Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. wiec spocik jest łaczony razem z tym spotkaniem " z jajeczkiem " czy jak
  2. TOOL jak przykleisz mate do lusterka to również bardzo mocno sie trzyma tylko ładnie wyczyśc i odtłuść ja, nie masz o co sie martwić tylko jeszcze dobrze przyklej plastikowa obudowe do szkła lusterka
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    ja posiadam takowe dywaniki tylko ze bez napisu i sa w porzadku tylko dywanik kierowcy juz mam mocno spałachany mlodyy jak przyjdą dywaniki to daj znać czy dobre jakościowo są i czy stopery elegancko pasuja.Wiosna juz jest wiec przydało by sie kupić i wsadzić nowe welurki do auta
  4. wymień sobie przy okazji płyn wspomagania bo na pewno nie był dawno wymieniany będzie to lepiej słuzyć układowi wspomagania
  5. a czasami bywa tak ze jest normalnie, tzn ze po przekreceniu kluczyka wszystko gaśnie napisz w spotach dolnośląskich może ktoś ma vaga to by Cię podłaczył i sprawdził co sie dzieje prawdopodobnie to jest jakis mały bład tak jak arczi900819 pisał i bez problemu go wykasujesz
  6. dobierz sie do niego,rozbierz przeczysc posmaruj i moze bedzie śmigał jak nowy
  7. wydaje mi sie ze to bedzie nr 14( symbol włącznika,styku) po przekreceniu kluczyka radio dostanie sygnał '' + " i sie właczy zas po wyjeciu zostanie styk rozłaczony i nie będzie zasilania
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na lukasz83_23 temat w Audi A4 B5
    jedz na jakąs stacje diagnostyczną lub do jakiegos mechanika bez problemu Ci sprawdza co dolega a przy okazji rezsztę zawieszenia doglonął za pare zł
  9. to teraz zdradź nam co masz w planach za następnego moda
  10. przy konkurencji zmiany koła zmienią właściciela
  11. ładnie sie prezentuje felga na Twojej srebrzance fajne fele masz znaczy sie miałeś bo je rekwiruje na wojewódzkim spocie
  12. wiartak chodzi na wolnych obrotach od momentu uruchomienia silnika,mozna go zatrzymać ręką,zasprzęgla się wowczasz gdy osiągnie odpowiedną temperaturę
  13. bez problemu sobie z tym w krótkim czasie poradzisz zdemontuj licznik wyjmij starą zaróweczke, zobacz jakie ma oznaczenia i kup o takiej samej wartości mocy
  14. Wihajster znam tą osobę po prostu dobrze oglądałem jego furmanke nie raz i wiem o co sie rozchodzi
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    możesz jezdzić :gwizdanie: tylko jak wiesz jedno ciągnie za sobą drugie,i mogą Ci pożniej dojść jakies inne naprawy :gwizdanie:
  16. najlepiej podłącz vaga i sprawdź błędy na klimatroniku jakie masz.Możesz również bez vaga sprawdzić co Ci wyskakuje na 1 kanale
  17. mi również tak sie wydaję i zaczął bym na samym początku od jego sprawdzenia
  18. wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda tak no własnie a jemu kręci w odwrotną stronę
  19. wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda
  20. Na wstępie wykonać kompletną diagnostykę. Między innymi sprawdzić pracę turbiny i sterowania jej zaworu recyrkulacji spalin
  21. jak już coś zdziałasz z klimatyzacją to podziel się informacjami na forum co było przyczyną
  22. odkreć czarne plastiki przy listwie progowej podnies tapicerke podłogową i włóz tam ręke i bedziesz wiedział co jest przyczyną
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    najpierw wymień/zregeneruj przekładnie kierowniczą tak jak kolega wojtekce radzi,odrazu też bedziesz mógł wymienić drązki.Jesli posiadasz kanał i podstawowe narzedzia w szafce to na pewno sobie sam z tym poradzisz Tutaj znajdziesz małe fotostory i opis który może Ci pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=przekladni+kierowniczej po całym zabiegu ustawić zbierzność i śmiało jezdzić
  24. możesz rzeczywiście miec jakies przekłamania podjedz jeszcze raz na pomiar może jeszcze nikt kto przeglądał Twojego temate nie zna konkretnej informacji,trochę cierpliwosci a na pewno z czasem dostaniesz nie jedną odpowiedz
  25. stare silniczki niestety Ci nie podejda muszisz kupic drugie np z punto II golfa IV oraz wtyczke + piny a silniczki chyba wkłada sie w srodek lamp....musisz zdjąc ten dekielek który osłania dostęp do zarówek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.