Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. może nie w ASO taki wąż coś koło stówki chyba jesli dobrze pamietam była juz mowa na forum na ten temat :gwizdanie: zakup taką zbrojoną gdzie sprzedają jakieś oringi gumy itp albo po prostu zajedz do sklepu z czesciami do ursusa i tam na pewno zakupisz taką gume za ok 10 zeta lub mniej ja tez miałem z tym problem wiec sie udałem do tego ursusowego sklepu zakupiłem założyłem i już prawie rok jezdzę na tej gumie
  2. jak wymienisz diurawy wąż w dolocie na nowy to na pewno przyśpieszy :gwizdanie:
  3. spróbuj to jakos odkrecić zdjąc bo tam powinien siedzieć silniczek do regulacji odbłyśnika
  4. na zdjęciu zaznaczyłem strzałką gdzie powinien znajdować sie silniczek
  5. Tutaj znajdziesz dokładny opis co trzeba zrobić aby zamontować zespolone lampy Depo http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.345.html
  6. widać ze zadbana lampki z polifta sam rezałeś czy już tak kupiłeś
  7. milciaa jak najbardziej możesz zakupic taki grill
  8. jest na pewno nieszczelnośc...przyjrzał bym sie na Twoim miejscu dokładnie wszystkim przewodom od klimy być może da sie zauważyć jakąś dziurę...sprawdz pod samochodem przewody idące od spreżarki
  9. bardzo ładnie siedzi czy ja tam w srodku dopatrzyłem sie skorki RECARO lub jakiejś innej
  10. jedz do pożadnego serwisu z klimą niech Ci zdjagnozują gdzie masz nieszczelnośc,jak im sie to nie uda to niech nabiją układ czynnikiem koloryzującym.W miejscu gdzie bedzie nieszczelność bedzie widać plame w kolorze np : zielonym , czerwonym lub innym w zalezności jaki bedzie barwnik.
  11. dobry sposób na pewno sie przyda chodz mi juz pewnie nie prędko
  12. może masz jakąś dziurę w dolocie i dlatego tak Ci kopci
  13. czyli wentylator też masz do wymiany skoro po podłaczeniu na krótko nie daje znaku życia a spręzarki poszukaj na szrotach na pewno cos sprawnego i taniego możesz znaleźść
  14. napisz w dziale " Forum Ogłoszeń " ze się zamienisz - obnizoną zawieche na seryjną na pewno nie jeden bedzie zainteresowany z naszego forum a Ty zaoszczedzisz kilka zł w portfelu
  15. Sprawdz czy autko ma katalizator,często jest tak,że po jego wycięciu na zimno lubi sobie przykopcić.... na pewno ma jeśli nikt go wczesniej nie wypruł
  16. http://moto.allegro.pl/item634410926_audi_a4_99_01_reflektor.html tak wygląda lampa z soczewka
  17. wrzuć jakiś opisik auta i co dokładnie planujesz w nim zrobić jak bedziesz zajładał 17" laki to odrazu gleba bedzie sie prosić
  18. nie zawsze tak sie dzieje ale w wiekszosci przypadkach jak najbardziej większa temperatura płynu powodująca dużo częstsze włączanie się wentylatora chłodnicy; duże ciśnienie w układzie chłodniczym: twarde węże, płyn wylatuje przez korek zbiornika wyrównawczego, często widać bąbelki w zbiorniku wyrównawczym
  19. alusy widzę masz identiko jak moj brejdak
  20. zrob jeszcze tak: kliknij na " pobierz pozostałe kody " skopiuj link z " Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze " i wstaw linki na forum najlepiej w pierwszym poście
  21. a dokładniej o co chodzi czyżby o LEDy
  22. rownież a gdzie reklama naszego forum
  23. pewnie spartniała trzeba by wymienić te gumki ja u siebie też muszę to zrobić taki komplecik naprawczy na jedną oś kosztuje chyba ok 20 zeta i znajdują sie tam wszystkie te zabezpieczające gumki - osłony
  24. być może zimnie luty poszły się grzmocić...i dlatego nie możesz zmienić siły nawiewu
  25. być może już jej żywot się skonczył od tej chwili obserwuj uważnie silnik bo można doprowadzić do przegrzania silnika.Sprawdz czy na korku od wlewu oleju nie masz zadnego nalotu,podobnego do " kawy z mlekiem "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.