Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. może przy okazji wymien przewody...jak juz coś wyrezasz i uzdrowisz autko to zdaj relacje koniecznie
  2. Do wymiany i powinno byc wrzystko w porządeczku vag prawdę Ci powie
  3. jesli wyskoczył Ci na vagu bład czujnika halla to obstawiam ze on jest głownym winowajca.... jesli sie nie myle i dobrze pamietam to sa prawdopodobnie dwa czujniki jeden w aparacie zapłpnowym czyli czujnik pozycji walka rozrzadu g40 a drugi w bloku ponizej aparatu czyli czujnik pozycji walu głownego g28...dokładnie masz racje ze sie odnosi do zapłonu
  4. wychodzi na to ze kwalifikuje sie do wymiany...koszt zapewne jakies ok 200 - 250
  5. mozna by je wymienic,ale obstawiał bym na moduł w aparacie zapłonowym,oraz jeszcze czujnik Halla moga nie generowac przerw w obwodzie...znajomy miał problem podobny w ibizie, i to zaraz po kupnie auta,ale co on tam mieniał to juz nie pamietam dokładnie.
  6. byc może przewody były tego przyczyną wytarte styki w kopułce rozdzielacza przydało by sie przeczyścić.JAki samochód posiada siostra
  7. wątpie zeby to był imonilajser raczej przyczyny trzeba szukac gdzies w aparacie zapłonowym
  8. zapewne plasticzki Ci sie połamały na prowadniczce
  9. oczywicie ze sie da poprzez osadzenie emulatora ale to koszt dobrych paru złotych a co Ci sie z nim dzieje ? z jakich powodów chcesz go odłaczyć
  10. Ajmax jak tam sie ma maglownica mozesz podac link do aukcji albo nok gościa od kogo brałes tego magla po regeneracji [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:42_________________________________________________pnay wie wtos jaki płyn lać po regeneracji magla zielony febi moze być
  11. gdy se tak na forum siedze i te wierszyki wasze śledze uważnie wszystkie se czytam to teraz grzecznie sie zapytam ile czasu wam one zajmują bo mi sie swolno produkują minut pare i napisane je mam więc pochwale sie weną swą pisze krótko szybko i na temat bo taki opracowany mam na dzis schemat jeszcze dla was na dobranoc ślę pozdrowienia
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Może nie bedzie oby pogoda dopisała
  13. Spróbuj podmienic od kogoś innego...trzeba szukać gdzie indziej przyczyn a nie zakładać ze juz panel do wymiany troszkę odbiegne od tematu ale to w ramach pomocy Przyjedź na wojewódzkiego spota moze cos Ci pomożemy info masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_01032009-t57380.210.html
  14. sprawdzałem ostatno wentylator na sucho i pracuje...macie jeszcze jakies pomysły czemu nie załacza sie klima
  15. u mnie jest podobny problem z piszczeniem lecz tyko na wyłaczonych opcjach sterowania nawiewu...jak włacze wiatrak na maxa i ustawie na szybe,srodek albo nogi to nic nie słychac jak wyłacze wszystko to terebi ma ktos pomysły co to moze być??
  16. Latnie załatwiłes rurkę...zapewne przez niski zawias wymieniaj na druga na allegro na pewno cos znajdziesz w rozsądnej cenie
  17. musisz sledzic allegro i tam powinieneś znależć...tylko trzeba trafić na okazje,kiedys widziałem ze była do sprzedania
  18. Też posiadam podgrzewane spryski ale u mnie napięcie pojawia się po załaczeniu zapłonu
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ;( e tam co Ty nam kit wciskasz jak się z nami spotka to szybko wyzdrowieje
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Tak wiem wiem o kogo chodzi a panienek z granicy to nie potrzebuję
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    niet to niet
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    hehe mysłe ze skumasz o co biega jak sie zobaczymy ale zawsze przed spotem można sie spotkać,pospacerować
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    dobrze wiesz o co chodzi :gwizdanie:
  25. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    o łysych ludziach Ty już lepiej nic nie wspominaj :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.