Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Kopci, czasami nie wkręca się na obroty
posprawdzaj węze od turbo czy ładują - twardnieją
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
kamilos_zelo nie ma co sprawdzać tylko odrazu jechać na nabicie klimy u mnie nie było nic tego czynnika w układzie i klima nie działała niestety a myślałem ze to już jakaś większa przyczyna.Przygotuj sie odrazu na koszty niewiele ponad stówke będziesz musiał wydać
-
[B5 AFN] Mam inne przewody klimy (zdjęcie)
ogrzewanie postojowe czyli webasto jdz do jakiegoś porzadnego warsztatu tam na pewno nie będą mieli problemu z nabiciem klimy,jak sie znają na rzeczy
-
[B5 AFN] Mam inne przewody klimy (zdjęcie)
wszystko masz jak najbardziej w porządku przewody są jak najbardziej ori jeden zawor masz koło chłodnicy a drugi własnie na tych przewodach, zdejmujesz tą wtyczke brejdak w ADR'ku 95' r. tez ma takie same przewody ( dokładnie to samo co ukazałeś na zdjęciu) z jedną wtyczką,a gdzie dokładnie znajdują sie zaworki to niech wypowie sie ktoś inny który miał juz z tym stycznośc.Podałem Ci rozwiązanie które wydaje mi sie jak najbardziej logoczne
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
błedy na klimaroniku sprawdzasz na kanale nr 1 a u mnie problem z klimą już zażegnany ładnie chłodzi już po prostu bez klimy nie wytrzymywałem wcześniej przy takich temperaturkach a teraz szybki w góre i
-
[B5 AFN] Kopci, czasami nie wkręca się na obroty
Kowi87 nie czytasz uważnie :gwizdanie: nie odczuwasz braku mocy jak mu dasz mocniej w pedał
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
nie wiem czy to dobry pomysł :gwizdanie:
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
podjedz to goscia co zajmuje sie dorabianiem kluczy i wkładki moze tak Ci przrobić ze tylko twój bedzie pasowac [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________poszukaj w swoim miescie podobnego zakładu http://www.moto-market.pl/ban-ber/ parę zł zapłacisz i problem bedziesz miał z głowy
-
[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi
moim kluczykiem moge odpalić auto kumpla stacyjkę ma tak mocno wyrobioną ze prawie kazdy klucz podchodzi ,lecz za nic sie nie da otworzyć drzwi .Zdemontuj wkładke i lec do jakiegoś speca co zajmuje sie dorabianiem ,naprawą kluczy tam powinien Ci to zrobić
-
[B5 AFN] Klima sie nie załącza
popraw linka jak możesz bo sie nie otwiera,albo wrzuć po prostu foto na forum
-
[B5 1Z] Przeróbka zegarów z anglika
w ASO koszt takiego czujnika to 66.55 zł
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
to jak zrobisz to daj znać jak poszło i czy warto zastosować taką metodę u mnie był podobny problem tylko ze zaczeło świstać przy 80km/h bawiłem sie w regulację dzwi na wszystkie sposoby i bez skutku w koncu zakupiłem kawałek uszczelki okiennej :gwizdanie: przykleiłem i po problemie
-
[B5 AKN] Dziwny przewód idący od ECU do AKU+ Co to u licha jest?
jak już wspomniałes ze odłaczyłes kabel i odpaliłeś normalnie auto to nie wydaje mi sie żeby to miało jakis wpływ na silnik...ale najpierw sprawdz gdzie on leci do czego jest podłaczony,bo prawdopodobnie może być odpowiedzialny za jakąs czynność w aucie.
-
[B5 AVG] Kopci powyżej 3500 obr., dziura podczas przyśpieszania
jesli odczuwasz brak mocy i kopci na czarno to masz dziurę w dolocie.Posprawdzaj przewody od turbo czy nie mają jakiejś dziurki
-
[B5 AKN] Dziwny przewód idący od ECU do AKU+ Co to u licha jest?
wątpię zeby to był alarm.Musisz rozebrać osłone pod kierwonica i zobaczyć gdzie on idzie, być może że po tym sprawa sie szybko wyjasni
-
[B5 AKN] Dziwny przewód idący od ECU do AKU+ Co to u licha jest?
Grzegorz76 a sprawdzałeś gdzie dochodzi,do jakiego miejsca i czy jest zakończony jakąś charakterystyczną wtyczką
-
[ALL B5] Bąbel pod dywanikiem kierowcy - jakieś pomysły dlaczego (foto)
najpierw dostań sie tam jak Ci doradzałem i zobacz co jest grane pózniej będziemy mogli kombinować co mogło być przyczyną
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
jak nie bedziesz szukał to sie nie dowiesz czy znajdziesz przewód,ale dokładali inna klime czy ori z innego auta... u mnie niestety sie tez nie załacza klima i nie działa wiatrak wyskakuje mi błąd 22.1 (Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji) i czym to jest spowodowane czytałem na forum że jest to spowodowane brakiem czynnika w układzie to klima sie nie załaczy
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
zostawiłem tak jak jest w oryginale, a tą ramkę przykleiłem jakimś klejem uniwersalnym i trzyma sie dobrze jakiś czas temu też montowałem koleżce maty w avancie z 98r i po sprawdzeniu miernikiem napiecie dochodziło po przekręceniu kluczyka,wiec mu przerobiłem dla wygody pod grzanie tylnej szyby.Stosowałes zamienniki czy ori ?? Zamiennik niestety nie posiada termostatu,i jestem ciekaw czy przy ciągłej pracy sie one nie przepalą
-
[B5 AFN] Wymiana drążka kierowniczego
ja u siebie wymieniałem z miesiąc temu płyn i ostatnio jak chciałem sprawdzić jego stan to był podobny do brązowego,być może jest to spowodowane jego pracą wymień płyn na nowy koszta nie wielkie ale za to zdrowiej będzie dla układu
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
daro9a98 jutro zawitam u Ciebie to obadamy sprawę dokładniej co i jak myślę ze kolega wojtekce już na samym początku zdiagnozował przyczynę kręcenia sie wiatraka w drugą strone
-
[B5 ADP] Dziwne stuki
sama wymiana nie powinna długo zająć max 1.5 - gora 2 h z :beer1: zawsze łatwiej bedziesz miał jak znajdziesz kogoś do pomocy
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
a przerobiłeś grzanie lusterek pod włacznik do ogrzewania szyby tylnej czy tylko wymieniłeś maty grzewcze?? i czym przyklejałeś tą czarną plasikową obudowe mocującą
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
pokaż te foty bo jestem ciekaw jak to wygląda i czy stopery idealnie pasuja
-
[ALL B5] Moja Audi A4 Avant 1.9 TDI 90 KM przeróbki czas zacząć
a mnie sie podoba gdyby tylko niżej stał ładne sreberko