Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. kolego 205rt co do pytań to śmiało jedz na spota koledzy na pewno coś Ci doradzą podpowiedzą a jak bedzie trzeba to na pewno pomogą śmiało bez żadnych zastanowień jedz
  2. Już zamontowane na razie na zwykłej h7 ale z czasem na pewno pojawi się xenio 6000k pozostało mi tylko ustawić ładnie lampki i można śmiało się lansować po mieście z nowo dokonanym modem
  3. dobrze ze sie wstrzymałem troszkę i zakupiłem ori a już tylko było tknąć i bym brał zamienniki z allegro narazie pojężdzę na zwykłej h7 a z czasem myślę że się pojawi xenio 6000k na chwile obecną kupiłem postojówki diodowe niebieskie
  4. wiem ze gniazdo jest na D2S ale cena za przetwornicę i to w dodatku za sztukę mnie przeraża [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 06:05_________________________________________________plus palniki w granicach 120-150 zł sztuka np: http://moto.allegro.pl/item651876452_zarnik_xenon_ksenony_philips_d2s_85122_35w_w_wa.html i wychodzi extra koszt
  5. Dziś dokonałem świetnego zakupu w cenie zamienników kupiłem nówki ori lampy valeo długo czekałem na tą chwilę aż w koncu się doczekałem jutro chyba będzie małe rezanko oto kilka foteczek zastanawia mnie tylko ta wtyczka na ostatnim zdjęciu która odpowiada za włączenie świateł mijania i nijak ma inne wejście jak na h7, będe chyba musiał zakupic koncówki na h7.Utne tą wtyczkę wlutuję nową i bedzie grało
  6. Pany ostatnio podrożało paliwko na naszych stacjach z dnia na dzień u mnie ON na Statoil'u 3,63
  7. z tego co pamietam jest przymocowana na jakiś zawiasik,w przypadku wystrzału po prostu otwiera sie w stronę szyby.Więc nie zdemontujesz tej osłony jeśli nie dostaniesz sie przez środek czyli poprzez zdemontowanie schowka
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a coś sie stało,czy poszedł do żyda
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Pany dzis spocik o 17 : 00 na parkingu supermarketu LIDL Pozniej jest plan pojechac na żółtańce pokopać w piłke jak kto bedzie chętny i zrobić jakiegoś grila
  10. http://www.youtube.com/watch?v=3LggteKzwxg&feature=related[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 21:27_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=9alH5hnmfwU&feature=related
  11. przywieź z Holandii trochę :gwizdanie:
  12. ja bym sobie odpuścił i zakupił lampki z polifta
  13. czytałem gdzieś o tym już chyba nawet na stronie auto świat zapodaj linka jak możesz albo chociaż skąd wziąłeś artykuł
  14. Kruko a po co chcesz ją wyciągnąć przy demontarzu podsufotki w niczym nie przeszkadza
  15. po glebie autko odrazu nabrało charakteru
  16. czy SCANSOL ma jakieś negatywne skutki wpływające na oponę ?? Nie trzeba jej zabezpieczać przed przypadkowym posmarowaniem przez scansol ??
  17. moim zdaniem troszkę drogo...napewno znalazł byś warsztat w którym spawają aluminium i by Ci to zrobili za pare dobrych zł jeśli jest nieszczelność na przewodzie aluminiowym lub znalazł byś jakąś uzywke np za jakieś 100 zeta( na pewno by sie coś w tej cenie znalazło) + ok 150-200 zeta za nabicie sprawdzenie szczelności i odgrzybienie klimy a reszta by Ci została na jakiś mały mod który pewnie chciał byś zrealizować
  18. posprawdzaj przewody pod autem być może wyglądają tak ( zdjecie zapożyczone z wątku kolegi pawelwor )
  19. Aj czyli zostają szroty chyba nie masz innego wyjścia myślałem ze chodzi Ci o ten krótki wąż tutaj przy kolektorze
  20. tak da radę bez problemu musisz tylko rozłożyć i odsunąć przednie fotele,otworzyć na maxa przednie prawe dzrzwi i wyciągasz pod skosem,jak by były problemy otwierasz tylne lewe dzrzwi i wysuwasz kawałek podsufitki w celu ułozenia lepszej pozycji wyjęcia.Z wyjęciem podsufitki kombinowałem dobrych parę minut :gwizdanie: ale już z włożeniem nie było problemów pamietaj podczas demontarzu zeby nie uszkodzić zaczepów znajdujących sie w otworze podsufitki,trzeba sie z nimi bardzo delikatnie obchodzić bo jak je urwiesz to może sie nie trzymać ta część
  21. były takie same
  22. po malowaniu na nowo stary lakier od nowego również może się różnić
  23. po demontarzu magla zbierzność obowiązkowa.Myślę ze demontaż maglownicy nie jest mocno skomplikowany i jeśli ma się kanał to bez problemu można ją samemu zdemontować no i złotówki zawsze zostaną w kieszeni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.