Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
I u Ciebie Grześ widzę zmiany
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie - czy w tej skrzyni w okresie gwarancyjnym coś się robi (jakieś przeglądy albo coś w tym stylu), czy jest bezobsługowa? Pytam dlatego, bo jeśli są potrzebne jakieś przeglądy to nie wiem, czy ASO Seata sobie z tym dobrze radzi - w końcu to dla nich rzadko spotykane i nietypowe auto... Spróbuję się czegoś dowiedzieć bezpośrednio od Seata... Zobaczymy jakie mają oficjalne stanowisko odnośnie interwałów serwisowych.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...zostało jeszcze zamontowanie pieca i można uruchomić webasto (na zimę jak znalazł ). Tylko brakuje mi sprawnego piecyka
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
... czy z tej okazji nie powinienem jakiegoś nowego moda w A4 zaliczyć
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
fioletowy ...jest i mój ulubieniec
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
OK... Jeśli UG8 to pozostaje tylko "Performance" - zwykła i Performance 2 nie występuje w 235/40/18. ---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:05 ---------- Goodyear UltraGrip 8 Performance | Opony samochodowe Goodyear
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No nic - w poniedziałek przyjrzymy się cenom dokładniej
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie miałem okazji zerknąć pod EXEO ale wszystko wskazuje na to - że to ta sama skrzynka i generacja a zatem... Nie ma się czego bać. Olej wymieniaj co 60 000km i będzie gitara.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Dziś prezes zadzwonił, że ma dla mnie prezent na gwiazdkę - no i jest
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
OK a co powiecie na GoodYear UG8 lub UG8 Performance?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki - jak widzicie... Ktoś mi podbił oko
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Już sprawdzam ceny ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Widzę że trzeba celować w A3 bo D3 nie występuje w 18" i wyżej... ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Wstępnie 2100-2500zł trzeba będzie położyć Nokian WR A3
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
...pytałem o soft. Nic mi nie wiadomo aby ktoś jeszcze poza Kobrą ogarnął VIM dla LED RNS-E.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tomek - soft do standardowego RNS-E jest w sieci. Ale o tym aby było coś gotowego pod wersję LED nie słyszałem... Nie myli Ci się coś? ...i przestań się czepiać. Po prostu chcę dotrzymać słowa.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Yep - dziś transmisja na żywo ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- ...kur** poddaję się - coś z softem musi być nie tak.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest - lecę do auta ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- ...no i pipka To samo.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Już mam - znalazłem u kumpla 1szt. Zaraz poleci eksploratorem ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Jeszcze się upewnię... Mam tylko 5 plików:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Yep - montujesz panel 8E0 919 721 A i wiązkę do jego sterowania. Reszta to już tylko kodowanie...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie - nagrywałem na stacjonarce ze starym dobrym Pioneerem DVR-110 (ta nagrywarka mega dobrze łamała wszystkie zabezpieczenia). Z CD mam problem - na żadnej stacji w WRZ ich nie ma... Szukam u kumpli aktualnie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A co było nie tak z Twoją tapicerka? Panel memo i alarmu są klejone do kieszeni - ani nie wygląda to dobrze ani nie trzyma (roczne różnice temperatur robią swoje). No a takich bońków ścierpieć nie umiem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To muszę podjechać na jakąś stację benzynową po CDki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeszcze nie - czekam na jakieś wytyczne odnośnie procedury nagrywania (typ nośnika, sposób wypalania = prędkość/zabezpieczenie). No i jeśli chodzi o soft to jednak jest 300 (przed chwilą sprawdziłem). ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Pierwsze podejście zrobiłem na DVD-R TDK (wypalone Alcoholem przy najniższej możliwej prędkości - nie pamiętam profilu nagrywania jaki wybrałem = raczej domyślny). ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- Dane NAVI: 8E0 035 193 G // RNS-E PU EU H05 0300
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak jak pokazałem na foto - system navi widzi aktualizację ale zaraz po zamknięciu czytnika mam ekran "Prosze włożyć nośnik z navigacją" i jeśli tak zostawię nawet na godzinę to nic się nie wydarzy (nie aktualizuje się). ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- To nie tajemnica ale obiecałem... Potrafisz to zrozumieć?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
200.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ten soft który Ty masz działa? ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- Soft dostałem od kobry (podesłane mejlem). Wcześniej wysyłałem dane swojej navi (log z navi + setup kanałów ADP i na tej podstawie powstał program dla mojej navi). to gruba sprawa a z Kobrą się kontaktowałeś w tej sprawie ? Szkoda gadać - od pół roku próbuję się do niego dodzwonić