Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
Dibo dobrze gada taki zderzaczek jest dosłownie a jak nie to zostań przy ori
-
Spociki Chełmskie
2 koleżanki wystarczą i pamiętaj że dla rafalekx'a jak i dla mnie to mają byc brunetki
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
felgi na zdjeciu nr.2 jak dla mnie ewidentnie odpadaja.Jestem za nr 3
-
Spociki Chełmskie
to niech ta Twoja panienka wezmie jakąs kolezanke
-
[ALL B5] Zabrudzil mi klej typu superglue szybkę od licznika - czy da się to wyczyścić ?
zgadzam sie z kolega nie stosuj zadnych rozpuszczalnikówn,benzynek lub nitro na tworzywa sztuczne...szybka ci na pewno zbieleje
-
Spociki Chełmskie
to mozem sie ustawic na 9 i razem polecim ja tez planuje wczesniej wyjechać ale zobaczę jak tam z moimi butami,bo na wiosne domagaja juz sie wmiany
-
Spociki Chełmskie
No to git malinka a o której planujesz być juz w Lbn
-
Spociki Chełmskie
tak wyglądały spociki w 2008 r http://www.youtube.com/watch?v=Cate8m2T96g&feature=channel_page zapraszam do oglądania [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________Co tutaj taka cisza :bicz3: Kto sie pisze na wypad na wojewódzkiego spota
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
120/50 http://autos.canada.com/community/logosquiz/score.html?s=120
-
Foto zabawa
musi być koniecznie srebrny tutaj ładnie sie prezentuje [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 13:14_________________________________________________cerB o tym czyja fotka najbardziej sie spodoba decydyje Reniu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
było 7 furmanek to był tylko taki mini spocik zima jescze sprzyja to wykorzystaliśmy to i zrobilismy małego kuliga
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chudineze Trzeba było wpaśc do nas do Chełma bo dzis tez mielismy małego spcika oraz mały kulig
- Foto zabawa
-
Foto zabawa
- Jaki płyn do układu wspomagania ?
kupuj febi nic mu będzie ja rowniez u siebie zalewam tym plynem- [B5 ARG] Podłączenie podświetlenia nóg
poszukaj w dziale "Warsztat - Zrób to sam"- [B5 AFN] Klimatyzacja zimą - wentylator nie pracuje
Doskonale wiem ze klima ponizej 5 stopni sie nie załacza.W garazu miałem powyzej 8 stopni i przed wyjazdem chciałem przesmarowac chwile klime i był lipton...snieżynka sie swieciła lecz klima nie chodziła bede musiał sprawdzić jakos wentylator na krótko i czy napiecie dochodzi do niego...- [B5 AVG] Dziwne odgłosy podczas jazdy
popieram słowa kolegów nie ma co sie matrwic miną mrozy i nie bedzie problemu- [B5 ADP] Furka mojego starszego
Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? moja jest taka sama jak Twoja modelowo 97' i równiez posiadam lampki liftowe,listwy oraz lustra w kolorze.4lo a sprawdz szybki z którego masz roku oraz co masz napisane we wlepce w bagazniku- Powrót zimy
Ja dzis zmuszony zostałem założyc jedna zimówkę- [ALL] pomóżcie kloledze z lubelskiego i jak kto chce to zagłosujcie...
Ja sie tam wcale nie obrazam, to nie mój samochod jako ze kolega z klubu vaga startuje w tym konkursie to chciałem mu tylko jakoś w pewniem sposób pomóc życzliwie- Foto zabawa
cieżko bedzie znależc takie foto- [ALL] pomóżcie kloledze z lubelskiego i jak kto chce to zagłosujcie...
Tak jak w temacie http://www.vwmania.pl/?id=konkurs-info&i=116 a głosujemy tutaj http://www.vwmania.pl/?id=konkurs- Foto zabawa
:gwizdanie:- [B6 ALT] Co ile lat zmienia się rozrząd (bardzo mały przebieg) ?
lub co 70 - 90tkm zalezy jaka wartośc podaje producent pasków rozrządu - Jaki płyn do układu wspomagania ?