Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Dibo dobrze gada taki zderzaczek jest dosłownie a jak nie to zostań przy ori
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    2 koleżanki wystarczą i pamiętaj że dla rafalekx'a jak i dla mnie to mają byc brunetki
  3. felgi na zdjeciu nr.2 jak dla mnie ewidentnie odpadaja.Jestem za nr 3
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    to niech ta Twoja panienka wezmie jakąs kolezanke
  5. zgadzam sie z kolega nie stosuj zadnych rozpuszczalnikówn,benzynek lub nitro na tworzywa sztuczne...szybka ci na pewno zbieleje
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    to mozem sie ustawic na 9 i razem polecim ja tez planuje wczesniej wyjechać ale zobaczę jak tam z moimi butami,bo na wiosne domagaja juz sie wmiany
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    No to git malinka a o której planujesz być juz w Lbn
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    tak wyglądały spociki w 2008 r http://www.youtube.com/watch?v=Cate8m2T96g&feature=channel_page zapraszam do oglądania [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:20_________________________________________________Co tutaj taka cisza :bicz3: Kto sie pisze na wypad na wojewódzkiego spota
  9. 120/50 http://autos.canada.com/community/logosquiz/score.html?s=120
  10. musi być koniecznie srebrny tutaj ładnie sie prezentuje [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 13:14_________________________________________________cerB o tym czyja fotka najbardziej sie spodoba decydyje Reniu
  11. było 7 furmanek to był tylko taki mini spocik zima jescze sprzyja to wykorzystaliśmy to i zrobilismy małego kuliga
  12. chudineze Trzeba było wpaśc do nas do Chełma bo dzis tez mielismy małego spcika oraz mały kulig
  13. albo
  14. kupuj febi nic mu będzie ja rowniez u siebie zalewam tym plynem
  15. poszukaj w dziale "Warsztat - Zrób to sam"
  16. Doskonale wiem ze klima ponizej 5 stopni sie nie załacza.W garazu miałem powyzej 8 stopni i przed wyjazdem chciałem przesmarowac chwile klime i był lipton...snieżynka sie swieciła lecz klima nie chodziła bede musiał sprawdzić jakos wentylator na krótko i czy napiecie dochodzi do niego...
  17. popieram słowa kolegów nie ma co sie matrwic miną mrozy i nie bedzie problemu
  18. Moja ma poliftowe lampy i listwy i jest z grudnia 96... co Ty na to? moja jest taka sama jak Twoja modelowo 97' i równiez posiadam lampki liftowe,listwy oraz lustra w kolorze.4lo a sprawdz szybki z którego masz roku oraz co masz napisane we wlepce w bagazniku
  19. Ja dzis zmuszony zostałem założyc jedna zimówkę
  20. Ja sie tam wcale nie obrazam, to nie mój samochod jako ze kolega z klubu vaga startuje w tym konkursie to chciałem mu tylko jakoś w pewniem sposób pomóc życzliwie
  21. cieżko bedzie znależc takie foto
  22. Tak jak w temacie http://www.vwmania.pl/?id=konkurs-info&i=116 a głosujemy tutaj http://www.vwmania.pl/?id=konkurs
  23. :gwizdanie:
  24. lub co 70 - 90tkm zalezy jaka wartośc podaje producent pasków rozrządu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.