Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AAH] Problem z hamulcami - przy wolnej jeździe szwankuje
sprawdz klocki hamulcowe na początek byc moze ze zapowietrzył Ci sie uklad hamulcowy który trzeba rzecz jasna odpowietrzyć
-
[B5 ADR] Brak hamulców przy 1 i 2 hamowaniu
na początku sprawdz klocki hamulcowe czy Ci sie nie skonczyły a pózniej odpowietrz uklad bo mógł sie zapowietrzyć
-
[B5 AFN] Moja A4 sedan
Ładne autko i mody jak najbardziej na plus jak wyrezasz juz cos to wstaw nowa porcje fotek
-
Spociki Chełmskie
Parking obok centrum handlowego chrobry tam na parkingu gdzie stalismi przez chwile a pozniej poszliśmy do misia jak przywitała nas ekipa z Lublina [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________podrzucam mała mapke jak klikniesz to sie powiekszy
-
[ALL B5] Regulacja zamka maski
za duzo zabawy z tym jest,a poza ty jest do tego bardzo latwa i szybka regulacja Jak otworzysz maske to po prawej i po lewej stronie zobaczysz takie czarne gumowe jakby sruby...i tam mozesz sobie spokojnie podregulowac maske zgodnie z błotnikami...przerabiałem ten temat na wlasnym autku wiec wiem
-
[B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy
jesli kupisz ori z rozbiórki to jaka masz pewnoś ze długo pojezdzisz na niej?? przeciez ona bedzie miała X lat i nalatane XXX tyś km .Ja bym wolał jednak kupic magiel po regeneracji z 12miesięczna gwarancja http://www.allegro.pl/item501598182_przekladnia_kierownicza_vw_passat_b5_audi_a4.html
-
[B5 ADP] Wahania obrotów
Ronin dokladnie przeczytaj ten wątek i przeanalizuj nasze sugestie a mysle ze problem niedługo rozwiążesz jak bedziesz już po ewidentnej naprawie daj znać co było przyczyna
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący
nie powiem Ci nic wiecej na ten temat...czytałem kiedys artykuł na temat wtrysków i pompowstyskiwaczy i tak zapamietałem...nie przerabiałem takiego problemu wiec nic nie moge konkretnego powiedziec...nie chem Cie wprowadzic w jakis bład
-
[B5 1Z] Co może powodować brak ciśnienia płynu w układzie ?
to odnosi sie do zwiekszonego Cisnienia w ukladzie wydobywają się pęcherzyki powietrza na powierzchni płynu to może to oznaczać problem z uszczelką pod głowicą (nieszczelność). co do szczelności układu chłodzenia to musi być szczelny!! korek ma zawór ciśnieniowy i jeśli ciśnienie wzrośnie nadmiernie to się otworzy,W układzie musi panować pewne ciśnienie.. jeśli korek jest uszkodzony bądź go nie dokręcasz to może być przyczyna gotowania
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Yokusti kąt wtrysku masz zapewne do ustawienia poczytaj sobie na te tematy : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56333.0.html;highlight=wtrysku oraz http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_19_tdi_afn_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący
rezystancja powinna wynieść 93-99 Ohm jesli mnie pamiec nie myli bo gdzies kiedyś chytałem na ten temat
-
Spociki Chełmskie
GRUPA CHEŁM SERDECZNIE ZAPRASZA NA 12 SPOT AUDI & VW
-
[B5 ADR] Czujnik temperatury cieczy
kupuj ori zapłacisz troszkę wiecej ale bedziesz miał spokój na dłuzszy czas
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
500 bez oponek 700 zł max z oponkami
-
[B5 ADR] Skoki obrotów na biegu jałowym
czujnik hala jest częścią zapłonu w niektórych autach zainstalowany w aparacie zapłonowym w innych przy kole zębatym w okolicy wałka rozrządu,u Ciebie w audi czujnik halla jest wbudowany w aparat zapłonowy i jesli mnie pamiec nie myli to wychodzą z niego 3 kabelki. Myslę ze tu zadnej filozofi nie ma i bez problemu mozna to samemu wymienic kosz czujnika bedzie w granicach 80-100 zł
-
[B6 AVF] Pulsujące światła
kolega bator7 miał podjechac do magika w tej sprawie,ale chyba jeszcze nawet nie był u niego bo nic nie pisze :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Skoki obrotów na biegu jałowym
Objawami uszkodzonego czujnika halla sa :szarpanie, nierówne przyspieszanie, trudność utrzymania stałych obrotów... pierwsze co powiniees zrobic to błąd wykazywany na VAGu : 00515 Camshaft Position (Hall) Sensor (G40) Ale co tu moge wiecej powiedzieć.Jeden obiaw a wiele powodów. Najczęstsze przyczyny nierównych obrotów:sonda lambda,silnik krokowy,przepływka Sprawdz katalizator oraz adaptacje przepustnicy vagiem
-
[B5 AFN] Czy to dobre wskazania ?
Natomiast u mnie pokazuje 190 ciekaw jestem za co odpowiadają te wartosci
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
furka kozak kolorek nawet identiko jak moj wielki plus za mody jakie dokonałeś FIS to widzę że od benzyniaka wstawiłes :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana żarówki migacza
musisz troszke pokombinowac bo te lampy cieżko schodza i trzymaja sie jeszcze na takim jednym zaczepie. Podaje przykladowa lampe i ozanczyłem ten zaczep :
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
u mnie jak zakupiłem autko tez jej nie było ale przy wymianie zaróweczki jak mi padło pddświetlenie prędkościomierza zauwałyłem ze jest wolne miejsce,wsadziłem kontrolke i jest
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania! Gdzie na slasku moge to zrobic? Zabrze
moze masz nagrzewnice zapchaną spróbuj ją przeczyscic
-
[B5 AFN] Podświetlenie klimatronika
u mnie też delikatnie sie przyciemnia jak załącze swiatła mijania myśle ze ta opcja tez powinna byc u Ciebie,ale czemu sie nie przyciemnia to nie mam pojecia
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
a macie jeszcze jedna kontrolke pod ładowaniem oznaczającą zapiecie pasy ??
-
[ALL B5] żarówka zapalniczki
U siebie jak wymieniałem zaróweczke to musiałem wstawic diode bo nigdzie takiej zarówki nie mogłem znależć