Treść opublikowana przez _Solar_
-
MY LADY
ładny kolorek brewki do wywalenia reszta nie zgarsza oka również mógłbym wypisać minusy i mody na plusy dla Twojego autka ale auto słuzy Tobie i ma Ci sie podobać, jak Ci fundusze pozwola to jak najbardziej możesz ładnie wystylizować autko pokaż jeszcze foty wnętrza
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:20_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/15535/Golf_1_2
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
jutro mogę podskoczyć do mnie na pobliski szrot to zobaczę moze gościo ma ten przewód do klimy który jest Ci potrzebny jakis czas temu brałem od niego przewod do klimy bo miałem dziurawy to miał na stanie ale nie wiem czy bedzie miał ten co Ci trzeba i o takim numerze,ale myślę ze numer nie jest najważniejszy :gwizdanie:
-
Spociki Chełmskie
my z rafalekx zawsze na ciekawe tematy rozmawiamy nieprawdaż kolego
-
Spociki Chełmskie
masz chyba problemy z " czytanie ze zrozumieniem "
-
Spociki Chełmskie
nie masz co sie martwić matce weszło to i córce nie wejdzie?!?
-
Spociki Chełmskie
po co tam jakaś selekcja Ciebie sie spije i nie bedzie potrzebna selekcja wezmiesz wtedy obojętnie jaką
-
Spociki Chełmskie
rafalekx spokojnie jak bedziesz chciał to jakaś na pewno sie nawinie tylko nie wiem czy ją zabierzesz do swojego sreberka skoro Ty taki wybredny
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
chodzą Ci już może po głowie jakieś modyfikacje
-
Spociki Chełmskie
i to obowiązkowo masz być im wiecej osób tym wieksza zabawa oj bedzie się działo jak będzie POM to blokujemy pierwsze lepsze rondo
-
Zdrowych spokojnych
Jezus zmartwychwstał
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
bardzo ładna seria fele równiez robią wrazenie pokaż fotki wnętrza planujesz jakies mody
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
o ten przewod Ci kolego chodzi http://moto.allegro.pl/item582375503_przewod_waz_klimatyzacji_audi_a4_8d0.html
-
[B5 AFN] Dokładam więcej zdjęc:)
na pewno jak posiedzisz troche na tym forum to dojdziesz z czasem co i jak,kazdy z nas kiedyś tak zaczynał to tak tylko na przyszłość napisałem w Twoim roczniku na blacie jest juz 260 a w młodszych było 220
-
[B5 AFN] Dokładam więcej zdjęc:)
jak juz zacząłeś wątek o swoim aucie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_nowy_nabytek-t74746.0.html to możesz go dalej kontynuować a nie za kazdym razem jak bedziesz chciał wstawić nowe foto to bedziesz zakładał kolejny temat
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
na pewno domyślam sie że jest spore cisnienie,ale dziwi mnie to że jak nabiłem klime pod koniec maja to jezdziłem z tym przewodem aż do okresu zimowego (klima chłodziła,wentylator sie załączał),aż po zimie dopiero klima mi sie nie załączałą,więc w marcu br.roku wymieniłem przewod na nowy nabiłem czynnik do układu i klima znowu hula jak trzeba.Skoro mówicie ze to jest nie możliwe to ja już sam nie wiem jakim cudem to działało...
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
goły tyłek masz :gwizdanie: przydało by sie go ozdobic jakąś klubową naklejeczką albo ramkami pod tablice
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
ładniusie te Twoje felusie ciekaw jestem jak będą wyglądały na aucie
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
równiez jestem za nr 1 Tak jak koledzy radzili spytaj sprzedawcy czy to na ppewno ori
-
[B5 AFN] Mam inne przewody klimy (zdjęcie)
jak masz czynnik w układzie to klima powinna Ci sie załączać i bez problemu ładnie chłodzić.Jak by nie było czynnika niestety by nie chłodziła i nie załączała sie....
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
to normalka jak włączasz klime
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
jak byś nie miał czynnika w układzie klima by Ci sie wcałe nie właczyła
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
właśnie chodzi o to ze z klimą jeżdziłem,chłodziła bez zastrzeżeń.
-
Polecane opony letnie
z doświadczenia polecam oponki dunlop sp sport 9000 http://www.allegro.pl/item606801641_nowa_dunlop_sp_sport_9000_195_50_zr16.html są bardzo ciche,swietnie sie trzymaja drogi i bardzo dobrze odprowadzają wodę,podczas mokrej nawierzchni zachowują dobre hamowanie tyle z mojej strony
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
sam nie mam pojecia czy to jest możliwe mając taką dziurę w przewodzie żeby klima działała,mimo to jeżdziłem z takim przweodem całe lato