Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. W zimie wiadomo ze mało kto uzywa klimatyzacji ale z tego co wiem zalecane jest jej właczenie od czasu do czasu,co tez tak robię aż do dzis.Ostatnio włączałem klime w połowie stycznia i dzis chciałm znowu ja troszke rozruszac...niestety sie nie załaczyła,snieżynka swieciła a wentylator nie chodził.Macie jakies pomysły co moze być przyczyna ??
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie ma sprawy :> może przyjedziesz jeszcze swoją jak nie sprzedaż
  3. Nie jakąs płytka tylko trzeba wstawic emulator
  4. Jak dla mnie nawet może być
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mocno daleko nie macie więc może zawitacie:wink4:
  6. nocni jezdzcy to brzmi zbyt centryczniie aby było fantastycznie, nocne rymowanki to brzmi bardziej egzotycznie. To nie nocna jazda lecz nocny freestyle, tutaj się wali teksty na poczekaniu, tak szybko, jak numerek robisz przy ruchaniu, Tu się nie zastanawiasz i nie piszesz poematów, bo inaczej nie dostaniesz tu riposty jeśli Twój flow był za prosty.[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 01:59_________________________________________________na dobranoc do poduszki niech przybędą dobre duszki
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na sedi temat w Układ Jezdny
    ok 1000-1200 Ohm gdzies na jakimś forum to czytałem,prawdopodobnie nawet na VW passat ale dla pewnosci musiał byś jeszcze poszukać
  8. podeslij mi link do zdjęcia jakie chcesz miec a moze cosik zdzialam
  9. wrzucasz na fotosik'a zdjęcie jakie Ci się tam podoba klikasz na " Pobierz pozostałe kody " otworzy Ci sie okienko z tymi kodami i w kategori " Pozostałe " kopiujesz linka z " Bezpośredni link do zdjęcia (500px) " i wklejasz do danych publicznych " mam swoj obrazek " zapisz zmainy i cieszysz sie avatarem po swoin nikiem
  10. Dobry wieczór wszystkim mówię wam bo dzis dobry humor mam. Wypiłem se dzis beczke piwa a na wieczór mi sie w glowie kiwa.
  11. co za j****a cisza na tym wątku nastała ; Właśnie sie zalogowałem i gdy ten wątek przeczytałem dziwną minę miałem, Mam czas więc i ja tutaj się wpiszę, Ale weny mi brak zmęczenie mnie dogania, więc mówie cześć i idę coś zjeść Branoc
  12. tak ma być u mnie tez tak jest.Przyznaj sam szczerze kto redukuje w czasie jazdy bieg z 2 na 1.Jedynka służy wyłącznie do ruszania z postoju.Ciesz się, że nieudało (nieudaje) się Tobie zastosować takiej kombinacji w czasie jazdy, bo remont skrzyni w takim wypadku czeka.Tak samo jest z biegiem wstecznym dopiero podczas pełnego zatrzymania mozna wrzucic bieg.
  13. dla B5 skorzystać można z moich foto porad myślę ze tam wszystko dokladnie opisałem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html
  14. u mnie tez skrzypił od jakiegos czasu ale jak zabrałem sie za czysczenie auta a na koncu plakowanie to potem skrzypienie ustało ciekawe na jak długo :gwizdanie:
  15. myśle ze teraz kazda firma ktora regeneruje magle daje 12 miesięczną gwarancje
  16. Te płyny można smiało ze soba mieszać
  17. mlodyy a wiesz gdzie w lbn dobrze regeneruja maglownice
  18. arczi900819 a Ty znowu jakies problemy stwarzasz przyjezdzasz do mnie z dobrym załacznikiem :beer1: do godzinki z małymi przerwami :beer1: rezam w moim monster garage przy Twoim aucie i masz wymienione zaróweczki w przyciskach na klimatroniku
  19. ten typ tak ma było juz nie raz gadane na ten temat na forum.
  20. moze pomoze cos ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_pulsujace_swiatla-t59755.0.html
  21. kristofer21 a czy pod pompke nie miałes podpietego takiego grubszego weża podobnego do zwyklego ogrodowego tylko ze przezroczystego?? Brejdakowi tez padł centralny zamek w ADRku i prawdopodobne czeka go wymiana pompki...a jak by tak podmienic na chwile pompke od innego auta
  22. http://www.smog.pl/wideo/23743/ten_kociak_ma_depresje/
  23. pakuj 55Ah nic mu będzie wystarczy Ci rowniez 50Ah którego zapewne masz już pod maska samochodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.