Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. posprawdzaj węze od turbo czy ładują - twardnieją
  2. kamilos_zelo nie ma co sprawdzać tylko odrazu jechać na nabicie klimy u mnie nie było nic tego czynnika w układzie i klima nie działała niestety a myślałem ze to już jakaś większa przyczyna.Przygotuj sie odrazu na koszty niewiele ponad stówke będziesz musiał wydać
  3. ogrzewanie postojowe czyli webasto jdz do jakiegoś porzadnego warsztatu tam na pewno nie będą mieli problemu z nabiciem klimy,jak sie znają na rzeczy
  4. wszystko masz jak najbardziej w porządku przewody są jak najbardziej ori jeden zawor masz koło chłodnicy a drugi własnie na tych przewodach, zdejmujesz tą wtyczke brejdak w ADR'ku 95' r. tez ma takie same przewody ( dokładnie to samo co ukazałeś na zdjęciu) z jedną wtyczką,a gdzie dokładnie znajdują sie zaworki to niech wypowie sie ktoś inny który miał juz z tym stycznośc.Podałem Ci rozwiązanie które wydaje mi sie jak najbardziej logoczne
  5. błedy na klimaroniku sprawdzasz na kanale nr 1 a u mnie problem z klimą już zażegnany ładnie chłodzi już po prostu bez klimy nie wytrzymywałem wcześniej przy takich temperaturkach a teraz szybki w góre i
  6. Kowi87 nie czytasz uważnie :gwizdanie: nie odczuwasz braku mocy jak mu dasz mocniej w pedał
  7. nie wiem czy to dobry pomysł :gwizdanie:
  8. podjedz to goscia co zajmuje sie dorabianiem kluczy i wkładki moze tak Ci przrobić ze tylko twój bedzie pasowac [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________poszukaj w swoim miescie podobnego zakładu http://www.moto-market.pl/ban-ber/ parę zł zapłacisz i problem bedziesz miał z głowy
  9. moim kluczykiem moge odpalić auto kumpla stacyjkę ma tak mocno wyrobioną ze prawie kazdy klucz podchodzi ,lecz za nic sie nie da otworzyć drzwi .Zdemontuj wkładke i lec do jakiegoś speca co zajmuje sie dorabianiem ,naprawą kluczy tam powinien Ci to zrobić
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    popraw linka jak możesz bo sie nie otwiera,albo wrzuć po prostu foto na forum
  11. w ASO koszt takiego czujnika to 66.55 zł
  12. to jak zrobisz to daj znać jak poszło i czy warto zastosować taką metodę u mnie był podobny problem tylko ze zaczeło świstać przy 80km/h bawiłem sie w regulację dzwi na wszystkie sposoby i bez skutku w koncu zakupiłem kawałek uszczelki okiennej :gwizdanie: przykleiłem i po problemie
  13. jak już wspomniałes ze odłaczyłes kabel i odpaliłeś normalnie auto to nie wydaje mi sie żeby to miało jakis wpływ na silnik...ale najpierw sprawdz gdzie on leci do czego jest podłaczony,bo prawdopodobnie może być odpowiedzialny za jakąs czynność w aucie.
  14. jesli odczuwasz brak mocy i kopci na czarno to masz dziurę w dolocie.Posprawdzaj przewody od turbo czy nie mają jakiejś dziurki
  15. wątpię zeby to był alarm.Musisz rozebrać osłone pod kierwonica i zobaczyć gdzie on idzie, być może że po tym sprawa sie szybko wyjasni
  16. Grzegorz76 a sprawdzałeś gdzie dochodzi,do jakiego miejsca i czy jest zakończony jakąś charakterystyczną wtyczką
  17. najpierw dostań sie tam jak Ci doradzałem i zobacz co jest grane pózniej będziemy mogli kombinować co mogło być przyczyną
  18. jak nie bedziesz szukał to sie nie dowiesz czy znajdziesz przewód,ale dokładali inna klime czy ori z innego auta... u mnie niestety sie tez nie załacza klima i nie działa wiatrak wyskakuje mi błąd 22.1 (Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji) i czym to jest spowodowane czytałem na forum że jest to spowodowane brakiem czynnika w układzie to klima sie nie załaczy
  19. zostawiłem tak jak jest w oryginale, a tą ramkę przykleiłem jakimś klejem uniwersalnym i trzyma sie dobrze jakiś czas temu też montowałem koleżce maty w avancie z 98r i po sprawdzeniu miernikiem napiecie dochodziło po przekręceniu kluczyka,wiec mu przerobiłem dla wygody pod grzanie tylnej szyby.Stosowałes zamienniki czy ori ?? Zamiennik niestety nie posiada termostatu,i jestem ciekaw czy przy ciągłej pracy sie one nie przepalą
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja u siebie wymieniałem z miesiąc temu płyn i ostatnio jak chciałem sprawdzić jego stan to był podobny do brązowego,być może jest to spowodowane jego pracą wymień płyn na nowy koszta nie wielkie ale za to zdrowiej będzie dla układu
  21. daro9a98 jutro zawitam u Ciebie to obadamy sprawę dokładniej co i jak myślę ze kolega wojtekce już na samym początku zdiagnozował przyczynę kręcenia sie wiatraka w drugą strone
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na lukasz83_23 temat w Audi A4 B5
    sama wymiana nie powinna długo zająć max 1.5 - gora 2 h z :beer1: zawsze łatwiej bedziesz miał jak znajdziesz kogoś do pomocy
  23. a przerobiłeś grzanie lusterek pod włacznik do ogrzewania szyby tylnej czy tylko wymieniłeś maty grzewcze?? i czym przyklejałeś tą czarną plasikową obudowe mocującą
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    pokaż te foty bo jestem ciekaw jak to wygląda i czy stopery idealnie pasuja
  25. a mnie sie podoba gdyby tylko niżej stał ładne sreberko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.