Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. do stycznia działało,pozniej kiszka klima sie nie załaczała jak były cieplejsze dni i chciałem ją rozruszac,zmieniłem przewod nabiłem ponownie i znow chłodzi az miło
  2. dla niedowiarków byłem kilka minut temu w garażu i zrobiłem szybkie foto.Żeby nie było ze coś kombinowałem obok położyłem telefon z godziną jaka robiłem foto => oto dziura jaka miałem
  3. truckmaniac jak chcesz i nie wierzysz to mogę Ci pokazać zdjęcia przewodów jak go jeszcze mam...skonczył mi sie czynnik w układzie wiec pojechałem nabić i wszystko było ok klimka chłodziła...nastepnego dnia jak mieniałem filtr powietrza zauważyłem diury w przewodzie...stwierdziłem że wymienię go jak skonczy mi sie czynnik i nie będzie chłodzić...odziwo klima chłodziła przez calutkie lato
  4. chciałem pomóc jak mogłem ale niestety nie posiadam tego przewodu.Poszukaj na pobliskich szrotach u siebie w mieścinie a myślę że na pewno coś znajdziesz
  5. tego akurat nie posiadam mam przewód ten cienki wchodzący do kabiny z zaworkiem do nabijania klimy
  6. powiedz mi jaki to przewod dokładnie jest Ci potrzebny bo może akutrat mam taki na zbyciu to mogłbym odsprzedać
  7. 250 zeta to troszkę dużo filtr kabinowy mozna samemu w przeciągu paru chwil wymienić,oraz odgrzybić dobrymi preparatami.Ja tylko płace za sprawdzenie szczelności i nabicie gazem i olejem smarującym koszt ok 100-130 zł w zależności jaki warsztat.I zawsze te 50 złotówek lub więcej zostaje w kieszeni przy własnym zakupie filtra i preparatu odgrzybiającego
  8. ja jeżdziłem niemal przez całe lato z 2 dziurami gdzie mozna było spokojnie 3 zapałki włożyć w przewód i mimo to czynnik nie uciekł i chłodziło super a wiesz na którym przewodzie masz tą dziurkę...u mnie również syczy jak zgasze motor ale przez ok 15 sek ( tak powinno być w kazdej klimie ) ale ze u Ciebie przez godzinę to coś jest nie tak
  9. kolega domjenick ma racje,odmówic sobie paru piwek albo jakiejś flaszki i zakupić taki sprzęt zawsze można warto spróbować anóz to będzie lekarstwo na małe wgniecenia w naszych autkach widać po aukcji że popyt na to perpetum mobile jest spory ciekaw jestem opini użytkowników którzy to już wypróbowali :gwizdanie: Cóz wy panowe czepiliście sie tak tej mojej pani z podpisu wiem ze fajna bo moja Chyba zaraz założę wątek w dziale na " kazdy temat " dotyczący mojego podpisu i zobaczymy jak rozmowa będzie się toczyć
  10. kup używany na szrocie i po kłopocie w ASO na pewno krzykną Ci nieziemską cenę.Domyślam się ze masz ten przewód zmasakrowany który ja mam w garage
  11. jasne że daje rade Ciekaw jestem ilu osobom pomógł ten wynalazek
  12. ludzie są naciągani pewnie na badziew ja również jak nie zobacze to nie uwierze na filmikach wszystko jest możliwe.
  13. pamiętajcie żeby zabrać na spota ze sobą driver'ów
  14. był już kiedyś jakiś wątek o tym urządzonku a może to ci się obiło kiedys o uszy http://www.joemonster.org/filmy/4171/Jak_usunac_niewielkie_wgniecenia_w_samochodzie
  15. czyta tylko i wyłacznie zwykle płyty cd-r nagrywane w formacie " audio "
  16. na pewno da rade zrobić tylko nie wiem czy zdołasz sobie poradzić z tym problemem...zdemontuj stacyjkę i oddaj do zakładu gdzie zajmują sie dorabianiem kluczy oraz innymi naprawami w tym rodzaju...tam powinni Ci ją naprawić za parę złoty bo pewnie jakaś zapadka nie chce podniesc sie do góry
  17. w przedlifcie sa 3 ale w po już tylko 2
  18. odkręcasz dwie gorne sruby tak jak już kolega wspomniał.Na dolelampy jeszcze masz taki bolec z którego wyjmujesz lampę w po kłopocie no i nie zapomnij odłaczyć instalacji od lampy :gwizdanie:
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Sie zrobi
  20. ciezko stwierdzić co to może być. Zapytaj własciciela tej A4 co tez ma z USA może on będzie wiedział
  21. Podjedz do sklepu z częsciami gumowymi lub do tira tam na pewno będą mieli i coś Ci dobiorą Tylko pamiętaj ze to ma być zbrojona...na pewno nie bedzie to kosztowny wydatek ale również i bardzo wytrzymały
  22. grippen ja bym zostawił taki sam lakier jak masz,tylko odnowił bym go
  23. wątpie zeby to było od rolety a w podsufitce masz jakies slady ze było coś tam montowane
  24. to coś drogo bo ja o 6 gr mniej
  25. posprawdzaj na początku przewody czy są szczelne a ja nie to ratuje Cię tylko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.