Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. chodzi mi o to ze np przed XX minutami
  2. tak jak w wiekszosci A4 wymieniaj na nowe i ciesz sie dalej grzanymi uszami
  3. osetti widze że też niedwno co zasiadłas na forum czepać wiedzę
  4. a moze po prostu jego żywot już sie zakończył :gwizdanie: zdemontuj zegary oraz wyswietlacz temp i sprawdz miernikiem lub prubówka czy dochodzi napięcie
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    czekamy na fotki bo tak ciezko bedzie sprecyzowac co to jest
  6. dzieki bardzo kolego trzeba zaopatrzeć sie w takie sponki i powiazac kable,bo niektóre troszke sobie luzem lataja
  7. Już to od kogoś słyszałem co nie Solar??? No tak nie chyba od kogos a ode mnie :gwizdanie: ostatnio jak tylko odpale neta to forum tylko czasami az mnie główka boli od czytania tego wszystkiego Witam wszystkich nocnych marków
  8. a zdradzisz jaka jest cena takich spinek
  9. Ja bym pojechał i sprawdził kompresje na garach
  10. Wymieniał ale nie w A6 powiem Ci jak wymiana przebiega w innych samochodach W A6 na pewno bedzie podobnie Samochód unieść do góry (trzeba tu dysponować bardzo solidnymi podporami pod samochód - tak aby uniknąć przygniecenia przez samochód.Pamietać że nie wolno wykonywać napraw w samochodzie na podniesionym lewarku ! ! ! lub wjechać na kanał. Trzeba także dysponować solidną podporą pod silnik - taką aby nie opuścił on się niżej niż o około 5 - 8 cm. Podkładamy podporę pod skrzynkę biegów i odkręcamy poduszkę skrzynki biegów. Podczas tych prac zwracamy uwagę na przewody i urządzenia podłączone do silnika - gdyby występowaly zbyt duże naprężenia należy dany przewód, bądź urządzenie zdemontować na czas naprawy(np: mechanizm zmiany biegów, przewody cieczy chłodzącej, przewody elektryczne itd.). Lekkie opuszczenie zespołu napędowego w dół jest konieczne gdyż poduszki mają trzy(chynba w zaleznosci od marki samochodu z tego co pamietam ) śruby i odkręcenie trzeciej jest możliwe dopiero po lekkim opuszczeniu zespołu napędowego.Proszę pamiętać, że jednocześnie można odkręcić tylko jedną poduszkę silnika - odkręcenie jednoczesne więcej niż jednej poduszki grozi spadnięciem silnika w dół ! ! !Sprawną poduszkę (najlepiej ORI z ASO ) montujemy do samochodu.Temat przerabiałem w samochodach jak KIA,VW,Ford [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 19:27_________________________________________________przy wymianie poduszek najlepiej jak by były ze 2 osoby.I pamiętaj najlepiej kupić oryginalne poduchy. Zamienniki ponoć robia ze zbyt twardej gumy wiec nie oszczedzaj i jedz do ASO
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bez demontarzu zderzaka da rade zdjąć lampy tak samo jak je mozna załozyć schodzą one moze troszke ciezko ale da rade
  12. Podjedz do dobrych sklepów motoryzacyjnych lub elktronicznych tam na pewno bedą mieli podobne spinki za grosze,bo w niektórych sklepach sie spotkałem z takimi rzeczami albo po prostu użyj zwykłej plastikowej opaski zaciskowej i po kłopocie
  13. na pewno znajdziesz jakąś srube w garażu albo w sklepie zakup...na moje oko bedzie to chyba śruba na klucz nr 17 albo 19
  14. Byc moze tarcze sa juz nie bardzo i osiada sie na nich rdza...podczas zimnych tarczy słychac szuranie przy hamowaniu i to moze byc powodem...nie wiem czy to prawda bo słyszałem od znajomego cos takiego jak miał podobny problem z hamulcami
  15. Widze że za bardzo nie pasz pojęcia co gdzie bez urazy.I dlatego podjedz do mechanika. Dla niego to będzie chwila pracy ,zrobi i doleje odpowiedni płyn lub wymieni cały . Wąski ma racje jesli nie masz za brdzo pojecia i checi podjecia naprawy samemu to podjedz to jakiegos mechanika zrobi to na pewno porządnie
  16. Ja zauważyłes trzeba jakies małe zmianki wprowadzić
  17. niedaleko ma do wschodnich sąsiadów to gdzie ma tankować no i co najwazniejsze po taniosci Arczi ile teraz kosztuje ON z tego zo słyszałem to ok 2.5 zeta
  18. nawet nie głupio wyglądaja ciekaw jestem jak by sie na aucie prezentowały
  19. tak do takiego małego okrągłego zbiorniczka miedzy ecu a aku
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    musisz zakupic nowe silniczki oraz kostke do podłaczenia elektryki przeczytaj cały wątek - wiem ze sporo jest tego ale na wszystko znajdziesz tam odpowiedzi
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na RYSIU188 temat w Audi A4 B5
    mysle ze jak zmienisz radio na nowe to wszystko powinno grac bez problemu szkoda ze w aukcji nie ma zdjecia tylnego boku radia.Troszke drogo jak za ten adapter a to radio myslę ze jakies ono nie bardzo za podobna cene poszukał bys jakiegos markowego soniacza albo pioneer'ka
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jak juz zmieniasz lampki to warto było by sie zaopatrzec w xenia poczytaj dokladnie ten wątek co kolega ROGER Ci podesłał a dowiesz sie wszystkiego na temat tych lampek oraz co i jak z montażem
  23. Ale wcześniej bym spróbował go jeszcze zakręcić zalewając filterek paliwem zgadzam sie z Toba ale jak mamy mało paliwka w baku i chcemy załozyc nowy filterek to mysle ze warto by ten syf wydmuchac z baku zeby znowu jak załapie sie nam rezerwa nie zasyfiło nam filtra
  24. taki mały OT jak któs by chciał z powrotem zamontowac znaczki to polecam tasme gombeczkowa dwustronna do luster trzyma jak diabli
  25. Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.