Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny kolorek brewki do wywalenia reszta nie zgarsza oka również mógłbym wypisać minusy i mody na plusy dla Twojego autka ale auto słuzy Tobie i ma Ci sie podobać, jak Ci fundusze pozwola to jak najbardziej możesz ładnie wystylizować autko pokaż jeszcze foty wnętrza
  2. [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:20_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/15535/Golf_1_2
  3. jutro mogę podskoczyć do mnie na pobliski szrot to zobaczę moze gościo ma ten przewód do klimy który jest Ci potrzebny jakis czas temu brałem od niego przewod do klimy bo miałem dziurawy to miał na stanie ale nie wiem czy bedzie miał ten co Ci trzeba i o takim numerze,ale myślę ze numer nie jest najważniejszy :gwizdanie:
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    my z rafalekx zawsze na ciekawe tematy rozmawiamy nieprawdaż kolego
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    masz chyba problemy z " czytanie ze zrozumieniem "
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nie masz co sie martwić matce weszło to i córce nie wejdzie?!?
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    po co tam jakaś selekcja Ciebie sie spije i nie bedzie potrzebna selekcja wezmiesz wtedy obojętnie jaką
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    rafalekx spokojnie jak bedziesz chciał to jakaś na pewno sie nawinie tylko nie wiem czy ją zabierzesz do swojego sreberka skoro Ty taki wybredny
  9. chodzą Ci już może po głowie jakieś modyfikacje
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    i to obowiązkowo masz być im wiecej osób tym wieksza zabawa oj bedzie się działo jak będzie POM to blokujemy pierwsze lepsze rondo
  11. Jezus zmartwychwstał
  12. bardzo ładna seria fele równiez robią wrazenie pokaż fotki wnętrza planujesz jakies mody
  13. o ten przewod Ci kolego chodzi http://moto.allegro.pl/item582375503_przewod_waz_klimatyzacji_audi_a4_8d0.html
  14. na pewno jak posiedzisz troche na tym forum to dojdziesz z czasem co i jak,kazdy z nas kiedyś tak zaczynał to tak tylko na przyszłość napisałem w Twoim roczniku na blacie jest juz 260 a w młodszych było 220
  15. jak juz zacząłeś wątek o swoim aucie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_nowy_nabytek-t74746.0.html to możesz go dalej kontynuować a nie za kazdym razem jak bedziesz chciał wstawić nowe foto to bedziesz zakładał kolejny temat
  16. na pewno domyślam sie że jest spore cisnienie,ale dziwi mnie to że jak nabiłem klime pod koniec maja to jezdziłem z tym przewodem aż do okresu zimowego (klima chłodziła,wentylator sie załączał),aż po zimie dopiero klima mi sie nie załączałą,więc w marcu br.roku wymieniłem przewod na nowy nabiłem czynnik do układu i klima znowu hula jak trzeba.Skoro mówicie ze to jest nie możliwe to ja już sam nie wiem jakim cudem to działało...
  17. goły tyłek masz :gwizdanie: przydało by sie go ozdobic jakąś klubową naklejeczką albo ramkami pod tablice
  18. ładniusie te Twoje felusie ciekaw jestem jak będą wyglądały na aucie
  19. równiez jestem za nr 1 Tak jak koledzy radzili spytaj sprzedawcy czy to na ppewno ori
  20. jak masz czynnik w układzie to klima powinna Ci sie załączać i bez problemu ładnie chłodzić.Jak by nie było czynnika niestety by nie chłodziła i nie załączała sie....
  21. jak byś nie miał czynnika w układzie klima by Ci sie wcałe nie właczyła
  22. właśnie chodzi o to ze z klimą jeżdziłem,chłodziła bez zastrzeżeń.
  23. z doświadczenia polecam oponki dunlop sp sport 9000 http://www.allegro.pl/item606801641_nowa_dunlop_sp_sport_9000_195_50_zr16.html są bardzo ciche,swietnie sie trzymaja drogi i bardzo dobrze odprowadzają wodę,podczas mokrej nawierzchni zachowują dobre hamowanie tyle z mojej strony
  24. sam nie mam pojecia czy to jest możliwe mając taką dziurę w przewodzie żeby klima działała,mimo to jeżdziłem z takim przweodem całe lato

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.