Treść opublikowana przez _Solar_
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i zapachy so pokrowce zalozone,kopłaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
_________________________________________________ a ja nie poddałem się presji społeczeństwa i nadal jestem :tongue4: :tongue4: musisz auto zmienić na jakiś dresowóz czy coś auta nie koniecznie trzebia zmieniac wystarczy zmienic drzwi na przezroczyste aby mozna bylo widziec dresik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też jarałem ale się nie zaciągałem hmmm... śmiem powątpiewać czy któryś z was pali blanty... są napewno tacy którzy to robą ale wiekszość zwas ma złe informacje zatraciła sie definicja blanta ostanio... ludzie wy palicie jointy a nie balnty: jak różnica? bardzo duża... joint jest kręcony z blety a blant z prawdziwego liścia tytoniu.. takiego jak się robi cygara ! ktoś z was pali cygara z mery? raczej nie... ja cohibom nigdy sie niezaciągam bo kto pali cygara wie że nie można się zaciągać prawdziwe blanty strasznie rozpie.... płuca.. nikt już blantów nie pali :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto Ci sie przyzna do tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://images.google.pl/images?hl=pl&q=emo&btnG=Szukaj+obrazów&gbv=2 Taaaa... wszystkie sa specjalistkami od photoshopa moze nie wszystkie ale wiekszosc na pewno na szczescie mamy w naszych polskich aptekach skuteczny lek na " Emo "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tutaj masz troszke na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_(muzyka) http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_(slang) jak przeczytasz mysle ze juz sobie odpowiesz na pytanie co to jest "emo"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Emo to najczęściej typy z tzw. „dobrych domów”, którym w d*pach się poprzewracało. Nie są wystarczająco mroczni, by być gotami, ale są zbyt nieodporni na tanie wino, by być punkami...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Typowe lachony można spotkać w dyskotekach, Samoobronie, sklepie odzieżowym,przy autostradach a najczesciej na NK W porze letniej i wiosennej spotykane również w dobrze widocznych i nasłonecznionych częściach miasta gdzie lachony uprawiają lansowanie :polew:
-
[B5 AFN] Moja następna A4....
moze i warto bylo moze i nie starego kotleta juz nie da sie odswierzyc chyba :polew:
-
[B5 AFN] Moja następna A4....
jakos od marca tych zdjec nie mozemy sie doczekac :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moja niunia- power of TDI Fotki juz są
ladny Avancik jakies plany zwiazane z modami masz juz moze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdjagnozowano brak kompresji...tłok i korbowod poszedl sie je.ac ;( tego jak sie objezdza Kołbiel to nie wiedzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zbadali i recepte na nowe czesci wypisali kazali mocno i dlugo w buta nie dawac bo to mojemu klekocikowi na zdrowie nie wychodzi alez mi sie zrymowalo ja i tak pewnie na noc bede chcial do domu pojechac bo popoludniowe piatki to same korki zwlaszcza w Kolbieli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w porzadku bede Ci cos dluzny w piatek szykuje sie po odbior autka bo wczesniej niestety nie dam rady zawitac w wawie to ozezwe sie do Ciebie abys mogl odebrac linke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktos zalozyz potem usunął konto a pozniej znowu zalozyl nie mam pojecie kto to moze byc moze pobawimy sie w dedektywow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? Top Floor no nie ladnie tak wklejac zdjecie w ktorym na pierwszy rzut oka sa moje dane personalne :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba bylo najpierw obejrzec film : Małzenstwa i ich przeklenstwa http://pl.youtube.com/watch?v=PNags8pveck
-
Spociki Chełmskie
ostatnio to bylo 31 sierpnia wtedy co mnie widziales na trasie jak jechalem do Wawy jak beda jakies zmiany to poinformuje Cie o tym na forum albo droga komunikacyjna jakim jest telefon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN dzwonili do mnie a ja do nich...i powiedzieli zebym przyjechal to mi wszysto pokarza i wyjasna co i jak...a ja na to ze jestem ponad 250 km od wawy to powiedzieli zeby nawet kolega czy ktos z rodziny przyjechal i zobaczyl jaka sytuacja sie przedstawia z autkiem...wiec jak ktos mieszka w poblizu lub by sie tam wybieral to jak moze to niech da znac
-
Spociki Chełmskie
dzieki Hugo musimy tak planowac swoje spociki abysmy mogli tez zawitac na spocikach w Lublinie
-
Spociki Chełmskie
informuje ze najblizszy spocik Chełmski odbedzie sie dnia 27 wrzesnia bedzie to prawdopodobnie godzina 15 tak jak ostatnio to mialo miesce na parkingu Lidla przy Bazylanach pozdrawiam i na spocika zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tam takiego robiles szkoda ze nie wypytales sie co z moja niunka dokladnie jest :gwizdanie: bo wlasnie tam stoi i czeka na czesci jak na razie ;(
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zgadzam sie z kolega domjenick aby zaprzestano pisania takich rzeczy...i tu zacytuje "nikotyna ma też dobre działania np. dla mózgu ludzkiego... powstrzymuje postęp choroby alzheimera i wiele innych..." dla mnie to jest po prostu zwykla bzdura :!: Na czym polega fenomen tegi wątku :?: Działa on na zasadzie grupy wsparcia. Dołączając do obecnie rzucających nie pozostajesz sam ze swoim nałogiem.Zawsze możesz liczyć na radę i słowa otuchy od stałych bywalców tego wątku.Każdy z nich ma własne doświadczenia, którymi może Cię wzmocnić. Każdy z odwiedzających ma realny wpływ na kształt tej strony, gdyż jest częścią społeczności, która ją tworzy. Czym nas więcej, tym strona lepiej funkcjonuje. Jeśli atmosfera i wsparcie jakie tu panują, pomogą Ci rzucić palenie dziel się swoim szczęściem z innymi i przekazuj dalej informacje o naszej klubowej stronie. Każda taka informacja może wyzwolić kolejnego człowieka od rzucenia palenia !!! " Nałóg palenia tytoniu ma w Polsce bezpośredni związek z około 100 000 zgonów rocznie. Tytoń jest jedyną używką o udowodnionym rakotwórczym i uzależniającym działaniu, której powszechna dostępność na rynku jest prawnie usankcjonowana i wsparta potęgą finansową koncernów tytoniowych.
-
Spociki Chełmskie
spociki w Chelmie juz sa organizowane spotykaja sie ludzie z LKAudi oraz ludzie z VW Vaglublin tylko jak narazie jest nas mala grupka :gwizdanie: ale mam nadzieje ze to sie powoli zmieni trzeba by to jakos bardziej naglosnic i ustalic stale terminy spocikow na pewno coraz wiecej ludzi by przyjezdzalo Chelm nie moze byc gorszy od Lublina tak wiec kto z Chelma z forum uczestniczyl by w takich spocikach czekamy na wypowiedzi klubowiczow.na pewno juz sa 3 osoby: Seta ; Solarek4 i mrogal pozdrawiam
-
Spociki Chełmskie
Zapraszam na Chełmskie spociki Najbliższy spocik Chełmski odbędzie się dnia .... MINI SPOTY COTYGODNIOWE - KAŻDY CZWARTEK 20:00 parking Tesco od strony cmentarza