Treść opublikowana przez _Solar_
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek Sopkojnie nie od dzis jestem na forum i nie na jednym spocie byłem takze luzik tak dla zartu napisałem To w kazda niedziele sie spotujecie czy Ustalacie wczesniej jakis termin spotkania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Od przyszłego tyg tam sie pojawie no tylko wstyd przyjechac tym moim padłem i go publicznie pokazac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siema lobuzy czy ja jako zwykły obywatel tego naszego pieknego panstwa i posiadacz oszpeconej A4 mogłbym zawitac na czestochowski spocik ktoregos pieknego dnia
-
Spociki Chełmskie
dawaj pod teskacza w czwartek o 20 Czy Ty czsem nie byłes na spocie ?? bo własnie a4 b6 ktos podjechał i odjechał po paru chwilach
-
Spociki Chełmskie
moze cos sie w koncu ruszy mini spoty zawsze w czwartki mamy wiec zapraszam a jakies wieksze to trzeba czekac do wiosny pewnie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Patrz jaki spostrzegawczy
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
e tam dopiero sie silnik ledwo dotarł dobrze
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
na chwile obecna lepiej jest tak niz było... zakryły sie jakies nierownosci podrapania i ten wyblakły kolor... z czasem sie cos ogarnie na inny desin ---------- Post dopisany 04-01-2014 at 01:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 17:42 ---------- No i z nowym rokiem pojawiła sie juz Czwórka z przodu
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
wydaje mi sie ze nie bedzie juz tak łatwo z tym. Znajomym miał elektrycznie składane chciał zmieniac na duze ale odpuscił temat..
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Ja tez we wniosku musiałem podkreslic ze tablica musi byc kwadratowa bo tak oszołomy by pewnie zrobili prostokatna..Sam jestem Ciekaw czy by wyrobili mniejsza tablice rejestracyjna tak jak do bziuka ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:54 ---------- dzis na aucie zawitał mały cieszacy oko modzik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pablo Co sie bujasz po mojej miescinie
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
u mnie poszło bez zadnych zabaw... zabka czy tzw mors do reki zablokowanie scisniecie go mocno i po kłopocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem a ty już w domu? aj wez nic juz mi nie mow bo sam nie wiem o co chodzi
-
Strefa Śmiechu
Amazing Martial Arts Dance With Matrix Style- America's Got Talent
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale tu u was pizga
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale gdzie mam byc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zarało bede :decayed:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema dziołchy
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mnie juz za czesto łapałi i dzis dopiero wtornik tablicy odebrałem z wydziału komunikacji i udało mi sie obejsc bez zatrzymania dowodu i mandaciku jak mnie panowie niebiescy zatrzymali ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- no i *uj mnie boli jak ta nasza piekna polska kwadratowa blacha szpeci auto
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
na całe szczeście nic mandatowego nie dostałem tylko prawie w nerwach palca straciłem i krwią policjantom wóz zabrudziłem
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
niestety tak juz musi zostac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no a jak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiaj o 20:00 w soboty mamy spoty wszystkich marek ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- ale jutro jak co,też się coś zorganizuje ło matko to cza było sie kontaktowac telefonicznie to bym wdepnał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy ?? jutro cos gdzies masz na mysli