Treść opublikowana przez _Solar_
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tak na szkle,przez jakies pierwsze 2 dni jak założyłem lampki nie było nic widac,dopiero pózniej sie zaczęło tak robić
-
Spoty LRY - odwołane
A to da się robić OT w tym temacie? dokładnie wystarczy wskoczyć na wątek do krakusów albo warszawiaków tam to dopiero jest spam
-
[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)
zakup ori valeo albo kupuj zamienniki depo i nie baw sie w żadne ringi
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
endriuu a czy to normalka ze na szkle przy soczewce widac takie jak by wypalenie
-
Spoty LRY - odwołane
jak sama nazwa wskazuje A - vont z tym Avantem
- Spoty LRY - odwołane
-
[B5 AJL] A to moja A4 1.8TQ
autko super brewki odrazu do kosza zmien lampki na zespolone z 2 llifta i bedzie malina
-
a4 1,8 z konopisk/cze-wy
tymona4 odrazu lepiej tylko ten opisik dodaj do pierwszego posta wybierając opcje " Modyfikuj "
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tomasz-gorz O dzielone soczewkowe oczywiście Ci chodzi ja bym wybrał rezanko i zamontował bym zespolone efekt na pewno bedzie o wiele lepszy Dla małego porównania przykładowe foty lampki dzielone lampki zespolone
- Spoty LRY - odwołane
-
a4 1,8 z konopisk/cze-wy
fajne fajne napisz coś wiecej o swoim autku opisk jakis by sie na pewno przydał no i co planujesz w nim zrobić jakies mody albo cosik podobnego
-
[B5 AFN] Odchodzi uszczelka przedniej szyby
albo podkleić jakimś innym klejem i zakleić taśmą izolacyjną aby nie było mocno widocznych oznak :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
bardzo możliwe ze było coś naprawiane Chociaż w tych miejscach bardzo częste sa z tym problemy,nie wiem jak w B6 ale w B5 na pewno.Więc ten przypadek mógł zostać również w nowszym modelu Na Twoim miejscu nie sprzedawał bym auta jeśli wiesz że silnik i reszta rzeczy funkcjonuje poprawnie podczas kupna nowego auta nie wykryjesz wszystkich wad,i co znowu będzie jeśli za 3 miesiące znajdziesz jakąś inną wadę tego samochodu?? Znowu będziesz chciał sprzedać autko ??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
na pewno gdzieś jest jakas niesczelnoś tak jak mówisz przyjrzał bym śie bardziej całej lampie i zbadał tą nieszczelnośc moze przy wtyczce od migacza cos jest nie tak [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________pany to normale ze widać na szkle przy soczewcze takie wypalenie
-
Spoty LRY - odwołane
moja niunia też ostatnio miała małą operację
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dokładnie z jednym podłączeniem silniczek również działa ja przed lutowaniem kabli od silniczka podłaczyłem na sucho kabelki dla pewności czy działają i zgadzaja się ze schematem podanym na forum,żeby na darmo nie lutować jeśli było by coś nie tak . FreeLock może dobrze nie zamontowałeś silniczka albo jest nie sprawny skoro nie działa
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pawci_o nie szukaj tylko na alledrogo poszukaj równiez na innych stronach aukcyjnych lub w zwykłych ogłoszeniach trochę cierpliwości a może i Tobie sie uda kupić ori lampy w cenie zamienników "depo" albo "tyc" tak jak mi się udało
-
[B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
np jak zostawisz w aucie psa lub cos innego co moze sie ruszac to wciskasz ten guzik i zamykasz auto,wtedy bedą wyłaczone czujniki ruchu.Tzn np ten pies bedzie mógł sie swobodnie ruszać nie uruchamiając syreny alarmowej.W przeciwnym wypadku spowoduje to uruchomienie alarmu i bedzie po prostu wyć
-
[B5 ADR] Sami Ocencie :) Pozdrowienia Dla Wszystkich Posiadaczy A4 :)
ładna seria planujesz jakieś modyfikacje
-
AUDI S4 SID
projekt robi wrażenie
-
[ALL B5] Czy manetka od świateł jest rozbieralna ?
Jak najbardziej możesz tak zrobić.Manetka od świateł oraz kierunki są oddzielną częscią niż manetka do wycieraczek.
-
[ALL B5] Jak przerobić centralny zamek bez pilota na pilota ?
zakup sobie taki oto auto alarm z funkcją domykania szyb jeśli posiadasz http://moto.allegro.pl/item645867840_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
do tego sa właśnie takie zestawy kupuj i montuj
-
Jaką masz tapetę ?
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jedz do Aso może będą mieli :gwizdanie: czy mi sie wydaje czy drugie ucho nie ma otworu na śrubę mocującą - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż