Treść opublikowana przez _Solar_
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
może nie w ASO taki wąż coś koło stówki chyba jesli dobrze pamietam była juz mowa na forum na ten temat :gwizdanie: zakup taką zbrojoną gdzie sprzedają jakieś oringi gumy itp albo po prostu zajedz do sklepu z czesciami do ursusa i tam na pewno zakupisz taką gume za ok 10 zeta lub mniej ja tez miałem z tym problem wiec sie udałem do tego ursusowego sklepu zakupiłem założyłem i już prawie rok jezdzę na tej gumie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak wymienisz diurawy wąż w dolocie na nowy to na pewno przyśpieszy :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
spróbuj to jakos odkrecić zdjąc bo tam powinien siedzieć silniczek do regulacji odbłyśnika
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
na zdjęciu zaznaczyłem strzałką gdzie powinien znajdować sie silniczek
-
[B5 AFN] Moja A4
Tutaj znajdziesz dokładny opis co trzeba zrobić aby zamontować zespolone lampy Depo http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.345.html
-
[ALL B5] Nowa stara furka ;)
widać ze zadbana lampki z polifta sam rezałeś czy już tak kupiłeś
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
milciaa jak najbardziej możesz zakupic taki grill
-
[ALL B5] Uciekające powietrze spod auta (gaz)
jest na pewno nieszczelnośc...przyjrzał bym sie na Twoim miejscu dokładnie wszystkim przewodom od klimy być może da sie zauważyć jakąś dziurę...sprawdz pod samochodem przewody idące od spreżarki
-
[ALL B5] Moja Niunia
bardzo ładnie siedzi czy ja tam w srodku dopatrzyłem sie skorki RECARO lub jakiejś innej
-
[ALL B5] Uciekające powietrze spod auta (gaz)
jedz do pożadnego serwisu z klimą niech Ci zdjagnozują gdzie masz nieszczelnośc,jak im sie to nie uda to niech nabiją układ czynnikiem koloryzującym.W miejscu gdzie bedzie nieszczelność bedzie widać plame w kolorze np : zielonym , czerwonym lub innym w zalezności jaki bedzie barwnik.
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
dobry sposób na pewno sie przyda chodz mi juz pewnie nie prędko
-
[B5 AFN] Dymi na zimnym silniku
może masz jakąś dziurę w dolocie i dlatego tak Ci kopci
-
[B5 AHU] Zatarta turbosprężarka ?
czyli wentylator też masz do wymiany skoro po podłaczeniu na krótko nie daje znaku życia a spręzarki poszukaj na szrotach na pewno cos sprawnego i taniego możesz znaleźść
-
[B5 AJM] Jakie sprężyny (wymiana) ?
napisz w dziale " Forum Ogłoszeń " ze się zamienisz - obnizoną zawieche na seryjną na pewno nie jeden bedzie zainteresowany z naszego forum a Ty zaoszczedzisz kilka zł w portfelu
-
[B5 AFN] Dymi na zimnym silniku
Sprawdz czy autko ma katalizator,często jest tak,że po jego wycięciu na zimno lubi sobie przykopcić.... na pewno ma jeśli nikt go wczesniej nie wypruł
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
http://moto.allegro.pl/item634410926_audi_a4_99_01_reflektor.html tak wygląda lampa z soczewka
-
[B5 AFN] Moja A4
wrzuć jakiś opisik auta i co dokładnie planujesz w nim zrobić jak bedziesz zajładał 17" laki to odrazu gleba bedzie sie prosić
-
[B5 1Z] Objawy uszkodzonej uszczelki od głowicy
nie zawsze tak sie dzieje ale w wiekszosci przypadkach jak najbardziej większa temperatura płynu powodująca dużo częstsze włączanie się wentylatora chłodnicy; duże ciśnienie w układzie chłodniczym: twarde węże, płyn wylatuje przez korek zbiornika wyrównawczego, często widać bąbelki w zbiorniku wyrównawczym
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
alusy widzę masz identiko jak moj brejdak
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
zrob jeszcze tak: kliknij na " pobierz pozostałe kody " skopiuj link z " Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze " i wstaw linki na forum najlepiej w pierwszym poście
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
a dokładniej o co chodzi czyżby o LEDy
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
rownież a gdzie reklama naszego forum
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
pewnie spartniała trzeba by wymienić te gumki ja u siebie też muszę to zrobić taki komplecik naprawczy na jedną oś kosztuje chyba ok 20 zeta i znajdują sie tam wszystkie te zabezpieczające gumki - osłony
-
[B5 ABC] Problem za zmianą temperatury
być może zimnie luty poszły się grzmocić...i dlatego nie możesz zmienić siły nawiewu
-
[B5 1Z] Objawy uszkodzonej uszczelki od głowicy
być może już jej żywot się skonczył od tej chwili obserwuj uważnie silnik bo można doprowadzić do przegrzania silnika.Sprawdz czy na korku od wlewu oleju nie masz zadnego nalotu,podobnego do " kawy z mlekiem "