Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    rozbierz kluczyk i sprubój delikatnie przeczyscić pastylkę immo,może jest mocno zabrudzona i daje słaby sygnał
  2. kolego e2rdd23 w Twoim roczniku są grzane lustra na panelu klimatyzacji masz do tego włącznik pomiędzy przyciskiem ECON tylko nie pamiętam czy ten górny czy dolny,bo jeden jest od grzania tylnej szyby a drugi od lusterek.Chyba że Twój rocznik jest jeszcze przed liftowy z klimą która posiada 2 duże wyświetlacze.najlepiej zdejmij szkła lusterek weź miernik w rękę i zobacz czy dochodzi napięcie,jeśli występuje to znaczy że bankowo masz spalone maty które rzecz jasna trzeba będzie wymienić i po problemie
  3. można również podnieśc ramę drzwi.Trzeba zdjąć boczek drzwi i tam są bodajże 2 śruby,podnieść odpowiednio do góry i już mamy po problemie z szumem w drzwiach w sklepie z narzędziami najtańszy zestaw torx'ów możesz zakupic za ok 10 zł
  4. witam mam otóż nastepujący problem z manetką świateł drogowych a mianowicie tzw blindą ktora przestała działać.Jeszcze rano jej używałem a teraz pupa powiedzcie co może być przyczyną,może jakiś styk nie łaczy i trzeba rozebrać i poprawić Da sie to naprawić jeszcze jakoś chętnie przydało by mi się foto z ETKI jak ktoś ma możliwość podrzucić.Jeśli był już przerabiany taki temat to wybaczcie bo szukałem ale nic nie znalazłem
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A ja myślałem Ze radio Maryja i ksiedza Rydzyka łapiesz ten sms to nie głupi pomysł
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    bigos_s a masz radyjo CB
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a nom bede jechał do stolycy po spontanie :>
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nom mi tak jak zawsze czyli tak w granicach 17
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Pany może jutro ktoś będzie chętny na małego spontana
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a ło której najlepiej by mu pasiło
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    myslę ze tak o 18 bym juz był
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jak najbardziej mnie tam pasi
  13. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    do lanosa a ja słyszałem ze do klubu Tico
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nikt chyba nie ma ma chęci na spota
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jeszcze dokładnie nie wiem jak załatwie sprawy to wystartuję tak o 16:30 z LC.Ale chyba wczesniej nie zdąże i i wystartuje chyba tak przed 19 najpózniej
  16. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    ja bardzo chętnie sie ze spotuje jade do Wawki to podrodze mógłbym zawitać
  17. Niebieskie A4 WL 6xx66 ul.Czerniakowska przed godz 10 21 lipca.kolega trąbił. Czarne B6 Avant godz 17:25 Trasa siekierkowska WF 3xx1c Przyznać sie któż to taki
  18. chyba juz wszyscy spią ja niedawno co wróciłem z Monster Solar Garage spryski sie rezało szkoda tylko ze nie u mnie w aucie
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Gdzie to dorwałeś? W sklepie czy gdzieś na allegro od kogoś? poszukaj również w gazetach z ogłoszeniami typu anonse itp ja swoje znalazlem własnie tam za 500 złociszy nówki valeo sciągnięte z Belgium
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    no to trzymaj się jak by co mam Twój number zaraz puszczę Ci strzałe to bedziesz miał i mój [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________to jak tam pany był by ktoś jeszcze chętny na jakiegoś małego spocika jutro
  21. Chodź na molo zaśpiewamy disco polo http://www.youtube.com/watch?v=hBSCM_xHL7U&feature=related
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    tak gdzieś 16 - 17 mysle ze był bym sokojnie w Ryczkach
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nom już przejeżdzałem nawet 2 razy w niedziele też bede przejeżdzał :>
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Pany może spota zrobim w niedziele
  25. ja też byłem u warszawiaków na spocie dzieki za odwiedzinki kiedy na nastepnego przyjeżdzasz :gwizdanie: aż z gdańska chciało Ci sie jechać na spot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.