze juz zaczyna drożec wiec w najblizszym czasie nie ma co sie spodziewać spadków cen na stacjach
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B6 AVF] Pulsujące światła
jak odwiedzisz juz magika to daj znac co konkretnie było przyczyną- [All B5] Skrzypienie z tyłu
uroki mrozu i nic wiecej u mnie jest podobny problem jak była wieksza temp jak -10 przy obecnej jaką mam za oknem - 3 nie zaobserwowałem zadnych skrzypów.Poczekaj aż bedzie mniejsza temperaturka lub wyższa jak 0 a problem sam sie rozwiąze- [B5 ADR] Szumy w przednim prawym kole (więcej ich na zakrętach)
z Twojego opisu wynika ze Łozysko kfakifikuje sie do wymiany, 2 do 3 godzin i łozysko bez nerwów z załącznikiem :beer1: mozna wymienic- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
A oto moje starania jak Wy tak brudzicie swoje audiówki od miesiaca nie myta,natłuczone niewiele ponad 3tyś km i szału jak nie było tak ni ma- [ALL B6] AVANT, jak dobrać się do klamki klapy??
zdejmij tapicerke i dopiero wtedy sie dostaniesz- [ALL B5] czy muszę wymienić licznik ?
całkiem Ci padło to pdswietenie czy jest np częsciowo ?? sprawdz najpierw żaróweczki,sam sobie poradzisz z wymiana jak beda spalone- [B6 AYM] Mrugające zegary
koniecznie napisz co było przyczyna zobaczymy czy pomoglismy w jakis sposób- [B6 AVF] Pulsujące światła
albo regulator napiecia tak jak juz koledzy pisali albo przewód prądowy alternatora - jak bedzie uszkodzony trzeba dolożyc równolegle drugi przewód prądowy 10mm2.Sam tego nie dasz rad naprawic chyba ze sie znasz bardzo dobrze na tym :gwizdanie: jedz do magika elektronika lub jakiegos elektromechanika i niech postawi jakas diagnoze...koszty naprawy nie powinnien być drogi 100 - 150 zł- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
epidemia mrozu i wszyscy zakladaja maty grzewcze do lusterek :gwizdanie: ja na szęście zrobiłem to przed zimą- [B6 AVF] Pulsujące światła
miga "pulsuje" Ci na zgaszonym czy na odpalonym silniku ??- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
tam jest Tylko jedna śruba,jak ja odkrecisz lusterko nadal bedzie sie trzymać bo siedzi jeszcze pomiędzy uszczelkami- [B5 1Z] Co może powodować brak ciśnienia płynu w układzie ?
postaram Ci sie jakos pomoc ale nic nie obiecuje *Wydobywają się pęcherzyki powietrza na powierzchni płynu to może to oznaczać problem z uszczelką pod głowicą (nieszczelność). *szczelność układu smarowania (po prostu silnik lubi się pocić – uszczelka pod pokrywą klawiatury i uszczelniacze wału korbowego,i również chyba uszczelka miski olejowej trzeba uważać w korkach, małe ciśnienie w układzie to też obniżona temperatura gotowania się płynu oraz układ bardziej podatny na zapowietrzenie, a i termostat może też nie otwierać dużego obiegu przy odpowiedniej temperaturze- [B6 AYM] Mrugające zegary
przyczyna jest za wysoki prąd ładowania sprawdz napiecie ladowania powinno byc 14,4 jak sa odchylenia to do naprawy albo wymiany mogl pasc sam altek albo regulator napiecia - i tu na pewno jest wina migających kontrolek przewód prądowy alternatora - tez warto sprawdzic,jak bedzie nanic trzeba dolożyc równolegle drugi przewód prądowy 10mm2 i powino byc po problemie.. albo .... mam pisac dalej ?? juz chyba to było by wszystko z wazniejszych rzeczy których doswiadczyłem sam tego nie sprawdzisz chyba ze sie na tym znasz jedz do elektromechanika koszt naprawy to ok 100-150 zeta- [B5 1Z] Co może powodować brak ciśnienia płynu w układzie ?
pozostawiony na wolnych obrotach z poluzowanym korkiem nagrzewa się??, w jakim momencie momencie włącza się wentylator, czy płyn zaczyna się szybko podnosić do góry i wylewać ze zbirnika??- [B5 AVG] a oto moja audiczka
Autko cud miód malinka zapraszamy na spociki Chełmskie :> jak zobaczysz klubowe autka na miescie z oznaczeniami to dwaj znaki - [B6 AVF] Pulsujące światła