Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AEB] Moje pierwsze Audi i chyba juz tak zostanie... podobi się :) Zapraszam :)
kolego 205rt co do pytań to śmiało jedz na spota koledzy na pewno coś Ci doradzą podpowiedzą a jak bedzie trzeba to na pewno pomogą śmiało bez żadnych zastanowień jedz
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Już zamontowane na razie na zwykłej h7 ale z czasem na pewno pojawi się xenio 6000k pozostało mi tylko ustawić ładnie lampki i można śmiało się lansować po mieście z nowo dokonanym modem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dobrze ze sie wstrzymałem troszkę i zakupiłem ori a już tylko było tknąć i bym brał zamienniki z allegro narazie pojężdzę na zwykłej h7 a z czasem myślę że się pojawi xenio 6000k na chwile obecną kupiłem postojówki diodowe niebieskie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wiem ze gniazdo jest na D2S ale cena za przetwornicę i to w dodatku za sztukę mnie przeraża [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 06:05_________________________________________________plus palniki w granicach 120-150 zł sztuka np: http://moto.allegro.pl/item651876452_zarnik_xenon_ksenony_philips_d2s_85122_35w_w_wa.html i wychodzi extra koszt
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dziś dokonałem świetnego zakupu w cenie zamienników kupiłem nówki ori lampy valeo długo czekałem na tą chwilę aż w koncu się doczekałem jutro chyba będzie małe rezanko oto kilka foteczek zastanawia mnie tylko ta wtyczka na ostatnim zdjęciu która odpowiada za włączenie świateł mijania i nijak ma inne wejście jak na h7, będe chyba musiał zakupic koncówki na h7.Utne tą wtyczkę wlutuję nową i bedzie grało
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pany ostatnio podrożało paliwko na naszych stacjach z dnia na dzień u mnie ON na Statoil'u 3,63
-
Jaki kolor powinna mieć ropa ?
opałówka
-
[B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
z tego co pamietam jest przymocowana na jakiś zawiasik,w przypadku wystrzału po prostu otwiera sie w stronę szyby.Więc nie zdemontujesz tej osłony jeśli nie dostaniesz sie przez środek czyli poprzez zdemontowanie schowka
-
Spociki Chełmskie
a coś sie stało,czy poszedł do żyda
-
Strefa Śmiechu
- Spociki Chełmskie
Pany dzis spocik o 17 : 00 na parkingu supermarketu LIDL Pozniej jest plan pojechac na żółtańce pokopać w piłke jak kto bedzie chętny i zrobić jakiegoś grila- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=3LggteKzwxg&feature=related[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 21:27_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=9alH5hnmfwU&feature=related- Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
przywieź z Holandii trochę :gwizdanie:- [ALL B5] Nowa stara furka ;)
ja bym sobie odpuścił i zakupił lampki z polifta- Spowiedź handlarza
czytałem gdzieś o tym już chyba nawet na stronie auto świat zapodaj linka jak możesz albo chociaż skąd wziąłeś artykuł- [ALL B5] Zdjęcie podsufitki i wymiana szyberdachu
Kruko a po co chcesz ją wyciągnąć przy demontarzu podsufotki w niczym nie przeszkadza- [B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
po glebie autko odrazu nabrało charakteru- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
czy SCANSOL ma jakieś negatywne skutki wpływające na oponę ?? Nie trzeba jej zabezpieczać przed przypadkowym posmarowaniem przez scansol ??- [ALL B5] Uciekające powietrze spod auta (gaz)
moim zdaniem troszkę drogo...napewno znalazł byś warsztat w którym spawają aluminium i by Ci to zrobili za pare dobrych zł jeśli jest nieszczelność na przewodzie aluminiowym lub znalazł byś jakąś uzywke np za jakieś 100 zeta( na pewno by sie coś w tej cenie znalazło) + ok 150-200 zeta za nabicie sprawdzenie szczelności i odgrzybienie klimy a reszta by Ci została na jakiś mały mod który pewnie chciał byś zrealizować- [ALL B5] Uciekające powietrze spod auta (gaz)
posprawdzaj przewody pod autem być może wyglądają tak ( zdjecie zapożyczone z wątku kolegi pawelwor )- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Aj czyli zostają szroty chyba nie masz innego wyjścia myślałem ze chodzi Ci o ten krótki wąż tutaj przy kolektorze- [B5 1Z] Wyjęcie podsufitki w sedanie
tak da radę bez problemu musisz tylko rozłożyć i odsunąć przednie fotele,otworzyć na maxa przednie prawe dzrzwi i wyciągasz pod skosem,jak by były problemy otwierasz tylne lewe dzrzwi i wysuwasz kawałek podsufitki w celu ułozenia lepszej pozycji wyjęcia.Z wyjęciem podsufitki kombinowałem dobrych parę minut :gwizdanie: ale już z włożeniem nie było problemów pamietaj podczas demontarzu zeby nie uszkodzić zaczepów znajdujących sie w otworze podsufitki,trzeba sie z nimi bardzo delikatnie obchodzić bo jak je urwiesz to może sie nie trzymać ta część- [ALL B5] Klapka paliwa -różnice
były takie same- [ALL] Inny odcień lakieru na elemencie - da się to zniwelować ?
po malowaniu na nowo stary lakier od nowego również może się różnić- [ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
po demontarzu magla zbierzność obowiązkowa.Myślę ze demontaż maglownicy nie jest mocno skomplikowany i jeśli ma się kanał to bez problemu można ją samemu zdemontować no i złotówki zawsze zostaną w kieszeni - Spociki Chełmskie