Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. to ten chromik z aukcji jest niby lepszy od tego na metry
  2. zrób tak jak kolega Dibo radził albo zakup sobie po prostu chrom na metry...bo to jest dokładnie to samo tylko że już docięte odpowiednio do konkretnego modelu...no i wieksza część kasy zostanie w portfelu...Było sporo już na temat tych listew wiec jak chcesz zaczerpnąć wiekszych wiadomośći to opcja szukaj i łykaj wiedzę na ten temat
  3. dobre fotostory i opisik również na pewno sie przyda co do tylnych listew 8D0853964 to jedna strona kosztuje w ASO - 82.39 zł
  4. jak zdemontowac szklo znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html pewnie wyskoczył Ci zaczep albo jest ułamany ten który zaznaczyłem strzałką na focie.Odpowiada on za sterowanie prawo - lewo na dole jest drugi zaczep steruje góra - dół.Zdemontuj szkło i zobacz co jest grane
  5. Hawaj Długo schła Ci fura po przemalowaniu auta na czarrnuuszka
  6. opcja szukaj wszystko Ci powie mam nadzieje ze sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32218.0.html;highlight=wymieni%C4%87+wentylator+klimatyzacji
  7. ja zawsze staram sie parkować tyłem wiadomo od kogo miałeś wkręty
  8. na żywca tradedii nie ma :gwizdanie: ale nie ma to jak ori
  9. eee pewnie hostessy się pytały o Ciebie Chcą Ci auto umyć łooo Jezusie zapomniałem to chyba nie będe mył auta aż do wojewódzkiego spota
  10. Chełm a co znowu Ci zderzak opadł :gwizdanie:
  11. opis jakiś byś zarzucił i co planuesz w niej zrobić no i auto trzeba koniecznie strzelić w pysk aby opadło blizej ziemi
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nie rób więcej takich żarcików jak mrogal wstawi manuala na forum to chętnie w wolnym czasie wyrezam Ci spryski :gwizdanie:
  13. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    popieram Cię mrogal a lusterka tez rafalkowi chcą przestać grzać
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    zależy które ale ja sobie wypraszam Twoją wypowiedz :bicz3:
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ale kotlet :gwizdanie:
  16. To jest dopiero turbodoładowanie
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    niestety ale nie zobacz sobie tą kratke która jest z przed lifta a tą z aukcji...widać ze jedna jest bardziej zaokrąglona
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zgadzam sie z kolegą powyżej za 350 zeta mozna już kupić komplet ori halo wraz z kratkami a wygląd o niebo lepszy
  19. http://moto.allegro.pl/item629979014_siatka_tuningowa_100_x_25_cm_zielona_od_ss.html możesz sobie spokojnie przerobić grila i bedzie wyglądal jak z RS'y [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 15:01_________________________________________________http://moto.gratka.pl/tresc/hit-przepiekny-oryg-grill-atrapa-audi-8074815.html dobre ceny jak na taki grill
  20. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    bez kanału sobie powinieneś spokojnie poradzić
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    armistead jeśli lubisz majsterkować przy swoim aucie to bez problemu wymienisz sam spręzyny bedziesz tylko porzebował sciskacza do spręzyn
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    na pewno jest taka możliwośc tylko nie wiem jak z podłączeniem ,czy poszczególne kolory przewodów będą sie zgadzać ale myśle ze nie powinieneś mieć problemów
  23. http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczn [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 23:32_________________________________________________odcinek1. 2. 3. 4. 5.
  24. Witam Chciałbym przedstawić krótki opis dla właścicieli autek którzy posiadają halo w lampach Bosch.U mnie halogeny (myślę ze u niektórych jest tak samo) działały tak że załączał się indywidualne sam przód,natomiast po włączeniu tylnich halogenów automatycznie załączał się przód.Wklejam mały opisik i fotostory jak rozłączyć aby można było włączać indywidualnie przednie i tylnie halogeny.Z góry dziękuje koledze mrogal który był u mnie i mierzył poszczególne przewody aby móc swobodnie włączyć się do przycisku w swoich halogenach które zamontował w kratkach.Skorzystałem z jego wizyty i zabrałem się za rozłączenie standardowych halo w lampach Potrzebne narzędzia: -śruboktęt płaski -małe kombinerki -nóż 1.przystępujemy do zdemontowania osłonki tylnych halogenów podważając śrubokrętem 2.Następnie wyciągamy resztę włącznika używając kombinerek.Łapiemy za dolną część włącznika i pociągamy lekko do siebie aż troszkę się wysunie,następnie łapiemy za górną część i wyciągamy całkowicie włącznik 3.Ukazują się nam kabelki wchodzące do włącznika.Musimy się pozbyć napięcia na kabelku biało-żółtym , pin nr.4( Można odciąć go i końcówki zaizolować taśmą izolacyjną,lecz ja zrobiłem to w inny sposó 4.Dostajemy się do środka włącznika podważając nożem lub śrubokrętem małe zatrzaski 5.Jak już mamy rozmontowany włącznik możemy teraz odgiąć styk w pinie nr.4 w celu pozbawienia przepływu napięcia(zrobiłem tak gdyż uważam iż ta opcja jest wygodniejsza niż niż ucięcie kabelka,zawsze w każdej chwili można powrócić do poprzedniego stanu działania włącznika ) Składamy wszystko do kupy w odwrotnej kolejności i cieszymy się osobnym sterowaniem tylnich i przednich halogenów Ten zabieg wykorzystałem gdyż w nieokreślonym czasie planuję montaż halogenów w kratkach zderzaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.