Treść opublikowana przez _Solar_
-
Immobilizer
rozbierz kluczyk i sprubój delikatnie przeczyscić pastylkę immo,może jest mocno zabrudzona i daje słaby sygnał
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
kolego e2rdd23 w Twoim roczniku są grzane lustra na panelu klimatyzacji masz do tego włącznik pomiędzy przyciskiem ECON tylko nie pamiętam czy ten górny czy dolny,bo jeden jest od grzania tylnej szyby a drugi od lusterek.Chyba że Twój rocznik jest jeszcze przed liftowy z klimą która posiada 2 duże wyświetlacze.najlepiej zdejmij szkła lusterek weź miernik w rękę i zobacz czy dochodzi napięcie,jeśli występuje to znaczy że bankowo masz spalone maty które rzecz jasna trzeba będzie wymienić i po problemie
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
można również podnieśc ramę drzwi.Trzeba zdjąć boczek drzwi i tam są bodajże 2 śruby,podnieść odpowiednio do góry i już mamy po problemie z szumem w drzwiach w sklepie z narzędziami najtańszy zestaw torx'ów możesz zakupic za ok 10 zł
-
[B5 AFN] Manetka świateł drogowych nie działa
witam mam otóż nastepujący problem z manetką świateł drogowych a mianowicie tzw blindą ktora przestała działać.Jeszcze rano jej używałem a teraz pupa powiedzcie co może być przyczyną,może jakiś styk nie łaczy i trzeba rozebrać i poprawić Da sie to naprawić jeszcze jakoś chętnie przydało by mi się foto z ETKI jak ktoś ma możliwość podrzucić.Jeśli był już przerabiany taki temat to wybaczcie bo szukałem ale nic nie znalazłem
-
Spoty LRY - odwołane
A ja myślałem Ze radio Maryja i ksiedza Rydzyka łapiesz ten sms to nie głupi pomysł
-
Spoty LRY - odwołane
bigos_s a masz radyjo CB
-
Spoty LRY - odwołane
a nom bede jechał do stolycy po spontanie :>
-
Spoty LRY - odwołane
nom mi tak jak zawsze czyli tak w granicach 17
-
Spoty LRY - odwołane
Pany może jutro ktoś będzie chętny na małego spontana
-
Spoty LRY - odwołane
a ło której najlepiej by mu pasiło
-
Spoty LRY - odwołane
myslę ze tak o 18 bym juz był
-
Spoty LRY - odwołane
jak najbardziej mnie tam pasi
-
Spoty LRY - odwołane
do lanosa a ja słyszałem ze do klubu Tico
-
Spoty LRY - odwołane
nikt chyba nie ma ma chęci na spota
-
Spoty LRY - odwołane
jeszcze dokładnie nie wiem jak załatwie sprawy to wystartuję tak o 16:30 z LC.Ale chyba wczesniej nie zdąże i i wystartuje chyba tak przed 19 najpózniej
-
Spoty LRY - odwołane
ja bardzo chętnie sie ze spotuje jade do Wawki to podrodze mógłbym zawitać
-
Spotkania na drodze
Niebieskie A4 WL 6xx66 ul.Czerniakowska przed godz 10 21 lipca.kolega trąbił. Czarne B6 Avant godz 17:25 Trasa siekierkowska WF 3xx1c Przyznać sie któż to taki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chyba juz wszyscy spią ja niedawno co wróciłem z Monster Solar Garage spryski sie rezało szkoda tylko ze nie u mnie w aucie
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Gdzie to dorwałeś? W sklepie czy gdzieś na allegro od kogoś? poszukaj również w gazetach z ogłoszeniami typu anonse itp ja swoje znalazlem własnie tam za 500 złociszy nówki valeo sciągnięte z Belgium
-
Spoty LRY - odwołane
no to trzymaj się jak by co mam Twój number zaraz puszczę Ci strzałe to bedziesz miał i mój [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________to jak tam pany był by ktoś jeszcze chętny na jakiegoś małego spocika jutro
-
Fajne nuty DiscoPolo
Chodź na molo zaśpiewamy disco polo http://www.youtube.com/watch?v=hBSCM_xHL7U&feature=related
-
Spoty LRY - odwołane
tak gdzieś 16 - 17 mysle ze był bym sokojnie w Ryczkach
-
Spoty LRY - odwołane
nom już przejeżdzałem nawet 2 razy w niedziele też bede przejeżdzał :>
-
Spoty LRY - odwołane
Pany może spota zrobim w niedziele
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też byłem u warszawiaków na spocie dzieki za odwiedzinki kiedy na nastepnego przyjeżdzasz :gwizdanie: aż z gdańska chciało Ci sie jechać na spot