Treść opublikowana przez _Solar_
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chodzi mi o to ze np przed XX minutami
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek zewnetrznych ?
tak jak w wiekszosci A4 wymieniaj na nowe i ciesz sie dalej grzanymi uszami
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
osetti widze że też niedwno co zasiadłas na forum czepać wiedzę
-
[B5 AFN] Wyświetlacz temperatury na zewnątrz przy liczniku
a moze po prostu jego żywot już sie zakończył :gwizdanie: zdemontuj zegary oraz wyswietlacz temp i sprawdz miernikiem lub prubówka czy dochodzi napięcie
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
czekamy na fotki bo tak ciezko bedzie sprecyzowac co to jest
-
[B5 AFN] Spinki (uchwyty) do kabli
dzieki bardzo kolego trzeba zaopatrzeć sie w takie sponki i powiazac kable,bo niektóre troszke sobie luzem lataja
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Już to od kogoś słyszałem co nie Solar??? No tak nie chyba od kogos a ode mnie :gwizdanie: ostatnio jak tylko odpale neta to forum tylko czasami az mnie główka boli od czytania tego wszystkiego Witam wszystkich nocnych marków
-
[B5 AFN] Spinki (uchwyty) do kabli
a zdradzisz jaka jest cena takich spinek
-
[B7 BRB] Dziwna praca silnika
Ja bym pojechał i sprawdził kompresje na garach
-
[B6 AVF] Jak wymienić poduszkę silnika ?
Wymieniał ale nie w A6 powiem Ci jak wymiana przebiega w innych samochodach W A6 na pewno bedzie podobnie Samochód unieść do góry (trzeba tu dysponować bardzo solidnymi podporami pod samochód - tak aby uniknąć przygniecenia przez samochód.Pamietać że nie wolno wykonywać napraw w samochodzie na podniesionym lewarku ! ! ! lub wjechać na kanał. Trzeba także dysponować solidną podporą pod silnik - taką aby nie opuścił on się niżej niż o około 5 - 8 cm. Podkładamy podporę pod skrzynkę biegów i odkręcamy poduszkę skrzynki biegów. Podczas tych prac zwracamy uwagę na przewody i urządzenia podłączone do silnika - gdyby występowaly zbyt duże naprężenia należy dany przewód, bądź urządzenie zdemontować na czas naprawy(np: mechanizm zmiany biegów, przewody cieczy chłodzącej, przewody elektryczne itd.). Lekkie opuszczenie zespołu napędowego w dół jest konieczne gdyż poduszki mają trzy(chynba w zaleznosci od marki samochodu z tego co pamietam ) śruby i odkręcenie trzeciej jest możliwe dopiero po lekkim opuszczeniu zespołu napędowego.Proszę pamiętać, że jednocześnie można odkręcić tylko jedną poduszkę silnika - odkręcenie jednoczesne więcej niż jednej poduszki grozi spadnięciem silnika w dół ! ! !Sprawną poduszkę (najlepiej ORI z ASO ) montujemy do samochodu.Temat przerabiałem w samochodach jak KIA,VW,Ford [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 19:27_________________________________________________przy wymianie poduszek najlepiej jak by były ze 2 osoby.I pamiętaj najlepiej kupić oryginalne poduchy. Zamienniki ponoć robia ze zbyt twardej gumy wiec nie oszczedzaj i jedz do ASO
-
[B5 AJL] Czyszczenie szkieł w lampach Valeo
bez demontarzu zderzaka da rade zdjąć lampy tak samo jak je mozna załozyć schodzą one moze troszke ciezko ale da rade
-
[B5 AFN] Spinki (uchwyty) do kabli
Podjedz do dobrych sklepów motoryzacyjnych lub elktronicznych tam na pewno bedą mieli podobne spinki za grosze,bo w niektórych sklepach sie spotkałem z takimi rzeczami albo po prostu użyj zwykłej plastikowej opaski zaciskowej i po kłopocie
-
[B5 ADR] Koledzy jakiej czesci mi tu brakuje?
na pewno znajdziesz jakąś srube w garażu albo w sklepie zakup...na moje oko bedzie to chyba śruba na klucz nr 17 albo 19
-
[B5 ARM] Dziwny dźwięk podczas hamowania
Byc moze tarcze sa juz nie bardzo i osiada sie na nich rdza...podczas zimnych tarczy słychac szuranie przy hamowaniu i to moze byc powodem...nie wiem czy to prawda bo słyszałem od znajomego cos takiego jak miał podobny problem z hamulcami
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
Widze że za bardzo nie pasz pojęcia co gdzie bez urazy.I dlatego podjedz do mechanika. Dla niego to będzie chwila pracy ,zrobi i doleje odpowiedni płyn lub wymieni cały . Wąski ma racje jesli nie masz za brdzo pojecia i checi podjecia naprawy samemu to podjedz to jakiegos mechanika zrobi to na pewno porządnie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja zauważyłes trzeba jakies małe zmianki wprowadzić
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
niedaleko ma do wschodnich sąsiadów to gdzie ma tankować no i co najwazniejsze po taniosci Arczi ile teraz kosztuje ON z tego zo słyszałem to ok 2.5 zeta
-
[ALL B5] Jak wam się podobają takie felgi
nawet nie głupio wyglądaja ciekaw jestem jak by sie na aucie prezentowały
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
tak do takiego małego okrągłego zbiorniczka miedzy ecu a aku
-
[ALL B5] Reflektory Audi A4
musisz zakupic nowe silniczki oraz kostke do podłaczenia elektryki przeczytaj cały wątek - wiem ze sporo jest tego ale na wszystko znajdziesz tam odpowiedzi
-
[B5 AAH] Wymiana radia
mysle ze jak zmienisz radio na nowe to wszystko powinno grac bez problemu szkoda ze w aukcji nie ma zdjecia tylnego boku radia.Troszke drogo jak za ten adapter a to radio myslę ze jakies ono nie bardzo za podobna cene poszukał bys jakiegos markowego soniacza albo pioneer'ka
-
[ALL B5] Reflektory Audi A4
jak juz zmieniasz lampki to warto było by sie zaopatrzec w xenia poczytaj dokladnie ten wątek co kolega ROGER Ci podesłał a dowiesz sie wszystkiego na temat tych lampek oraz co i jak z montażem
-
[B5 AFN] Jazda na rezerwie - silnik zgasł
Ale wcześniej bym spróbował go jeszcze zakręcić zalewając filterek paliwem zgadzam sie z Toba ale jak mamy mało paliwka w baku i chcemy załozyc nowy filterek to mysle ze warto by ten syf wydmuchac z baku zeby znowu jak załapie sie nam rezerwa nie zasyfiło nam filtra
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
taki mały OT jak któs by chciał z powrotem zamontowac znaczki to polecam tasme gombeczkowa dwustronna do luster trzyma jak diabli
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Inaczej chyba nie da rady przeciez jak otwierasz np dzwi kierowcy to zapalaja sie równiez tylne lampki a nawet lampka w bagazniku...a nie tylko ta przednia w podsufitce