Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B6 AVF] Moja furka avant
ładne autko i felunek letni rownież przyjeżdzaj na wojewódzkiego spota do Chełma to bardziej oblukam
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
a wentylator od klimy pracuje
-
[ALL B5] Moje a4!:)
ładna sztuka kolorek nawet chyba taki jak mój tylne lampki mieniałes czy juz z takimi kupiłeś
-
[B5 ADR] Moja audiczka :)
Dibo dobrze mówi i zakładaj lampy zespolone soczewkowe mozesz ronież zalozycz dzielone soczewkowe które będą pasic P&P ale wtedy nie bedzie takiego kozackiego efektu
-
[ALL B5] Za bardzo wystające felgi
może masz za małe ET felgi czytałes ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
-
[B5 ADR] Moja audiczka :)
modów można wykonać sporo zalezy to wszytko od zasobób Twojego portfela na początku możesz sobie wymienić boczne kierunki na białe i założyć reflektory zespolone takie jakie były w II lifcie
-
[ALL B5] Rodzaje klimatyzacji
te pokrętła które zaznaczyłeś na zdjęciu słuzą do podgrzewania siedzeń
-
Nimbus Grau Perl Effekt
fele widziałem dziś na żywo na aucie i powiem ze robią sporą robote
-
[B5 1Z] Czyszczenie wnetrza
podjedzcie do jakiejś wypożyczalni gdzie wypożyczą wam odkurzacz piorący i samemu do roboty u mnie na wichurze wypożyczają za ok 40 zeta za dobę + kostki do prania.Efekt również jest doskonały jak po wizycie u fachowca
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
fajny sprzęcik Twoje siedziska mnie sie mocno podobywujo
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
ładny sprzęcik szkoda ze bez klimy w dzisiejszych czasach ciezko jest sie obyc bez niej widzę ze masz roletę przeciwsłoneczna z tyłu która tez posiadam u siebie
-
[ALL B5] Co myślicie o tym alarmie ?
możesz smiało kupować taki alarm świetnie się sprawuje znajomy zakupił taki alarmek http://allegro.pl/item566157653_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html i ja rownież mam zamiar taki zakupic do swojej niuni
-
[ALL B5] Prędkościomierz przestał działać
Wesley szybko go znajdziesz... na pewno szybko zauważysz impulsator i kabelki ktore wychodzą od niego. Najlepiej musisz wjechac na kanał ,czujnik znajduje sie zaraz z boku skrzyni po prawej stronie( w kanale stoisz tak samo jak bys stał na ziemi przodem do motoru )
-
[B5 AFN] Kopci przy wyższych obrotach
jak kopci na czarno to obstawiam że masz nieszczelnośc w dolocie
-
[B5 1Z] Rozrusznik nie kręci
dobranie do stacyjki nie jest żadnym problemem czarnyGT koszt ori kostki w ASO do naszych niuniek to ok 80 do max 100 zł
-
[ALL B5] Falujace obroty - Brak błedów w Vagu
Sadek_WLG na biegach nie falowały obroty tylko na lauzie,myślę ze warto by też zajrzeć do tej odmy.Brejdakowi ustały obroty,co okazało sie że przyczyną była odma
-
[ALL B5] Falujace obroty - Brak błedów w Vagu
w bagazniku we wnece gdzie masz koło zapasowe tam znajdziesz wlepe z wszystkimi danymi na temat Twojego wozidła co do obrotów to dobrze bym sie przyjrzał odmie brejdakowi też falowały mocno obroty,podczas wymiany rozrządu coś nie tak było z odma (zagięta czy cos takiego - nie pamietam dokładnie jak to było ) po doprowadzeniu odmy do porządku obroty juz mu nie faluja
-
[B5 AFN] Dźwięk silnika - filmik
wrzuć na forum a pózniej jedz do mechanika bo taka praca nie wrózy długiej żywotności silnika jak tego szybko nie zrobisz możesz miec powazniejsze problemy z motorem...głowica może iśc do obróbki lub planowania takie sa moje sugestje na ten temat
-
[ALL] Jakie felgi
Popieram Jeżyka tylko opcja nr 1 :th: A w tym Tomason'ie jakoś mi sie ten szprychowy wzór nie podoba
-
[ALL] Jakie felgi
Ukasz699 jak dla mnie fele z pierwszego linku
-
[B5 AFN] Kopci przy wyższych obrotach
dziure masz na jakims przewodzie dolotowym...posadz kogos za sterami niech wdepnie w gaz a Ty sprawdz czy rury od turbo robią sie twarde - wszedzie dokladnie posprawdzaj...miałem podobny przypadek,pekła mi rurka strasznie dymił i nie miał mocy - byc może ze masz podobny przypadek co ja kiedys miałem.
-
[B5 1Z] Rozrusznik nie kręci
sprawdzałes bezpieczniki?? dostań sie do rozrusznika,najlepsze podejscie bedzie z kanału, sprawdz przewod sterujący moze stracił mase mogły też Ci paśc szczotki jak koledzy wyzej napisali koszta szczotek powinny być w okolicach 30-40 zł
-
[B5 AFN] Dźwięk silnika - filmik
na ciepłym silniku widać nawet na filmiku ze złapał juz odpowiednią temperaturę
-
[B5 1Z] Wymiana płynów, rozrządu
chyba za duzo 60 tys km jak na filtr paliwa...jakość naszego paliwa jest szokująca i tak samo dostaniesz szoku jak wygląda filtr paliwa po 15 tyś km... jaki syf jest w nim.teraz jak bedę mieniał olej to rowniez filterek powietrza i paliwa.Koszta niewielkie ale zawsze to lepiej dla pracy silnika
-
[B5 AFN] Dźwięk silnika - filmik
watpie żeby to było złącze.Podejrzewam ze te popychacze robią najwiecej hałasu ,choć nie do konca jestem pewnien- wiele przyczyn moze być a tylko jeden powód.jedz do jakiegos dobrego mechanika niech Ci to sprawdzi bo pozniej moga sie pojawic jakies wieksze problemy.