Treść opublikowana przez _Solar_
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na lubelszczyznie zawsze jest cicho i spokojnie na zmiane pogody sie jak na razie nie zapowiada ale dzis rano u mnie w miasteczku to byla masakra grzmoty,blyski i deszcz az sie balem o moja niunie zeby sie jej nic nie stalo ale na szczescie odpoczywala sobie spokojnie w garazu lukaszr u mnie bylo 2 razy lepiej jak u Ciebie :> mialem chec tez nagrac ale aparatu nie moglem znalezc :gwizdanie:
-
[Chełm] MARK-MOT
popieram kolege ludzie znaja sie na robocie warsztat godny polecenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz wszystko wiem o tym letnim spociku musze chyba wiecej czytac zeby nie zadawac pozniej glupich pytan :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie nie będzie wielu osób bo będzie to tydzień wyjazdowy na zlot letni i wielu spotowiczów już będzie na miejscu w Sobieszewie, a część jeszcze będzie tego dnia wyjeżdżać. W każdym razie serdecznie zapraszamy. nawet jesli bedzie malo osob to mysle ze atmosfera bedzie i bede mogl zobaczyc jak wygladaja Warszawskie spociki a kolezanka pewnie tez wybiera sie na ten letni zlocik a ten letni spocik to daleko od Wawy rzadko jestem w mazowieckim wiec mysle ze jak czas by mi pozwolil to bym tez sie tam wybral i poznal kilku klubowiczow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki mam nadzieje ze jakos trafie oblukalem trase i stwierdzilem aby dojechac od Wilanowskiej to bedzie luzik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to elegancko kolego jak by co to bedziemy w kontakcie bo nie wiem kiedy dokladnie mam do roboty jechac ale wstepnie to jest 25-26 wiec chcialbym przy okazji zawitac na waszym spociku :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to super jak dobrze pojdzie to w przyszlym tygodniu bede w Wawie jak nie to po 25 powinienem byc na pewno ktos inny mam nadzieje ze mi podpowie jak trafic na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy kolega z Lubelszczyzny moze kiedys zagoscic na Mazowieckim spociku :> i jeszcze male pytanko czy od ul.Wilanowskiej na Ostrobramska to bedzie daleko niestety nie znam za dobrze Wawy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak zawsze jak zawsze i wszedzie ale moze z czasem nas tu wiecej przybedzie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 00:24 _________________________________________________cos tu dzis jakos troszke wiec i chyba ja juz pojde dobrej nocki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a juz myslalem ze wszyscy tylko jakos malo nas tu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jest tu kto czy wszyscy moze juz
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
pora i na mnie dobrej nocki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
autko ogolnie ok wnetrze podobnie jak u mnie tylko ze bez kubelkow tez jest wlacznik ale nie wiem czy czasem nie uruchamia sie podgrzewanie lusterek jak sie wlaczy podgrzanie tylnej szyby
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
pomyslec ze cos takiego moglo byc tylna rolete posiadam ale wlacznik mam manualny
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rowniez dostrzegam ta lampke...ale to obok nie za bardzo wyrazny obraz jest nawet podczas przyblizenia
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jakis przycisk odpowiedzialny za cos byc moze podgrzewane lusterka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafalekx Ty zawsze tam gdzie ja nie tylko Ciebie glowa "napierd#$@"
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
furka full wypas a do tego te alusy ja rowniez skladam gratki
-
[B5 ADR] Diody alarmu
czyli jednak powinienes miec 2 diody ale czemu masz tylko jedna jesli masz fabryczny alarm zapewne cos bylo grzebane przy alarmie...
-
[B5 ADR] Diody alarmu
wydaje mi sie ze w drzwiach pasazera tez powianna byc dioda widzialem to w innych lub tez w Vw
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobranoc rafalekx niech Ci sie przysni jakis nowszy model Audika
-
Mama doła - blondyna mnie objechała
oniaka Ana miała montować turbo do swojego matiza do tego jeszcze maly virus i kilka butli w bagazniku
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
autko mam 3 mc,z czego 2 mc nie jezdzilem ;( (robote mialem) to przez ten jeden miesiac pyknelo mi niecale 3,5 tys.km
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hmmm nie wszyscy zgadza sie nie wszyscy nie chca sie ludzie ujawnic co w nocy przed komputerem robia
-
[B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?
dzieki bardzo koledzy za wyczerpujace odpowiedzi na pierwszy rzut oka wydawalo mi sie ze to jest jakas antena radiowa ale dzieki naszemu forum juz wszystko jest jasne :> teraz bede musial go zamontowac na wlasciwym miejscu bo zostawilem go za radiem pozdrawiam