Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Klimatyzacja zimą - wentylator nie pracuje
W zimie wiadomo ze mało kto uzywa klimatyzacji ale z tego co wiem zalecane jest jej właczenie od czasu do czasu,co tez tak robię aż do dzis.Ostatnio włączałem klime w połowie stycznia i dzis chciałm znowu ja troszke rozruszac...niestety sie nie załaczyła,snieżynka swieciła a wentylator nie chodził.Macie jakies pomysły co moze być przyczyna ??
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ma sprawy :> może przyjedziesz jeszcze swoją jak nie sprzedaż
-
[B5 ADP] Jak zdemontować immobilizer ?
Nie jakąs płytka tylko trzeba wstawic emulator
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Jak dla mnie nawet może być
-
SPOTY RADOMSKIE
Mocno daleko nie macie więc może zawitacie:wink4:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nocni jezdzcy to brzmi zbyt centryczniie aby było fantastycznie, nocne rymowanki to brzmi bardziej egzotycznie. To nie nocna jazda lecz nocny freestyle, tutaj się wali teksty na poczekaniu, tak szybko, jak numerek robisz przy ruchaniu, Tu się nie zastanawiasz i nie piszesz poematów, bo inaczej nie dostaniesz tu riposty jeśli Twój flow był za prosty.[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 01:59_________________________________________________na dobranoc do poduszki niech przybędą dobre duszki
-
[B5 AFF] Migająca kontrolka ABS-u w FISie/nie można odpalic auta
na początek może
-
[ALL B5] Czujnik ABS
ok 1000-1200 Ohm gdzies na jakimś forum to czytałem,prawdopodobnie nawet na VW passat ale dla pewnosci musiał byś jeszcze poszukać
-
Dlaczego nie moge dodać avatora
podeslij mi link do zdjęcia jakie chcesz miec a moze cosik zdzialam
-
Dlaczego nie moge dodać avatora
wrzucasz na fotosik'a zdjęcie jakie Ci się tam podoba klikasz na " Pobierz pozostałe kody " otworzy Ci sie okienko z tymi kodami i w kategori " Pozostałe " kopiujesz linka z " Bezpośredni link do zdjęcia (500px) " i wklejasz do danych publicznych " mam swoj obrazek " zapisz zmainy i cieszysz sie avatarem po swoin nikiem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry wieczór wszystkim mówię wam bo dzis dobry humor mam. Wypiłem se dzis beczke piwa a na wieczór mi sie w glowie kiwa.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co za j****a cisza na tym wątku nastała ; Właśnie sie zalogowałem i gdy ten wątek przeczytałem dziwną minę miałem, Mam czas więc i ja tutaj się wpiszę, Ale weny mi brak zmęczenie mnie dogania, więc mówie cześć i idę coś zjeść Branoc
-
[B5 APU] Problem z "jedynką", "dwójką" i "trójką"
tak ma być u mnie tez tak jest.Przyznaj sam szczerze kto redukuje w czasie jazdy bieg z 2 na 1.Jedynka służy wyłącznie do ruszania z postoju.Ciesz się, że nieudało (nieudaje) się Tobie zastosować takiej kombinacji w czasie jazdy, bo remont skrzyni w takim wypadku czeka.Tak samo jest z biegiem wstecznym dopiero podczas pełnego zatrzymania mozna wrzucic bieg.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
dla B5 skorzystać można z moich foto porad myślę ze tam wszystko dokladnie opisałem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
u mnie tez skrzypił od jakiegos czasu ale jak zabrałem sie za czysczenie auta a na koncu plakowanie to potem skrzypienie ustało ciekawe na jak długo :gwizdanie:
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
myśle ze teraz kazda firma ktora regeneruje magle daje 12 miesięczną gwarancje
-
[ALL B5] Wyciek płynu hamulcowego
Te płyny można smiało ze soba mieszać
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
mlodyy a wiesz gdzie w lbn dobrze regeneruja maglownice
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
arczi900819 a Ty znowu jakies problemy stwarzasz przyjezdzasz do mnie z dobrym załacznikiem :beer1: do godzinki z małymi przerwami :beer1: rezam w moim monster garage przy Twoim aucie i masz wymienione zaróweczki w przyciskach na klimatroniku
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
ten typ tak ma było juz nie raz gadane na ten temat na forum.
-
[B6 AVF] Mrugające postojówki
moze pomoze cos ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_pulsujace_swiatla-t59755.0.html
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić ?
kristofer21 a czy pod pompke nie miałes podpietego takiego grubszego weża podobnego do zwyklego ogrodowego tylko ze przezroczystego?? Brejdakowi tez padł centralny zamek w ADRku i prawdopodobne czeka go wymiana pompki...a jak by tak podmienic na chwile pompke od innego auta
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/23743/ten_kociak_ma_depresje/
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 ADR] Akumulator w ADR
pakuj 55Ah nic mu będzie wystarczy Ci rowniez 50Ah którego zapewne masz już pod maska samochodu - [B5 ADR] Akumulator w ADR