Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. najszybciej i najsprawniej powinna Ci pomóc opcja wpisz swój temat "" Dymi na zimnym silniku "" lub podobne opcje i tam na pewno znajdziesz kupę odpowiedzi jak byś nie rozpatrzył problemu to pisz dalej w wątku
  2. a jaki zabieg wykonujesz czyżby polerka auta
  3. Mala dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauwaza, ze jak na szescioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób roznych slow. uznawanych za bardzo wulgarne. Pyta wiec: - Skad ty znasz takie slowa? - A, taka dziewczynka tak mówila. - Jaka dziewczynka? - A nie wiem, taka w sweterku w zólte paski. Nastepnego dnia mama biegnie do parku i owszem, po chwili znajduje dziewczynke w sweterku w zólte paski. Podchodzi i pyta: - Czy to ty jestes ta dziewczynka która mówi takie strasznie brzydkie slowa? - A... A kto pani powiedzial? - Ptaszki mi wycwierkaly... - No to, ku*wa, pieknie! A ja te sk***ysyny buleczkami karmilam! ******************************************************************** > > W pewnej rodzince byl taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni > wyjezdzali do znajomych na noc, wiec jedyny syn mial cala chate wolna > przez caly wieczór i noc. Skwapliwie z tego korzystal sprowadzajac swoja > dziewczyne i pozwalajac sobie na nieprzyzwoite figle. Pewnego pieknego > dnia znajomych nie bylo w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem > przylapujac mlodych (jak ktos to ladnie ujal) "in figlanti". Chlopak > przylapany na "goracym" uczynku pomyslal sobie : > > - O, cholera, mam za niedlugo mature, mialem dostac samochód, uwazali > mnie za takiego porzadnego, a tu co ? A trudno. > > Dziewczyna sobie mysli: > > - Aj, mialo byc fajnie, mial mnie przedstawic rodzicom, mialo byc milo, > kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia k*.*e poznali. > > Ojciec sobie mysli: > > - Moja krew ! Dobrze synku, dobrze, calkiem niezla d*.* ! > > A serce matki: > > - Jak ta glupia nogi trzyma ! Przeciez mu niewygodnie ! **************************************************** > > W autobusie na jednym z przystanków wsiada dziewczyna i od razu > podchodzi do kasownika z checia skasowania biletu. > > Autobus rusza, a dziewczyna traci równowage i siada na kolanach faceta, > który siedzial w poblizu. Oczywiscie zrywa sie natychmiast i przeprasza > go: > > - Przepraszam, myslalam ze zdaze jak stał *************************************************************
  4. zdjęcia musisz wgrać na jakis serwer imageshack,fotosik itp pozniej kopiujesz odpowiedni kod wklejasz na forum i sa juz widoczne zdjęcia
  5. pucek2509 wiem ze z tym obcieciem zwojów przegiołem ale to był żart oczywiście edmondo a jakie polecasz amory do obniżających spręzyn np: do takich co podałem wcześniej http://moto.allegro.pl/item627324481_sprezyny_audi_a4_avant_02_96_10_01_4cyl_b_35_35.html
  6. odrazu inaczej wygląda auto zaraz pewnie Ci sie dostanie za tą siatke z allegro szacun za dobrą robote
  7. tutaj masz ciekawą ofertę http://moto.allegro.pl/item627324481_sprezyny_audi_a4_avant_02_96_10_01_4cyl_b_35_35.html ja tam bym Ci radził obciąć zwoj albo 2 w strarych spręzynach i tez autko miało by glebę i nie musiał byś kasy wydawać :polew:
  8. A z czego zrobiłeś plaster miodu czyżby z siatek na allegro :gwizdanie: ładnie się prezentuje zapodaj foty z bliższej perspektywy
  9. Było juz troche na ten temat musisz poszukać osobiście wolał bym zregenerować niż kupić używkę,bo nie wiadomo ile Ci ta uzywana wytrzyma a na regenerowaną masz jakąś gwarancje - 12 miesięcy koszt w granicach 600 - 900 zł w zależności od warsztatu itp + ew montaż - demontaż no i oczywiście zalecana wymiana płynu wspomagania jak lubisz majstrować przy aucie to zaoszczędzisz pare gr i sam zdemontujesz maglownicę.Jak wymienić przekładnie kierowniczą znajdziesz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=maglownicy
  10. jedz jak najszybciej do sprawdzonego gazownika instalacje masz na pewno nie szczelną, niech jak najszybciej Ci to zrobi
  11. manualne podnoszenie szybru stosujesz wtedy jak nie masz mośliwości sterowania elektrycznie padł silniczkek itp.Wydaje mi się ze tak jak masz ukazany podniesiony szyber na foto jest ok u mie też wyżej się nie otwiera
  12. sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat furka bardzo ładnie się prezentuje
  13. być może ze masz silniczek szyberdachu padniety i dlatego Ci tak pstryka.A co do emblematu to było juz na forum wiele razy wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/bez_znaczkow_czy_ze_znaczkami-t933.15.html
  14. ciezko powiedzieć wykonywałeś ten zabieg który opisał Maxsimus jezeli nic nie pomógł to może pływak jest zepsuty...Spróbuj może podmienić od kogoś innego i zobaczysz czy rzeczywiście to jest wina pływaka
  15. Jeśli dobrze pamiętam to na forum już ktoś przerabiał nadkole w celu lepszego chłodzenia.Tylko teraz nie mogę znależć tego tylko po co się męczyć i przerabiać nadkole , jak nowe w ASO kosztuje 80zł :gwizdanie: a na allegro widziałem kiedyś za 40zł jak ktoś lubi rezac przy swoim aucie i miec pare groszy zaoszczędzonych w portfelu to czemu nie
  16. świetny opis Jeśli dobrze pamiętam to na forum już ktoś przerabiał nadkole w celu lepszego chłodzenia.Tylko teraz nie mogę znależć tego
  17. nikomu nie podsyłaj tylko wstawiaj na Warsztat
  18. myślę ze nie ma znaczenia która strona mocowania powiny być raczej takie same z prawej jak i z lewej strony
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nawet ładne felusie tylko gleba sie prosi jak nic :gwizdanie:
  20. dobra już koniec zbędnego OT.Zaproponowałem tylko koledze że taniej mu wyjdzie kupić chrom na metry niż już gotowe dociete z aukcji...a co z Tym fantem zrobi,czy złozy na metry ,kupi Ori czy wcale nie założy to już decyzja nalezy do niego Pzdr
  21. bierz 800 stów albo wiecej w łape i jedz do ASO po ORI listwy.Wtedy każdy bedzie zadowolony
  22. posprawdzaj czy podłaczyłeś wszystkie przewody elektryczne...ewentualnie mógł gdzieś czynnik uciec i wtedy klima sie nie załaczy
  23. Lubelskie wita
  24. był bym bardziej za audi B4 przynajmniej nie zjada go rdza w przeciwieństwie do gofra
  25. 3 posty wyzej napisałem ze to jest to samo tylko ze odpowiednio dociete do auta...w wiekszosći sklepów motoryzacyjnych mozna dostać taki chrom...wiec po co płacić za docinanie + koszt przesyłki tomcio1600 napisał ze wyniosło to go 60 złotówek wiec wampir nie przepłacaj i kup zwykle na metry w sklepie motoryzacyjnym.Bo jedno jak i drugie jest tej samej jakości, i do tego 40 dychy w kieszeni zostaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.