Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ADP] Twardy pedał hamulca
było juz na forum nie raz.Opcja sie kłania tutaj masz kilka podobnych tematów a Reszty musisz sobie poszukac ewentualnie jak bys nie znalazł konkretnej odpowiedzi to pisz w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62803.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t40883.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2595.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t54477.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Tez bym stawiał na docisk znajomy w golfie II miał podobny problem smierdziało mu sprzegło i w dodatku słabo ciągneło.Wymienił docisk i problem znikł...Ewentualnie tarcze jak pisze kolega Sqarek ale to bym stawiał na drugim miejscu
-
[B5 AEB] Podświetlenie prędkościomierza
mam na zarówkach musiał bym poszperac i zobaczyc ile sztuk mi zostało bo nie pamietam juz dokladnie ile ich mam
-
[B5 AFN] Wyświetlacz temperatury na zewnątrz przy liczniku
albo może spróbuj podmienic te wyswietlacze temperatury u kogos innego kto tez ma taki wyswietlacz w zegarach.Byc moze ze w wyswietlaczu cos padło a czujniki są dobre
-
[B5 AFN] Wyświetlacz temperatury na zewnątrz przy liczniku
*zlokalizuj czujnik *wyjmij wtyczke z czujnika,rozłaczając go *jesli czujnik jest 2 pinowy(z tego co pamietam to jest ) to tylko sprawdzasz rezystancję tych pinów,podłacz miernik i zobacz jaki jest opór
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
O takim oleju raczej nie słyszałem ale wiem ze Petro Canada to największy kanadyjski koncern paliwowo-naftowy.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja również jeszcze jestem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________pora juz na mnie :gwizdanie: branoc wszystkim
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
widac ze zostałem tutaj tylko ja
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
Jak ktoś nie ma za bardzo pojecia to na pewno sie mu przyda szacun za wykonana robotę
-
[ALL B5] Lampy tyl - AVANT
Ja bym na Twoim miejscu odpuścił bo to robi Sonar. No i te lampy wyglądają na bardzo dyskotekowe Rowniez bym Ci radził je odpuscic..widziałem gdzies juz gdzies u kogos takie lampki i nie za ciekawie sie prezentuja
-
[ALL B5] Plastikowe zabezpieczenie na fotele
podjedz do ASO albo zadzwon i sie spytaj o cene a jak nie to na jakims szrocie z rozbitkami znajdziesz na pewno
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
Wydaje mi się że raczej maglownica z ANGOLA :> nie podejdzie do "europejskiej" wersji tak Ci sie tylko wydaje Polak wszystko potrafi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
maja po prostu ludziska nocny dyzur na forum
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
A moze to jest po prostu czujnik ultradzwiekowy od auto alarmu
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
warto by do tego zaglądnąć i cos z tym zrobic...zobaczyc czy nie ma jakiegos pęknięcia i uszczelnic.
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
wystarczy pociagnac 2 kabelki ze slupka przedniego (tam gdzie otwierasz pokrywę silnika) ale daruj sobie te lusterka totalna kaszana.... Popieram kolege bedzie to totalna lipa
-
[B5 AEB] Podświetlenie prędkościomierza
tak to będą takie w garazu mi chyba zostało kilka takich wiec moge Ci odsprzedać chyba ze chcesz jakis inny kolorek niebieski albo rózowy :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Rowniez witam
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://pro.corbis.com/images/42-18613481.jpg%3Fsize%3D67%26uid%3D%257B7BECDAF5-4A93-477C-A06F-806744895018%257D&imgrefurl=http://pro.corbis.com/search/Enlargement.aspx%3FCID%3Disg%26mediauid%3D%257B7BECDAF5-4A93-477C-A06F-806744895018%257D&usg=__TX_7AeczeAlJ0MV16-4k9OFZwBQ=&h=480&w=478&sz=70&hl=pl&start=37&um=1&tbnid=cHwohTZayxykrM:&tbnh=129&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3DInfiniti%2B1990%26start%3D36%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN :>
-
[B6 AVF] Jak wymienić poduszkę silnika ?
Nie ma sprawy :th: bez kanału to bardzo ciezko bedzie wymienic poduszki
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek zewnetrznych ?
Dobrz poszukaj mat, bo czasami można niexle przepłacić... mozesz także zakupic na allegro zamienniki ja u siebie takowe wstawiłem i sprawuja sie doskonale
-
[B5 AHL] Proszę o poradę - uszczelka pod głowicę
taka oleista maź jest zwykle przyczyną dostania się płynu do oleju silnikowego, a co z kolei zwykle jest wynikiem wcześniejszych przecieków w uszczelce.Objawów wydmuchania uszczelki może być kilka, i rzadko występują jednocześnie.Może np. zwyczajnie pojawić się wyciek oleju pod głowicą,lub wywalać wodę przez korek w zbiorniczku wyrównawczym (ucieka kompresja do kanałów wodnych)Mieszanie się płynu z olejem,pod wpływem temperatury i ciśnienia miesza się z olejem tworząc właśnie taką kremową maź na korku temat przerabiałem na brejdaka kadecie
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
Kazdy dyszel tak ma,zadna nowośc u mnie tez temp spada jak samochód stoi na biegu jałowym
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja rowniez juz mykam spać boz raniutko musze wstać branoc wszystkim
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dokładnie. ale to dlatego, że jutro chyba nie będę mieć neta teraz jak tak sie uzałezniłem :gwizdanie: to nie wytrzymał bym jak bym nie odwiedził forum raz na dzien