-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
awx 292000 z ksiazka i rosnie pelen syntetyk na 10 tys nic nie dolewam a jest po programie na 160ps
-
Jaki jednomas do AWX
panowie awx ma srednice 228 a czy da sie do niego wrzucic sprzeglo 240? ile awx 228 jest w stanie zniesc momentu?
-
[B6 AWX/AVF] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
jeSli poduchy masz ok to na bank sprzęgło.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dokladnie ja nie zauwazylem roznicy w dzwieku czy mocy jedynie oko cieszy
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dzis skonczylem i swap z 2.5tdi do 1.9tdi zakonczylem pomyslnie ale dzwiek bez srodkowego tlumika mi sie podoba a jak tam masz rozwiazane przejscie z jednej rury na dwa tlumiki?
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
moj kolega awx 80tys po chipie i caly czas lata bez problemu, moj awx 8tys po chipie i jest oki pomimo slabej mojej serii
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
kurde nie wiem w jakim stanie jest walek i reszta ,by trzeba pewnie rozebrac zeby to ocenic
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
tuner diagnostyke silnika zrobil i mowil ze ogolnie silnik wszystko ok jedynie wtryski slabe moga byc,ale po programie zero dymu i ogolnie oleju na 10tys nie dolewam a jesdze n a castrol edge 5w30
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
koledzy moj awx na 18' 225/40 i obnizony sprezyny eibach -30 i jezdzi sie super dobrykompromis komfort a wyglad . tez chcialem isc w 200km ale seria slaba byla 121km i 280nm po programie niecale 160 km i 356nm takze z moca nic nie bede dlubal a prebieg oryginal 292tys km
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ok dzieki panowie za odpowiedzi jak tylko autko odbiore od lakiernika to wrzuce jakies fotki.pozdro
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
panowie moj awx 228mm a avf 240mm 6bieg .kolega awx +chip dobra nadzieja 370nm i 168km poezja po modach 70tys kmi nic hula az mmilo mariusz max rozume nasze auta
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
panowie w seri wywalenie kata da rezultat dol jest lepszy ,usuniecie srodkowego nic nieda poza wiekszym gwizdem turbo ale my maniacy lupimy dlubac ;0
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
pieknie wyglada ,widze ze masz seryjny zderzak ja na dniach mojego awxa bede tez tak przerabial.a propo kopcenia to panowie moj awx 288tkk dymu nie pusci bynajmniej teraz w serii bo 21.10. jade na czip do dobrej nadzieji zobaczymy co sie da zrobic ,wiadomo kata niema pozdro ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- panowie glupie pytanie jestem tu nowy podziwiam mody wszystkich moje sa skromne (krawiec tak szyje jak mu materi staje)ale probuje was dogonic i stad moje pytanie jak moge dodac moje zdjecie mojej niuni zebyscie mogli ocenic? i skrytykowac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich.
kaziu85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta