Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AVG] Brak świateł przeciwmgielnych
jest na forum szukajka sie kłania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7319.0.html;highlight=opis+bezpiecznikow
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
Ja bym sobie zakupił zwykłe stalówki + kołpaki które bym zmieniał co miesiąc na nowy wzór
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
na moim miejscu podpiął bym sie pod ten czarny dzyngiel tylnych drzwi co sie znajduje koło zamka,trzeba było by zdemontować boczek tylnej kanapy i juz powinienes miec kable na widoku.To tylko takie moje małe zdanie
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
koniecznie muszą być :> ja u siebie resztę oznaczen mam wywalonych
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ładna seria ale czy mi sie wydaje czy Ci kontrolka od poduchy swieci
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
A na koniec przetrzec jakąs pastą G3 i po kłopocie emblemat tez bedziesz usuwał
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
co do brewek to sie nic nie bede wypowiadał totalna kiszka i tyle
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Mi tez niestety jakoś to się nie widzi A co do LEDów to chyba ich się nie doczekasz, dopiero moze Twoje dzieci
-
[B5 AFN] Jazda na rezerwie - silnik zgasł
na samym początku zrobił bym tak jak napisał to grzes1150 pózniej warto by tez spojrzeć do baku czy nie ma syfu na samym dnie i ewentualnie pozbyc sie tego badziewia...
-
[B5 AFN] Ubywający płyn chłodniczy
Sqarek ma racje jednemu pomoze a drugiemu moze zaszkodzic.Posprawdzaj te węze które wchodzą do chłodnicy
-
[B6 BCZ] Silnik słabo się uruchamia
A moze juz słaby aku niestety bez podpiecia vaga ciezko bedzie cos wywnioskowac.
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
arczi ma racje do tego płyn a wymiana mysle ze nie jest mocno skomplikowana http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek zewnetrznych ?
zdemontuj wklad lusterka i zobacz czy masz kabelki poprowadzone w Twoim roczniku prawdopodobnie bedzie grzanie po załączeniu kluczyka na samym poczatku proponuje zapoznaj sie z tymi wątkami http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html
-
[B5 ADP] Św.drogowe
niestety link nie działa :gwizdanie: nie wiem jak u innych bo mi wyskakujecos takiego " Not Found The requested URL /smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t1 was not found on this server "
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
wpisz po prostu w szukajke GB 10S lub Gb 8S
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
z chromu to bym założył tylko obudowy IN - PRO a nakladki na klamki bym sobie darował bo to paskudnie wygląda
-
[B5 AKN] Jak podnieść zawieszenie gwintowane ?
albo sie ewentualnie z kimś podmienić :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szum powietrza
Było juz kilka wątków na ten temat na forum opcja sie klania.Dla przykladu tutaj był podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosny_szum_powietrza_przy_predkosci_140_kmh-t52046.0.html
-
[B5 AFN] Problem z przekaźnikami pod kierownicą
zajrzyj do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13949.0.html;highlight=gdzie+przekaznik
-
Licznik w A4 B5 i jego naprawa
GENERAL Dzieki bardzo na weekendzie podjade to niego i spróbujemy podmienic jego licznik na mój,jak bedzie wszystko w porządku to zapewne wina lutów bedzie.
-
[ALL B5] opis przekaźników
czy naprawdę nikt nie zna opisu przekazników :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki akumulator do A4 B5??
najlepiej sprawdzic po kodach we wlepie bagaznika jaki jest zalecany przez producenta To Twojego auta wydaje mi sie że podchodzi 55Ah ale nie jestem do konca pewnien
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Yokusti czytałes mój post wyżej prawdopodobnie masz źle ustawiony kąt wtrysku,warto by podłaczyć pod VAG'a i sprawdzić bo tak to sobie mozemy wrózyc z fusów w kawie
-
Licznik w A4 B5 i jego naprawa
znajomy ma podoby problem jego audi to 1Z padł mu prędkościomierz i licznik kilometrów,podjechał do jakiegos magika który stwierdził że to impulsator.Wymienił ten impulsator i dalej to samo,prędkosciomierz nie działa.Co moze byc jeszcze przyczyna oprócz impulsatora ??