Treść opublikowana przez _Solar_
-
Strefa Śmiechu
:polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 20:59_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8 :polew:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Chełm 3.56 pompier a wiesz może jak tam ON na neste
-
[ALL B5] Odpadło kółko od sprężarki
to powtórz czynnośc jeszcze raz i zrób tak jak kolega wojtekce radził zeby mieć juz z tym świety spokój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:kox: coś w sobie ma yebana :kox: :kox: dobry zaciąg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale chcesz tylko szklankę tego trunku czy całą butelkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę ze Ty chyba możesz wiecej to z Tobą popije
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ja mam chęć ją razem z nim wypic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem jak to jest w wiekszych miastach teraz jak bede w wawie to myślę ze bez problemu trafie na miejsce spotkania a nie tak jak oststnio że jeżdzilem codziennie rzut beretem od promki a nie mogłem trafic i kolega musial mi pomagać wielkie dzieki za pomoc raggaman ja Tobie chyba jestem winny jakąś flaszke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry panowie widzę ze znowu spociki macie w promce jak będzie kiedyś okazja to znowu zawitam
-
Spociki Chełmskie
playrafalekx :laghing2:
-
Spociki Chełmskie
rafalekx możesz juz myśleć o zmianie niku na forum :polew:
-
Spociki Chełmskie
sok czasem oglądam tv i reklamy jakie się nawiną :gwizdanie: najlepszy sok dla dzieciaków jak mogłeś o tym nie wiedzieć
- Spociki Chełmskie
-
Spociki Chełmskie
arczi zrobiłes juz to co miałes zrobić bo trzeba mi wymiary do podstawek
-
[ALL B5] Odpadło kółko od sprężarki
jeśli lubisz majsterkowac i masz pojęcie o tym to samemu możesz podjąc sie naprawy ewentualnie jak by były jakies wieksze problemy lub kłopoty to mozna zawsze skorzystać z jakiegos serwisu
-
[B5 ABC] Jak sprawdzić czy klima jest wpełni nabita ?
jak słabo chłodzi to oznacza ze czynnik na pewno już sie konczy w układzie...jedz nabij i bedziesz miał spokój w upalne dni w zalezności od warsztatu koszt takiej operacji to 100 - 130 zł za samo nabicie
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
zapraszamy na spocika wojewodzkiego w Chełmie ekipa z ZMC sie wybiera to możesz dołączyć do nich i przyjechać
-
[B5 ADR] Moje pierwsze A4 - czy to będzie wspaniała przygoda ?
pokaż fotki wnetrza albo opisz jaki wypas posiada fele odrazu nadadza charakteru
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
zadzwon albo podjedz i sie dowiedz wiecej => http://www.renowacjafelg.pl/prostowanie_felg/
-
Spociki Chełmskie
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10719.0.html;highlight=odgrzybianie
-
Spociki Chełmskie
czynnik nabijałem na podgórzu w " Mark-Mot " a reszte jak wymiana filtra i odgrzybianie to we własnym zakresie.Moga Ci równiez odgrzybic klime tylko nie wiem jakim sposobem
-
[ALL] Ścieranie tylnych opon
jak buja na boki to na pewno amory do wymiany.jedz na stacje kontroli tam sprawdza Ci zawieszenie za pare złoty
-
Spociki Chełmskie
wiadomo a cóz to bedzie w lecie jak naprawde zrobi sie gorąco wtedy to laski będą ładnie ubrane a my w aucie z klimą będziemy sie chłodzić jak to dobrze ze kupiłem auto z klimą wspólczuję tym co jej nie mają
-
[B5 ADP] [B5 ADP] A4 B5 1.6
tylnie lampki zmien na jakies poliftowe to te niestety sa badziewne pokaż fotki wnetrza