Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. na dysko chyba planujesz wyskoczyc w ten weekend
  2. kolega pablo_9 wyprzedzil mnie bo juz chcialem to samo napisac
  3. Wczoraj zasnąłem bez problemu, ale dzisiaj to chyba nie zasnę... ;( Fatalny dzień to pewnie wszystko przez ta ramke :gwizdanie: nie zasniesz
  4. zglaszam sie ze ja jakies 4 lata temu trenowalem pilke reczna 2,5 roku fajny sport ale niestety pozniej sie przerzucilem na inny bardziej extremalny
  5. niestety zgaduj dalej
  6. no to teraz moja kolej zgadywac panowie
  7. rafalekx chyba dzis nie zasnie [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 01:03 _________________________________________________wszyscy juz kimaja chyba :gwizdanie:
  8. czyzby to aston martin lagonda
  9. w takim razie mrocznych koszmarkow zycze
  10. ja jestem jak sowa w dzien spie a w nocy budze sie do zycia
  11. w misie a moze kolega uszyl sobie wlasna klubowa pizamke z nadrukiem swojego wozu
  12. niektorych witam i rowniez niektorych zegnam mowiac dobranoc
  13. ale taniusko u mnie w LC to 26gr drozej = 4,47 a na orlenie to chyba 4,52 juz nie pamietam bo dawno tankowalem na stacji ostatnio to chyba bylo nawet w maju
  14. nie wszystkie ale w wiekszosci sa [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 00:57 _________________________________________________czas juz na mnie wrzuce cos jeszcze dastycznego na dobranoc http://hasiok.com/connect.php?id=3041&access=1 i sie juz zegnam dobrej nocki
  15. rafalekx wybacz tobie jednak naleza sie gratki :oklaski: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 00:50 _________________________________________________ykk jak jeszcze nie spisz to obejrzyj sobie http://golyeismeshnye.ru/ru/video/movie-560.html
  16. jeszcze nie wszyscy ida spac ale dobrej nocki zycze
  17. u mnie pogoda nadal w porzadeczku
  18. :oklaski: poprawna odpowiedz
  19. troszke to jest podchwytliwe ale bardzo latwe przeczytajcie powoli jeszcze raz a na pewno znajdzicie odpowiedz
  20. teraz cos ode mnie Było to tak: bociana drapał szpak,potem była zmiana i szpak drapał bociana, a potem były jeszcze dwie zmiany,ile razy szpak był drapany ???
  21. tu jest nizly film z duza porcja smiechu http://golyeismeshnye.ru/ru/video/movie-560.html
  22. ciekawa zagadka
  23. taka pogada jest najlepsza zwlaszcza w nocy jest na co popatrzec i troszke podrzec ze strachu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.