Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Klima napełniona 6 miesiecy temu i teraz leci ciepło
na klimatroniku możesz sprawdzić błedy jakie masz
-
[B5 ADP] Jak ustawić obieg wewnętrzny powietrza - auto bez klimatyzacji ?
dla przeczyszczenia układu klimy uzywałem podobnu srodek http://moto.allegro.pl/item616588322_profesionalny_odgrzybiacz_z_atestem_pzh_400ml_hit.html Ty również możęsz zastosować,w kazdym sklepie motoryzacyjnym coś Ci doradzą jaki środek wybrać a tutaj masz opis jak ten srodek wpuścić ( z resztą w sposobie użycia też bedzie napisane jak to zrobić ) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10719.0.html;highlight=klimatyzacji
-
[ALL B5] Klima napełniona 6 miesiecy temu i teraz leci ciepło
być możę masz nie szczelny układ.Jak będziesz teraz nabijał klime to zrób tak jak Ci Cristoforo radził.Nabij czynnikiem koloryzującym.Jeśli dobrze pamietam to jak jest gdzies nieszczelny układ to widać będzie czerwone plamy...(nie pamietam już dokładnie jaki kolor wychodzi )
-
[ALL B5] Zgrywanie silniczka szyberdachu z szyberdachem...
ja łapałem pozycje tak : ustawiłem szczelnie szyber,zdemontowałem silniczek,ustawiłem na pokrętle w pozycji 0 "zamknięty" wysiadłem z auta otwierając szyby i za pomocą kluczyka je domykałem jak i również szyber sie domyka.Zamontowałem silniczek i wszystko
-
Spoty LRY - odwołane
mam nadzieję ze jak w granicach godz 18 będę w Rykach to jakoś dojade na spota zobaczymy jak to jeszcze wyjdzie.Muszę już sobie obmyślić plana zebym był po 18
-
Spoty LRY - odwołane
jak bede w tych godzinach to krzyknę na radiu to najwyżej wyjedziesz po mnie tylko jeszcze radio muszę pożyczyć bo własnego nie posiadam :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
bedzie miał ktoś u was na spocie vaga no i radio CB bo jak bym był to jakoś bym krzyknął na radiu
-
Spoty LRY - odwołane
Gdzies w granicach 14 będe prawdopodonnie wyjezdzał z LC wiec myślę ze gdzieś 17 - 18 był bym w LRY jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie to zawitam z chęcią jutro z rańca albo dziś pożnym wieczorem dam jeszcze znaczek czy będę robił jutro trasę
-
[ALL B5] Zgrywanie silniczka szyberdachu z szyberdachem...
w II lifcie z tego co pamietam jest taka osłonka silniczka którą się zdejmuje i ma sie już dostęp do całego mechanizmu, i spokojnie można odkręcić silniczek.W moim modelu I lift nie ma takiej opcji zeby sie dostać do silniczka szyberdahu trzeba zdjąć podsufitkę więc roboty jest znacznie więcej jak te 15-20 minut
-
Spoty LRY - odwołane
Kowi87 a może jutro by sie tak styknąć w Rykach bo jutro jak plany się nie zmienią to bede przejeżdzał przez LRY
-
[ALL B5] Klimatyzacja nie działa
DaVeNiKi123 a c zynnik w układzie masz?? czyli wentylator pracuje a spręzarka sie nie załącza ??
-
[ALL] Zmiana magla KOYO na ZF ?
ZF jest ponoć aluminiowy tak mi sie gdzies kiedyś obiło o uszy :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Zatarta turbosprężarka ?
sprawdz wiatrak na sucho.Podłacz z aku kabelkami i bedziesz wiedział czy wiatrak jest sprawny.Może któryś bezpiecznik albo przekażnik Ci padł
-
[B5 ADR] Rozładowany akumulator
jak masz zamki w drzwiach to kluczykiem na pewno otworzysz jakieś drzwi.Jak piszesz ze otworzyć bagażnik możesz to dostań sie do pompki (znajduje sie po prawej stronie bagaznika -podobnie jak masz wnęke z lewej na klucze,tylko musisz odciągnąć wykładzine i tak jak kolega wyżej pisze wyciągnij węzyk i spróbuj dmuchać za pomocą płuc lub jakiejś pompki powinno pójść bez problemu
-
[ALL B5] Zgrywanie silniczka szyberdachu z szyberdachem...
jak możesz to podziel sie informacjami jak to zrobiłeś
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Lipekk w tej tez bedziesz musiał ciąć błotnik itp.Jak chcesz kupić lampy żeby pasowały Plug & Play to musisz kupić podobne do straych(dzielone) tylko że z soczewka na szybko szukane np takie http://moto.allegro.pl/item618829654_reflektory_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html + kierunek i nie trzeba zadnych przeróbek
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
masz zle ustawiony silniczek.Roboty przy tym jest kupę bo trzeba dostać sie do silniczka i go wykręcic,potem kluczem ampulowym( powinienes miec go wpietego w tą plastikowa osłone od bezpieczników ) ustawiasz go odpowiednio wkładasz i ma grać.Ale powiem Ci ze roboty jest na poł jak nie wiecej dnia,sporo nerwów mozna przy tym zjeść wiec może zostaw to tak jak już jest
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
trochę odświeżę temat dziś zakupiłem brzeczyk w sklepie elektronicznym za kilka gr i wyglada on troszke inaczej bo jest zabudowany i jest tylko taki mały otworek.Czy wielkośc tego buzzera ma znaczenie na głośnośc dzwieku?? stary bardzo ładnie wydawał dzwiek a tego ledwie co slychac chyba musze zastosować taki głosniczek od laptopa jak kolega august zamontował zeby porządnie było słychac dzwiek
-
[ALL B5] Zawieszenie 1BE obniżające o 20mm - prośba o wycenę
pasi
-
[B5 AFN] Lekkie stuki - prawy łącznik stabilizatora
troche krótko możesz na nim pojeździć.Szkoda tylko pieniedzy i straconego czasu naprawy.Dołoż pare zł i kup cos pożądnego,bedziesz miał pewność ze kupiłes coś właściwego na dłuższy czas i kasa nie pójdzie w błoto
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
u mnie przód dziś też był robiony ale wypadło mi z głowy żeby fotostory zrobić więc został opisany tylko tył.Zaciski również planuję odmalować ale to już jak będzie więcej czasu wolnego
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
można samemu taki klucz zrobić już chyba obmyśliłem plana żeby był jakiś prototyp i w najbliższych dniach mam chęć powalczyć z tym zeby taki klucz do tłoczka leżał w moim własnym garage
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
Witam dokonywałem dziś zmaiany klocków hamulcowych tylnych i przy okazji zrobiłem małe fotostory mam nadzieję ze komuś sie przyda A więc zaczynamy Potrzebne graty : -nowe klocki -klucz do kół i lewarek ( kazdy na pewno ma w bagażniku ) -klucz nr 13 może być oczkowy albo płaski -jakiś preparat odrdzewiająco smarujący -smar ( może być grafitowy lub jakis inny też powinien być ok ) -śrubokręt płaski (niekoniecznie ale zawsze może się przydać ) -przyrząd do wciskania tłoczków ( niestety nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa ) Jak mamy już wszystko przygotowane bierzemy sie do roboty 1 podnosimy maskę i odkręcamy korek od płynu hamulcowego. Póżniej odkręcamy koło ( każdy mam nadzieję że wie jak to się robi ) 2 odkręcamy sruby mocujące zacisk - płaski klucz nr 13 3 wyciągamy zacisk oraz stare klocki 4 odkręcamu trzpienie w celu ich nasmarowania i lepszemu funkcjonowaniu 5 smarujemy boczne ranty ''prowadnice'' klocków i je montujemy 6 teraz bierzemy zacisk w ręke i wciskamy tłoczek podczas wciskania tloczka NIE WOLNO !!!!!!!! doprowadzic do stanu aby stary zuzyty plyn wracal z zacisku poprzez uklad ABS (ESP) do zbiorniczka w tym celu podczas wciskania tloczka nalezy wykonac nastepujace czynnosci:zakladamy urzadzenie do wciskania tloczka na zacisk,wciskamy pedal hamulca noznego I trzymamy, odkrecamy odpowietrznik i wciskamy tloczek,nadmiar plynu usuwamy, zakrecamy odpowietrznik,pompujemy dzwignia hamulca, az tloczek sie ustali sie do tarczy i klockow,uzupelniamy plyn, najlepiej od razu go wymienic 7 przykręcamy zacisk , zakładamy koło,zakręcamy korek od zbiorniczka płynu 8 wsiadamy do auta i pompujemy pedałem hamulca aż zrobi sie twardy ( z prawą i lewą stroną tak postępujemy ) No i wsio skończone Z drugą stroną postępujemy dokładnie tak samo
-
[ALL B5] Prośba o poradę - lampy do b5
wszystko na temat lamp zespolonych znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
-
[ALL B5] Prośba o poradę - lampy do b5
Lukas4334 Ty masz dzielone lampki wiec nic nie trzeba bedzie ciąć a w zespolonych trzeba ciąc blache błotnika ale i tak uważam ze zespolone sa ładniejsze troche rezanka i efekt jest