Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Dymi na zimnym silniku
najszybciej i najsprawniej powinna Ci pomóc opcja wpisz swój temat "" Dymi na zimnym silniku "" lub podobne opcje i tam na pewno znajdziesz kupę odpowiedzi jak byś nie rozpatrzył problemu to pisz dalej w wątku
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
a jaki zabieg wykonujesz czyżby polerka auta
-
Strefa Śmiechu
Mala dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauwaza, ze jak na szescioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób roznych slow. uznawanych za bardzo wulgarne. Pyta wiec: - Skad ty znasz takie slowa? - A, taka dziewczynka tak mówila. - Jaka dziewczynka? - A nie wiem, taka w sweterku w zólte paski. Nastepnego dnia mama biegnie do parku i owszem, po chwili znajduje dziewczynke w sweterku w zólte paski. Podchodzi i pyta: - Czy to ty jestes ta dziewczynka która mówi takie strasznie brzydkie slowa? - A... A kto pani powiedzial? - Ptaszki mi wycwierkaly... - No to, ku*wa, pieknie! A ja te sk***ysyny buleczkami karmilam! ******************************************************************** > > W pewnej rodzince byl taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni > wyjezdzali do znajomych na noc, wiec jedyny syn mial cala chate wolna > przez caly wieczór i noc. Skwapliwie z tego korzystal sprowadzajac swoja > dziewczyne i pozwalajac sobie na nieprzyzwoite figle. Pewnego pieknego > dnia znajomych nie bylo w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem > przylapujac mlodych (jak ktos to ladnie ujal) "in figlanti". Chlopak > przylapany na "goracym" uczynku pomyslal sobie : > > - O, cholera, mam za niedlugo mature, mialem dostac samochód, uwazali > mnie za takiego porzadnego, a tu co ? A trudno. > > Dziewczyna sobie mysli: > > - Aj, mialo byc fajnie, mial mnie przedstawic rodzicom, mialo byc milo, > kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia k*.*e poznali. > > Ojciec sobie mysli: > > - Moja krew ! Dobrze synku, dobrze, calkiem niezla d*.* ! > > A serce matki: > > - Jak ta glupia nogi trzyma ! Przeciez mu niewygodnie ! **************************************************** > > W autobusie na jednym z przystanków wsiada dziewczyna i od razu > podchodzi do kasownika z checia skasowania biletu. > > Autobus rusza, a dziewczyna traci równowage i siada na kolanach faceta, > który siedzial w poblizu. Oczywiscie zrywa sie natychmiast i przeprasza > go: > > - Przepraszam, myslalam ze zdaze jak stał *************************************************************
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
zdjęcia musisz wgrać na jakis serwer imageshack,fotosik itp pozniej kopiujesz odpowiedni kod wklejasz na forum i sa juz widoczne zdjęcia
-
[B5 AFN] Używane zawieszenie - co wybrać ?
pucek2509 wiem ze z tym obcieciem zwojów przegiołem ale to był żart oczywiście edmondo a jakie polecasz amory do obniżających spręzyn np: do takich co podałem wcześniej http://moto.allegro.pl/item627324481_sprezyny_audi_a4_avant_02_96_10_01_4cyl_b_35_35.html
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
odrazu inaczej wygląda auto zaraz pewnie Ci sie dostanie za tą siatke z allegro szacun za dobrą robote
-
[B5 AFN] Używane zawieszenie - co wybrać ?
tutaj masz ciekawą ofertę http://moto.allegro.pl/item627324481_sprezyny_audi_a4_avant_02_96_10_01_4cyl_b_35_35.html ja tam bym Ci radził obciąć zwoj albo 2 w strarych spręzynach i tez autko miało by glebę i nie musiał byś kasy wydawać :polew:
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
A z czego zrobiłeś plaster miodu czyżby z siatek na allegro :gwizdanie: ładnie się prezentuje zapodaj foty z bliższej perspektywy
-
[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
Było juz troche na ten temat musisz poszukać osobiście wolał bym zregenerować niż kupić używkę,bo nie wiadomo ile Ci ta uzywana wytrzyma a na regenerowaną masz jakąś gwarancje - 12 miesięcy koszt w granicach 600 - 900 zł w zależności od warsztatu itp + ew montaż - demontaż no i oczywiście zalecana wymiana płynu wspomagania jak lubisz majstrować przy aucie to zaoszczędzisz pare gr i sam zdemontujesz maglownicę.Jak wymienić przekładnie kierowniczą znajdziesz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=maglownicy
-
[B5 AVV] Zapach LPG w aucie
jedz jak najszybciej do sprawdzonego gazownika instalacje masz na pewno nie szczelną, niech jak najszybciej Ci to zrobi
-
[B5 ADP] Problem z szyberdachem
manualne podnoszenie szybru stosujesz wtedy jak nie masz mośliwości sterowania elektrycznie padł silniczkek itp.Wydaje mi się ze tak jak masz ukazany podniesiony szyber na foto jest ok u mie też wyżej się nie otwiera
-
[B5 AFN] Jarkowozik
sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat furka bardzo ładnie się prezentuje
-
[B5 ADP] Problem z szyberdachem
być może ze masz silniczek szyberdachu padniety i dlatego Ci tak pstryka.A co do emblematu to było juz na forum wiele razy wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/bez_znaczkow_czy_ze_znaczkami-t933.15.html
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
ciezko powiedzieć wykonywałeś ten zabieg który opisał Maxsimus jezeli nic nie pomógł to może pływak jest zepsuty...Spróbuj może podmienić od kogoś innego i zobaczysz czy rzeczywiście to jest wina pływaka
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
Jeśli dobrze pamiętam to na forum już ktoś przerabiał nadkole w celu lepszego chłodzenia.Tylko teraz nie mogę znależć tego tylko po co się męczyć i przerabiać nadkole , jak nowe w ASO kosztuje 80zł :gwizdanie: a na allegro widziałem kiedyś za 40zł jak ktoś lubi rezac przy swoim aucie i miec pare groszy zaoszczędzonych w portfelu to czemu nie
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
świetny opis Jeśli dobrze pamiętam to na forum już ktoś przerabiał nadkole w celu lepszego chłodzenia.Tylko teraz nie mogę znależć tego
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
nikomu nie podsyłaj tylko wstawiaj na Warsztat
-
[B5 AFN] Elektryczne sterowanie lusterkami
myślę ze nie ma znaczenia która strona mocowania powiny być raczej takie same z prawej jak i z lewej strony
-
Spoty LRY - odwołane
nawet ładne felusie tylko gleba sie prosi jak nic :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
dobra już koniec zbędnego OT.Zaproponowałem tylko koledze że taniej mu wyjdzie kupić chrom na metry niż już gotowe dociete z aukcji...a co z Tym fantem zrobi,czy złozy na metry ,kupi Ori czy wcale nie założy to już decyzja nalezy do niego Pzdr
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
bierz 800 stów albo wiecej w łape i jedz do ASO po ORI listwy.Wtedy każdy bedzie zadowolony
-
[ALL B5] Klima nie działa, błąd F118,801
posprawdzaj czy podłaczyłeś wszystkie przewody elektryczne...ewentualnie mógł gdzieś czynnik uciec i wtedy klima sie nie załaczy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Lubelskie wita
-
Tanie AUDI
był bym bardziej za audi B4 przynajmniej nie zjada go rdza w przeciwieństwie do gofra
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
3 posty wyzej napisałem ze to jest to samo tylko ze odpowiednio dociete do auta...w wiekszosći sklepów motoryzacyjnych mozna dostać taki chrom...wiec po co płacić za docinanie + koszt przesyłki tomcio1600 napisał ze wyniosło to go 60 złotówek wiec wampir nie przepłacaj i kup zwykle na metry w sklepie motoryzacyjnym.Bo jedno jak i drugie jest tej samej jakości, i do tego 40 dychy w kieszeni zostaje