Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Piotrek Sopkojnie nie od dzis jestem na forum i nie na jednym spocie byłem takze luzik tak dla zartu napisałem To w kazda niedziele sie spotujecie czy Ustalacie wczesniej jakis termin spotkania
  2. Od przyszłego tyg tam sie pojawie no tylko wstyd przyjechac tym moim padłem i go publicznie pokazac
  3. Siema lobuzy czy ja jako zwykły obywatel tego naszego pieknego panstwa i posiadacz oszpeconej A4 mogłbym zawitac na czestochowski spocik ktoregos pieknego dnia
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    dawaj pod teskacza w czwartek o 20 Czy Ty czsem nie byłes na spocie ?? bo własnie a4 b6 ktos podjechał i odjechał po paru chwilach
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    moze cos sie w koncu ruszy mini spoty zawsze w czwartki mamy wiec zapraszam a jakies wieksze to trzeba czekac do wiosny pewnie
  6. Patrz jaki spostrzegawczy
  7. e tam dopiero sie silnik ledwo dotarł dobrze
  8. na chwile obecna lepiej jest tak niz było... zakryły sie jakies nierownosci podrapania i ten wyblakły kolor... z czasem sie cos ogarnie na inny desin ---------- Post dopisany 04-01-2014 at 01:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 17:42 ---------- No i z nowym rokiem pojawiła sie juz Czwórka z przodu
  9. wydaje mi sie ze nie bedzie juz tak łatwo z tym. Znajomym miał elektrycznie składane chciał zmieniac na duze ale odpuscił temat..
  10. Ja tez we wniosku musiałem podkreslic ze tablica musi byc kwadratowa bo tak oszołomy by pewnie zrobili prostokatna..Sam jestem Ciekaw czy by wyrobili mniejsza tablice rejestracyjna tak jak do bziuka ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:54 ---------- dzis na aucie zawitał mały cieszacy oko modzik
  11. Pablo Co sie bujasz po mojej miescinie
  12. u mnie poszło bez zadnych zabaw... zabka czy tzw mors do reki zablokowanie scisniecie go mocno i po kłopocie
  13. no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem a ty już w domu? aj wez nic juz mi nie mow bo sam nie wiem o co chodzi
  14. Amazing Martial Arts Dance With Matrix Style- America's Got Talent
  15. no to lipa bo tam czesto gesto jezdziłem
  16. ale tu u was pizga
  17. ale gdzie mam byc
  18. zarało bede :decayed:
  19. Siema dziołchy
  20. mnie juz za czesto łapałi i dzis dopiero wtornik tablicy odebrałem z wydziału komunikacji i udało mi sie obejsc bez zatrzymania dowodu i mandaciku jak mnie panowie niebiescy zatrzymali ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- no i *uj mnie boli jak ta nasza piekna polska kwadratowa blacha szpeci auto
  21. na całe szczeście nic mandatowego nie dostałem tylko prawie w nerwach palca straciłem i krwią policjantom wóz zabrudziłem
  22. niestety tak juz musi zostac
  23. dzisiaj o 20:00 w soboty mamy spoty wszystkich marek ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- ale jutro jak co,też się coś zorganizuje ło matko to cza było sie kontaktowac telefonicznie to bym wdepnał
  24. kiedy ?? jutro cos gdzies masz na mysli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.