Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. na klimatroniku możesz sprawdzić błedy jakie masz
  2. dla przeczyszczenia układu klimy uzywałem podobnu srodek http://moto.allegro.pl/item616588322_profesionalny_odgrzybiacz_z_atestem_pzh_400ml_hit.html Ty również możęsz zastosować,w kazdym sklepie motoryzacyjnym coś Ci doradzą jaki środek wybrać a tutaj masz opis jak ten srodek wpuścić ( z resztą w sposobie użycia też bedzie napisane jak to zrobić ) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10719.0.html;highlight=klimatyzacji
  3. być możę masz nie szczelny układ.Jak będziesz teraz nabijał klime to zrób tak jak Ci Cristoforo radził.Nabij czynnikiem koloryzującym.Jeśli dobrze pamietam to jak jest gdzies nieszczelny układ to widać będzie czerwone plamy...(nie pamietam już dokładnie jaki kolor wychodzi )
  4. ja łapałem pozycje tak : ustawiłem szczelnie szyber,zdemontowałem silniczek,ustawiłem na pokrętle w pozycji 0 "zamknięty" wysiadłem z auta otwierając szyby i za pomocą kluczyka je domykałem jak i również szyber sie domyka.Zamontowałem silniczek i wszystko
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    mam nadzieję ze jak w granicach godz 18 będę w Rykach to jakoś dojade na spota zobaczymy jak to jeszcze wyjdzie.Muszę już sobie obmyślić plana zebym był po 18
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jak bede w tych godzinach to krzyknę na radiu to najwyżej wyjedziesz po mnie tylko jeszcze radio muszę pożyczyć bo własnego nie posiadam :gwizdanie:
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    bedzie miał ktoś u was na spocie vaga no i radio CB bo jak bym był to jakoś bym krzyknął na radiu
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Gdzies w granicach 14 będe prawdopodonnie wyjezdzał z LC wiec myślę ze gdzieś 17 - 18 był bym w LRY jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie to zawitam z chęcią jutro z rańca albo dziś pożnym wieczorem dam jeszcze znaczek czy będę robił jutro trasę
  9. w II lifcie z tego co pamietam jest taka osłonka silniczka którą się zdejmuje i ma sie już dostęp do całego mechanizmu, i spokojnie można odkręcić silniczek.W moim modelu I lift nie ma takiej opcji zeby sie dostać do silniczka szyberdahu trzeba zdjąć podsufitkę więc roboty jest znacznie więcej jak te 15-20 minut
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Kowi87 a może jutro by sie tak styknąć w Rykach bo jutro jak plany się nie zmienią to bede przejeżdzał przez LRY
  11. DaVeNiKi123 a c zynnik w układzie masz?? czyli wentylator pracuje a spręzarka sie nie załącza ??
  12. ZF jest ponoć aluminiowy tak mi sie gdzies kiedyś obiło o uszy :gwizdanie:
  13. sprawdz wiatrak na sucho.Podłacz z aku kabelkami i bedziesz wiedział czy wiatrak jest sprawny.Może któryś bezpiecznik albo przekażnik Ci padł
  14. jak masz zamki w drzwiach to kluczykiem na pewno otworzysz jakieś drzwi.Jak piszesz ze otworzyć bagażnik możesz to dostań sie do pompki (znajduje sie po prawej stronie bagaznika -podobnie jak masz wnęke z lewej na klucze,tylko musisz odciągnąć wykładzine i tak jak kolega wyżej pisze wyciągnij węzyk i spróbuj dmuchać za pomocą płuc lub jakiejś pompki powinno pójść bez problemu
  15. jak możesz to podziel sie informacjami jak to zrobiłeś
  16. Lipekk w tej tez bedziesz musiał ciąć błotnik itp.Jak chcesz kupić lampy żeby pasowały Plug & Play to musisz kupić podobne do straych(dzielone) tylko że z soczewka na szybko szukane np takie http://moto.allegro.pl/item618829654_reflektory_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html + kierunek i nie trzeba zadnych przeróbek
  17. masz zle ustawiony silniczek.Roboty przy tym jest kupę bo trzeba dostać sie do silniczka i go wykręcic,potem kluczem ampulowym( powinienes miec go wpietego w tą plastikowa osłone od bezpieczników ) ustawiasz go odpowiednio wkładasz i ma grać.Ale powiem Ci ze roboty jest na poł jak nie wiecej dnia,sporo nerwów mozna przy tym zjeść wiec może zostaw to tak jak już jest
  18. trochę odświeżę temat dziś zakupiłem brzeczyk w sklepie elektronicznym za kilka gr i wyglada on troszke inaczej bo jest zabudowany i jest tylko taki mały otworek.Czy wielkośc tego buzzera ma znaczenie na głośnośc dzwieku?? stary bardzo ładnie wydawał dzwiek a tego ledwie co slychac chyba musze zastosować taki głosniczek od laptopa jak kolega august zamontował zeby porządnie było słychac dzwiek
  19. troche krótko możesz na nim pojeździć.Szkoda tylko pieniedzy i straconego czasu naprawy.Dołoż pare zł i kup cos pożądnego,bedziesz miał pewność ze kupiłes coś właściwego na dłuższy czas i kasa nie pójdzie w błoto
  20. u mnie przód dziś też był robiony ale wypadło mi z głowy żeby fotostory zrobić więc został opisany tylko tył.Zaciski również planuję odmalować ale to już jak będzie więcej czasu wolnego
  21. można samemu taki klucz zrobić już chyba obmyśliłem plana żeby był jakiś prototyp i w najbliższych dniach mam chęć powalczyć z tym zeby taki klucz do tłoczka leżał w moim własnym garage
  22. Witam dokonywałem dziś zmaiany klocków hamulcowych tylnych i przy okazji zrobiłem małe fotostory mam nadzieję ze komuś sie przyda A więc zaczynamy Potrzebne graty : -nowe klocki -klucz do kół i lewarek ( kazdy na pewno ma w bagażniku ) -klucz nr 13 może być oczkowy albo płaski -jakiś preparat odrdzewiająco smarujący -smar ( może być grafitowy lub jakis inny też powinien być ok ) -śrubokręt płaski (niekoniecznie ale zawsze może się przydać ) -przyrząd do wciskania tłoczków ( niestety nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa ) Jak mamy już wszystko przygotowane bierzemy sie do roboty 1 podnosimy maskę i odkręcamy korek od płynu hamulcowego. Póżniej odkręcamy koło ( każdy mam nadzieję że wie jak to się robi ) 2 odkręcamy sruby mocujące zacisk - płaski klucz nr 13 3 wyciągamy zacisk oraz stare klocki 4 odkręcamu trzpienie w celu ich nasmarowania i lepszemu funkcjonowaniu 5 smarujemy boczne ranty ''prowadnice'' klocków i je montujemy 6 teraz bierzemy zacisk w ręke i wciskamy tłoczek podczas wciskania tloczka NIE WOLNO !!!!!!!! doprowadzic do stanu aby stary zuzyty plyn wracal z zacisku poprzez uklad ABS (ESP) do zbiorniczka w tym celu podczas wciskania tloczka nalezy wykonac nastepujace czynnosci:zakladamy urzadzenie do wciskania tloczka na zacisk,wciskamy pedal hamulca noznego I trzymamy, odkrecamy odpowietrznik i wciskamy tloczek,nadmiar plynu usuwamy, zakrecamy odpowietrznik,pompujemy dzwignia hamulca, az tloczek sie ustali sie do tarczy i klockow,uzupelniamy plyn, najlepiej od razu go wymienic 7 przykręcamy zacisk , zakładamy koło,zakręcamy korek od zbiorniczka płynu 8 wsiadamy do auta i pompujemy pedałem hamulca aż zrobi sie twardy ( z prawą i lewą stroną tak postępujemy ) No i wsio skończone Z drugą stroną postępujemy dokładnie tak samo
  23. wszystko na temat lamp zespolonych znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
  24. Lukas4334 Ty masz dzielone lampki wiec nic nie trzeba bedzie ciąć a w zespolonych trzeba ciąc blache błotnika ale i tak uważam ze zespolone sa ładniejsze troche rezanka i efekt jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.