Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. tak na szkle,przez jakies pierwsze 2 dni jak założyłem lampki nie było nic widac,dopiero pózniej sie zaczęło tak robić
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A to da się robić OT w tym temacie? dokładnie wystarczy wskoczyć na wątek do krakusów albo warszawiaków tam to dopiero jest spam
  3. zakup ori valeo albo kupuj zamienniki depo i nie baw sie w żadne ringi
  4. endriuu a czy to normalka ze na szkle przy soczewce widac takie jak by wypalenie
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jak sama nazwa wskazuje A - vont z tym Avantem
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    De8bolek
  7. autko super brewki odrazu do kosza zmien lampki na zespolone z 2 llifta i bedzie malina
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tymona4 odrazu lepiej tylko ten opisik dodaj do pierwszego posta wybierając opcje " Modyfikuj "
  9. tomasz-gorz O dzielone soczewkowe oczywiście Ci chodzi ja bym wybrał rezanko i zamontował bym zespolone efekt na pewno bedzie o wiele lepszy Dla małego porównania przykładowe foty lampki dzielone lampki zespolone
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    rozrząd
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne fajne napisz coś wiecej o swoim autku opisk jakis by sie na pewno przydał no i co planujesz w nim zrobić jakies mody albo cosik podobnego
  12. albo podkleić jakimś innym klejem i zakleić taśmą izolacyjną aby nie było mocno widocznych oznak :gwizdanie:
  13. bardzo możliwe ze było coś naprawiane Chociaż w tych miejscach bardzo częste sa z tym problemy,nie wiem jak w B6 ale w B5 na pewno.Więc ten przypadek mógł zostać również w nowszym modelu Na Twoim miejscu nie sprzedawał bym auta jeśli wiesz że silnik i reszta rzeczy funkcjonuje poprawnie podczas kupna nowego auta nie wykryjesz wszystkich wad,i co znowu będzie jeśli za 3 miesiące znajdziesz jakąś inną wadę tego samochodu?? Znowu będziesz chciał sprzedać autko ??
  14. na pewno gdzieś jest jakas niesczelnoś tak jak mówisz przyjrzał bym śie bardziej całej lampie i zbadał tą nieszczelnośc moze przy wtyczce od migacza cos jest nie tak [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________pany to normale ze widać na szkle przy soczewcze takie wypalenie
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    moja niunia też ostatnio miała małą operację
  16. dokładnie z jednym podłączeniem silniczek również działa ja przed lutowaniem kabli od silniczka podłaczyłem na sucho kabelki dla pewności czy działają i zgadzaja się ze schematem podanym na forum,żeby na darmo nie lutować jeśli było by coś nie tak . FreeLock może dobrze nie zamontowałeś silniczka albo jest nie sprawny skoro nie działa
  17. Pawci_o nie szukaj tylko na alledrogo poszukaj równiez na innych stronach aukcyjnych lub w zwykłych ogłoszeniach trochę cierpliwości a może i Tobie sie uda kupić ori lampy w cenie zamienników "depo" albo "tyc" tak jak mi się udało
  18. np jak zostawisz w aucie psa lub cos innego co moze sie ruszac to wciskasz ten guzik i zamykasz auto,wtedy bedą wyłaczone czujniki ruchu.Tzn np ten pies bedzie mógł sie swobodnie ruszać nie uruchamiając syreny alarmowej.W przeciwnym wypadku spowoduje to uruchomienie alarmu i bedzie po prostu wyć
  19. ładna seria planujesz jakieś modyfikacje
  20. projekt robi wrażenie
  21. Jak najbardziej możesz tak zrobić.Manetka od świateł oraz kierunki są oddzielną częscią niż manetka do wycieraczek.
  22. zakup sobie taki oto auto alarm z funkcją domykania szyb jeśli posiadasz http://moto.allegro.pl/item645867840_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html
  23. do tego sa właśnie takie zestawy kupuj i montuj
  24. jedz do Aso może będą mieli :gwizdanie: czy mi sie wydaje czy drugie ucho nie ma otworu na śrubę mocującą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.