Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
u mnie mozesz go dostac bo mam akurat chyba taki do sprzedania a montaz nie sprawi najwiekszego problemu 3 lutowania i po kłopocie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Wisnia taj jak rozmawialismy kiedys tak i zrobiłem fakt faktem sporo czasu temu to było ale jest czekam na teleon jak wyjdzie mi znowu wyjazd w tamte strony to z miła checia zawitam ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 23:24 ---------- Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jedrekx tak dokładnie to auto ktore widziałes w Bydgoszczy WhyMe? nie ma takiego śmiania sie to była tylko mała przymiarka czekam juz na swoja wypatruj mnie w Częstochowie juz bez podskakującej piłeczki WISNIA obszerniesza sesje mysle ze jak dobrze pojdzie zobaczysz na zywca czorny_07 widzisz po zawartosci jego bagaja
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
gwincior w koncu załozony
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jeszcze nie skonczony jutro polerka i w koncu doprowadzanie do ładu wnetrza ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 13:07 ---------- mała zapowiedz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Michał sesjon porzadny na pewno bedzie Tylko nie wiem czy najpierw foty sie pojawia tu czy gdzies indziej... Po po co mi komentowanie auta przez znajomych jak moge sobie z nimi na zywo obgadac temat auto do odebrania niebawem ale zanim doprowadze je do ładu i zrobie sesjon to jeszcze pare dni minie koło do zamontowania, gwint, wnetrze , zbierznosc, lampy , progi szyby przyciemnic itp itd wiec jeszcze chwila niecierpliwosci bedzie.Jesli Mnie moj spec majster z czarnego audi OEM+ nie wspomoze bedzie kiszka Jak na razie jest ujowo ale stabilnie ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 02:17 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 23:56 ---------- jest juz sztos
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Fk zawita na moim pokładzie ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- fake szpachla
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
rzecz jasna obowiazkowo:naughty: ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- Gwincior w koncu przyszedł
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nastepnym razem jak bede leciał na Opole to mozesz doznac szoku i nie poznac
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
wszysto panie jest pod kontrola progi nie zapomnianie jak by było mozna Mrogal ogien z d*py to sie zacznie dopiero ziac pełną para po całym detalingu rozumiesz poleringi waxingi i te sprawy zderzaczek juz wisi dopracowac i bedzie malina klapa juz w gotowosci , progi nastepne w koejce felga czeka na oponki i załozenie. Nowy gwint w drodze. hemple przeguby koncówki przewody hamulcowe itp itd wymienione no ale jeszcze w uj roboty ze wszystkim całe wnetrze wy***ac wypucowac. Szyby deszka fotele itp wiec modernizzacji w tym miesiacu od zajebania (w uj i w ciut i jeszcze w pi*du ) Dzis po pracy Marcina odstawiamy auto na klocki nie bedzie juz uzytkowane.Czas zaczac prace pełna para.Pozniej w planach po detalingu modernizacje silnikowe sie zaczna mam nadzieje no ale wiadomo na wszystko czasu potrzeba a tu mnie niestety go brak jak sie człowiek bawi w turyste po całej polsce i europie ,robi srednio po 10 - 15 tys km miesiecznie albo i sporo wiecej to nie dziwota ze staruszkowi trzeba dac odpoczac i ozywic jego dusze w ten własnie oto nastały miesiac na ktory przyszedł jego czas No ale nie czas na Pierdoły prace sie zaczeły powoli i trzeba powoli krzesac ich koniec. z Mrogal'em podkrecilismy dzis stal zderzaczek było hardokowo , jak to mowił jeden chłop " to przrzeciez amortyzazjii nie ma " no i lecimy z koksem dalej , mam nadzieje ze beda jakies fotostory z modzenia w trakcie działania prac zawodoych z autem a nadzis tylko mała fotka zrobiona młotkiem gumowym
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no mowie powaznie Pw Ci posłałem jak by co
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
niestety własnymi to ja bym tego chyba w tym roku nie zrobił eh ujnia dalej ni ma
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
spokojnie juz aby tknac i mysle ze bedzie koniec
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nie wiem jak dla waas ale dla mnie
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Koks trza bedzie oblukac na zywo jak znow bede
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
witka panowie któz to taki wychaczył mnie w Ozimku i zostawił karteczke za szyba
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi mieniami sie za lacze
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dopiescic trzeba załozyc pare gadzetów i bedzie malina a amory sa juz kiepskie ale jeszcze z tydzien i mam nadzieje ze wszystko zacznie sie rzezbic a Ty swoim jechałeś ?? byc moze byłem skupiony na czym innym to nie zauwazyłem
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
gdzies Ty tam mojego szrota sie dopatrzył
-
Spociki Chełmskie
czemu tak Twierdzisz
-
Spociki Chełmskie
witaj w chełmie w kazdy czwartek o 20 pod tesco sa spotkania.Na wieksze imprezy to trzeba czekac a pojawi sie info albo wybierac sie z ekipa na jakies dalsze rejony
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
w koncu sie komus przydało teraz zrobic cos trzeba z przednimi halo aby mozna było je załaczyc tylko po zapłonie bez właczonych pozycji
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
sytuacja na myjce, koks podchodzi i pyta e to 4.2? ja mowie to 2,5 aaa myslalem ze ta esa koks podjechal nowym ML jedna co B5 to B5 robi robotę a będzie jeszcze grubiej zapewne grubiej bedzie ale na innej B5 no nie wujek
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Tym tylko w nidziele i od Swieta wyjezdzam
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak tyś to po zdjęciu poznał