Treść opublikowana przez _Solar_
-
biale czy czarne lampy?
ja tez sie kiedys napaliłem na sonary,ale zobaczyłen jak to swieci,paruje to sobie darowałem i jak na razie to tylko rozglądam sie za Depo
-
[B5 ADR] Jak wyłączyć klime i zostawić sam nadmuch powietrza na klimatroniku ?
na postoju przeciez też mozna zobaczyc,otworzyc mache i sprawdzic czy wentylator i sprezarka pracuja
-
biale czy czarne lampy?
wiem kazdy ma inne gusta :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item488587341_lampy_przednie_audi_a4_99_01_chrom_angel_eyes.html :gwizdanie:
-
biale czy czarne lampy?
ale z czasem chłopak moze sobie dokupic kupuj lampy takie co Ci podałem linka bo z sonarów z upływem czau nie bedziesz zadowolony a wiesz ze w przypadku zmiany lamp na zespolone wiaze sie troszke rezanka + wtyczka z pinami + silniczek regulacji,ale to juz groszowe sprawy [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 00:10_________________________________________________poczytaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_lampy_przednie-t48295.30.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_lampy_angel_eyes-t2691.0.html zrezygnuj z sonarów i tych AngelEyes z czasem sobie zakupisz zestaw HID i xenon bedzie Ci swiecił bombastycznie
-
biale czy czarne lampy?
jesli chce miec xenka to musi taki zestaw zakupic [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 23:57_________________________________________________ http://www.allegro.pl/item531065538_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h7_h7r_tuning_hid.html
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- biale czy czarne lampy?
jak chesz wiedziec jakie opinie sa na temat tych lamp to uzyj opcji z tych lamp sporo osób jest zadowolonych http://www.allegro.pl/item515804049_nowa_lampa_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_oryginalu.html sa to zamienniki wiec nie zastanawiaj sie i kupuj te- [ALL B5] żarówka zapalniczki
z tego co wiem to zarówka jest jakos chyba na stałe przymocowana i jak chcesz miec podswietlenie to musisz wymienic ja razem z obudowa...- biale czy czarne lampy?
te sonary jakos mi sie niestety nie widza...zakup sobie takie http://www.allegro.pl/item515804049_nowa_lampa_audi_a4_99_01_h7_h7_jakosc_oryginalu.html bedzie miało wygląd porzadny- [B5 AAH] Problem z hamulcami - przy wolnej jeździe szwankuje
posprawdzaj czujniki oraz dobrze było by je przeczyścić,posprawdzaj tez węże jesli wszystko bedzie ok to wydaje mi sie ze może być serwo kopnięte- [ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
FAFAŁ1 wyrezałeś juz podgrzewane lusterka- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Po przekreceniu kluczyka dochodzi napiecie do mat i beda grzały non topper ,co moze doprowadzic do ponownego przepalenia sie mat grzewczych.Proponuje przeprowadzic zabieg - " Przerobienia podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie" wtedy bedziemy miec pełna kontrolę nad grzaniem i załaczymy sobie grzanie wtedy kiedy bedzie nam to potrzebne- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
chyba nie miałes problemów z demontażem lusterek i przerobieniem na ogrzewanie po tylnej szybie- [B5 AHU] Problem z silnikiem, brak mocy, nie mozna przekroczyc 2500 obr/min
po co pchac sie w niepotrzebne koszta.A jesli to nie bedzie przepływka w pierwszej kolejnosci co powinienes zrobic to- [B5 AEB] Czy na pewno trzeba zdejmować rozrząd aby wymienić termostat ?
Niestety tak cały przód idzie do zdjecia wszystkie paski itd ale to tylko w serwisach ponoc tak robia zajedz do porządnego mechaniora to na pewno wymieni Ci bez rozbierania całego rozrządu- [B5 AAH] Problem z hamulcami - przy wolnej jeździe szwankuje
posprawdzaj węzyki elastyczne węże moga być już nieszczelne popuchniete byc moze ze serwo nie dzialala poprawnie albo zaciął się zaworek zwrotny w serwie( to jest to coś do czego jest przymocowany wąż jesli dobrze pamietam )- [B5 ADR] Drgania i wibracje silnika
z tego wynika ze nie ma cisniena na któryms cylindrze,watpie w to aby były to poduszki pod silnikiem...sprawdzałes czy Ci oliwy nie ubyło ?? na jałowym masz mocne drgania,a jak dodasz gazu to ustępuja one troche ??- [B5 ADR] Drgania i wibracje silnika
z tego co wiem jedna jest droższa (prawa strona) a druga tańsza,mam nadzieje ze se nie pomyliłem co do stron- [ALL B5] Czy można dolac płynu hamulcowego ?
Można mieszać płyny serii Dot 3 i Dot 4 .Dot serii 5 jest niemieszalny z pozostałymi.Jak nie masz pewnosci co jest wlane to najlepiej wymien caly plyn na nowy i nie dolewaj pierwszego lepszego zakupionego płynu hamulcowego na stacji.Koszt wymiany plynu hamulcowego to ok.50-60 zl płyn chamulcowy powienien byc wymieniany srednio co 2 do 3 lat lub po przebiegu 50 -60 tys km. W miarę zużycia się klocków rozchodzą się tłoczki i potrzeba więcej plynu.- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
wrzuć jakies foto jak możesz postaram sie jakos pomóc byc moze ze nie masz zatrzasków i wkład nie trzyma sie tak jak powinien- [B5 ADR] Drgania i wibracje silnika
wydaje mi się ze na bank może to być zbyt niskie ciśnienie w którymś z cylindrów, do mechanika niech zbada ciśnie sprężania na cylindrach oraz zobaczyć poduszki i dokładnie je sprawdzić- [ALL B5] Miękki pedał hamulca
z doswiadczenia wiem ze nie dłuzej jak raz na 3 lata i w granicach przebiegu 50 - 60 tyś.km i rowniez żalezy od auta ile rocznie zrobi km- [B5 AVG] Problem z ładowaniem
zgadzam sie prawdopodobnie rególator Ja rownież jak najbardziej sie zgadzam posprawdzaj zaciki oraz kable a jak nie to jedz do jakiegos magika kolego ozi_wells regulator pisze sie przez "U" otwarte- [ALL B5] Miękki pedał hamulca
Ewidentnie zapowietrzony układ hamulcowy, usterka może powstać przez sparciały, przetarty lub uszkodzony(nieszczelny) przewód hamulcowy, możliwe wycieki z przewodu hamulcowego.Jak jesteśmy przy układzie hamulcowym to powiem że płyn hamulcowy powinien być wymieniany srednio co 3 lata, większość kierowców po stwierdzeniu braków płynu w zbiorniczku, po prostu dolewa do zbiorniczka nowy płyn i często nie jest on wymieniany nawet kilkanaście lat lub wręcz nigdy.Moim zdaniem warto by tez zmienic płyn na nowy- [B5 AVG] Problem z ładowaniem
Musashi ma rację jedź do jakiegos elektronika naprawa nie powinna drogo wyniesc w granicach 120 - 150 zł w zaleznosci do jakiego magika pojedziesz - biale czy czarne lampy?