Treść opublikowana przez Bart-S
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Racja - ale na przyszłość proszę Was dobierajcie lepiej słowa. To jest naprawdę ważny dla nas temat - ludzie to czytają i lepiej aby nikt nie próbował pójść "o jeden most za daleko".
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Tak - mógł sobie tak napisać ale faktem jest, że "aktywny" miał tylko jeden nabój. Ja się czepiam, bo zaczęliście pisać - że podłączone są dwa naboje a tak naprawdę jest tylko 1. tak jest szefie
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Marku j/w. Dla mnie normalne jest że zostawiasz wtyczki w poduszce - ale frazę "dwa ładunki miał podpięte" odczytuję jako podłączone oba obwody zasilania zapalników. ...teraz już mamy jasność o co Wam i mnie chodziło.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
...konkluzja tak czy siak jest jedna 99% ma podłączone 1 zapalnik ponieważ nie robili mostka na żółtej kostce (chyba nikt tego nie robił i Bogu dzięki). ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Tak - mógł sobie tak napisać ale faktem jest, że "aktywny" miał tylko jeden nabój. Ja się czepiam, bo zaczęliście pisać - że podłączone są dwa naboje a tak naprawdę jest tylko 1.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Bartku ale do czego pijesz teraz bo Twój wniosek widzę trochę obok tematu... ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Chyba że chodzi Ci o to, że jak ktoś widzi 2 przewody w poduszce to jest do dla niego znak, że ma podłączone 2 zapalniki a to jest gówno prawda.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
No i co z tego? Skoro "trigger" wysyłany przez airbag obsługuje tylko jedną z nich? Aby wyzwolić 2 ładunki musiałby mieć wpięte do żółtej kostki podłaczanej do taśmy 4 przewody - a wpinacie 2 (dwa przewody to obwód jednego zapalnika - w B7 macie cztery przewody czyli podłączone są dwa zapalniki). ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- to se chłopaki wymyślili toć przecież to widać podczas montażu że w kostce od strony poduchy idą 4 piny a od strony samochodu 2 , więc można wywnioskować że podłączamy tylko jeden ładunek No dokładnie...! Jedyny przytomny
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
No proszę Was ... w B6 macie jeden ładunek (2 przewody). Przy swapie podmieniacie żółtą kostkę bo w taśmie jest inna a piny wkładacie w to samo miejsce (1 i 2). Zatem nadal macie podłączony jeden obwód poduszki. Absolutnie nie wolno podłączać dwóch ładunków pod jeden obwód... Taki mostek grozi rozerwaniem poduszki! ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- ...producent dał 2-nabojową poduszkę po to aby napełnić ją 2x. Jak ktoś przywali mostek to siła detonacji będzie większa niż przewidział to inżynier produkujący poduszkę (bo za jednym razem detonujecie oba ładunki - totalnie nie w zgodzie z działaniem poduszki 2 nabojowej). ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ...Wandziu - nic się nie rozchodzi. Jak ręcznie nie zrobisz mostka (nie rozdzielisz przewodów) to masz podłączony jeden obwód i tak ma być.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Automatycznego zamykania szyb tu nie ma. Opuszczanie prawego lusterka na wstecznym tylko gdy masz układ pamięci fotela kierowcy i lusterek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5 niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie) biało/niebieski to sygnał prędkości Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki. Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Biore latarke i wale do auta szukac kostki. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Jak "normalnie"... Normalnie to podpina się tylko 1.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5 niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie) biało/niebieski to sygnał prędkości Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to do roboty Znajdz taka gruba swinie do rozbicia... tu trzeba mieć dobrze w deklu poukładane ,żeby to wszystko ogarnąć ... wrzęcz przeciwnie Komandos nie być taki skromny swoje widzałem ...trzeba być niespełna rozumu jak Ty czy ja - aby tak w auto inwestować Bartek tylko się nie obraz Ale ty chyba jesteś nie zle walnięty , bo ty w 2 auta inwestujesz :decayed: ale miłość nie wybiera No nic nie poradzę - to już choroba
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to do roboty Znajdz taka gruba swinie do rozbicia... tu trzeba mieć dobrze w deklu poukładane ,żeby to wszystko ogarnąć ... wrzęcz przeciwnie Komandos nie być taki skromny swoje widzałem ...trzeba być niespełna rozumu jak Ty czy ja - aby tak w auto inwestować
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to do roboty Znajdz taka gruba swinie do rozbicia... tu trzeba mieć dobrze w deklu poukładane ,żeby to wszystko ogarnąć ... wrzęcz przeciwnie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to do roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dostarcz mi dane o które prosiłem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś mało tych kabli podałeś - powinno być 9 lub 10 (no chyba że resztę już podłączyłeś). Sprawdź tylko kabel 1.ZIELONO NIEBIESKI z którego pinu wychodzi... Sprawdź też na lewym dolnym słupku A czy nie masz tam takiej białej kostki.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ET28 - nic nie tarło. Fotki są w moim wątku na jego pierwszej stronie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sobota pewnie odpada ale zawsze możesz do któregoś z nas podjechać.
-
Pilot do webasto
Piloty i sterowniki nie są dopasowane tak jak immo - mogą być z różnych aut.
-
Pilot do webasto
I jedno i drugie - sterowanie z B8 ma inny protokół danych (system w B6/B7) nie będzie go "rozumiał". A nowszy pilot ze starym sterownikiem na pewno nie będzie się widział.
-
Pilot do webasto
Raczej nie - takie podejścia z tego co wiem były już wykonywane i nie udało się uruchomić zdalnego sterowania na nowszym pilocie. Zadajesz pytania które w wątku o webasto się już przewijały. Zapoznaj się dokładnie z tematem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas... Nie masz gdzieś zachowanych naszych wcześniejszych wyników z wyścigów gokartowych?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nieźle się zabrałeś za przygotowania do zimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIEMA kochany CYCU! :naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co Z Tobą zawsze Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5? przeciez ponoc kawy nie pijesz To prawda ale Madas wie gdzie jest czajnik i jak kawę zrobić