Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    ładne autko i felunek letni rownież przyjeżdzaj na wojewódzkiego spota do Chełma to bardziej oblukam
  2. a wentylator od klimy pracuje
  3. ładna sztuka kolorek nawet chyba taki jak mój tylne lampki mieniałes czy juz z takimi kupiłeś
  4. Dibo dobrze mówi i zakładaj lampy zespolone soczewkowe mozesz ronież zalozycz dzielone soczewkowe które będą pasic P&P ale wtedy nie bedzie takiego kozackiego efektu
  5. może masz za małe ET felgi czytałes ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
  6. modów można wykonać sporo zalezy to wszytko od zasobób Twojego portfela na początku możesz sobie wymienić boczne kierunki na białe i założyć reflektory zespolone takie jakie były w II lifcie
  7. te pokrętła które zaznaczyłeś na zdjęciu słuzą do podgrzewania siedzeń
  8. fele widziałem dziś na żywo na aucie i powiem ze robią sporą robote
  9. podjedzcie do jakiejś wypożyczalni gdzie wypożyczą wam odkurzacz piorący i samemu do roboty u mnie na wichurze wypożyczają za ok 40 zeta za dobę + kostki do prania.Efekt również jest doskonały jak po wizycie u fachowca
  10. fajny sprzęcik Twoje siedziska mnie sie mocno podobywujo
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny sprzęcik szkoda ze bez klimy w dzisiejszych czasach ciezko jest sie obyc bez niej widzę ze masz roletę przeciwsłoneczna z tyłu która tez posiadam u siebie
  12. możesz smiało kupować taki alarm świetnie się sprawuje znajomy zakupił taki alarmek http://allegro.pl/item566157653_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html i ja rownież mam zamiar taki zakupic do swojej niuni
  13. Wesley szybko go znajdziesz... na pewno szybko zauważysz impulsator i kabelki ktore wychodzą od niego. Najlepiej musisz wjechac na kanał ,czujnik znajduje sie zaraz z boku skrzyni po prawej stronie( w kanale stoisz tak samo jak bys stał na ziemi przodem do motoru )
  14. jak kopci na czarno to obstawiam że masz nieszczelnośc w dolocie
  15. dobranie do stacyjki nie jest żadnym problemem czarnyGT koszt ori kostki w ASO do naszych niuniek to ok 80 do max 100 zł
  16. Sadek_WLG na biegach nie falowały obroty tylko na lauzie,myślę ze warto by też zajrzeć do tej odmy.Brejdakowi ustały obroty,co okazało sie że przyczyną była odma
  17. w bagazniku we wnece gdzie masz koło zapasowe tam znajdziesz wlepe z wszystkimi danymi na temat Twojego wozidła co do obrotów to dobrze bym sie przyjrzał odmie brejdakowi też falowały mocno obroty,podczas wymiany rozrządu coś nie tak było z odma (zagięta czy cos takiego - nie pamietam dokładnie jak to było ) po doprowadzeniu odmy do porządku obroty juz mu nie faluja
  18. wrzuć na forum a pózniej jedz do mechanika bo taka praca nie wrózy długiej żywotności silnika jak tego szybko nie zrobisz możesz miec powazniejsze problemy z motorem...głowica może iśc do obróbki lub planowania takie sa moje sugestje na ten temat
  19. Popieram Jeżyka tylko opcja nr 1 :th: A w tym Tomason'ie jakoś mi sie ten szprychowy wzór nie podoba
  20. Ukasz699 jak dla mnie fele z pierwszego linku
  21. dziure masz na jakims przewodzie dolotowym...posadz kogos za sterami niech wdepnie w gaz a Ty sprawdz czy rury od turbo robią sie twarde - wszedzie dokladnie posprawdzaj...miałem podobny przypadek,pekła mi rurka strasznie dymił i nie miał mocy - byc może ze masz podobny przypadek co ja kiedys miałem.
  22. sprawdzałes bezpieczniki?? dostań sie do rozrusznika,najlepsze podejscie bedzie z kanału, sprawdz przewod sterujący moze stracił mase mogły też Ci paśc szczotki jak koledzy wyzej napisali koszta szczotek powinny być w okolicach 30-40 zł
  23. na ciepłym silniku widać nawet na filmiku ze złapał juz odpowiednią temperaturę
  24. chyba za duzo 60 tys km jak na filtr paliwa...jakość naszego paliwa jest szokująca i tak samo dostaniesz szoku jak wygląda filtr paliwa po 15 tyś km... jaki syf jest w nim.teraz jak bedę mieniał olej to rowniez filterek powietrza i paliwa.Koszta niewielkie ale zawsze to lepiej dla pracy silnika
  25. watpie żeby to było złącze.Podejrzewam ze te popychacze robią najwiecej hałasu ,choć nie do konca jestem pewnien- wiele przyczyn moze być a tylko jeden powód.jedz do jakiegos dobrego mechanika niech Ci to sprawdzi bo pozniej moga sie pojawic jakies wieksze problemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.