Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Kur... szału dostanę! Sprężyny tył doszły... Dwie inne ---------- Post dopisany 10-09-2013 at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 15:25 ---------- No to lecimy... W doł o -15mm + zestaw hebli 345mm/310mm dla 3.6FSI R36 (...jak zwykle dzięki za pomoc Dev )
  2. Nie - auto już dawno sprzedane. Zamykam
  3. Zawsze gdy odłączasz aku, sterowniki w drzwiach gubią adaptację dot. silniczków szyb - w konsekwencji nie działają funkcje komfortowe (tj. domykanie szyb). Procedura adaptacji była już wielokrotnie opisywana w tym wątku... Unieść szybę do górnej pozycji i przytrzymać w niej przycisk + to samo dla dolnej pozycji (wykonuje się dla każdej z szyb osobno). ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać. Bart po sobie wiem że moduł z B7 śmiga w B6 bo sam miałem taki u siebie i przez 3 msc. śmigał bez problemu ważne są funkcje z listy bo podmieniałem różne i punkty z listy się zgadzały, Zgadza się - dwie osoby raportowały, że MK B7 działa w "II generacji" B6.
  4. To nie numer seryjny tylko numer części Jeśli jesteś pewny, że dobrze wykonałeś procedurę kalibracji = reklamuj.
  5. Czujnik skrętu masz w taśmie - zakładając, że nie spierdoliłeś nic podczas procedury kalibracyjnej (a dobrze wiesz, że jeśli chodzi o Ciebie to nigdy nie wiadomo ) = taśma którą nabyłeś jest uszkodzona. BTW - to na pewno taśma z B7?
  6. Procedurę masz opisaną w warsztacie w wątku poświęconym podmianie kiery na model B7. Robiłeś to przy swapie na pewno więc trzeba to zrobić jeszcze raz. Wchodzisz do ABS, Login, potem Coding. Następnie sprawdzasz błędy, dalej wchodzisz w bloki pomiarowe aby sprawdzić położenie czujnika, znów Login (podajesz odpowiedni kod) i na koniec basic settings celem kalibracji (w interesującej Cię grupie powinno się pojawić "Adjustment OK"). Detale, tak jak napisałem - znajdziesz w dziale warsztat.
  7. Odłączyłeś taśmę - skalibruj od nowa czujnik skrętu.
  8. Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać.
  9. Nie napisałeś jaki masz MK... Moduły full obsługują składanie lusterek czyli dla Twojego zakresu są to AT, BA, BC i BD.
  10. I mam kolejny wątek do subskrybcji
  11. Czy mógłbym Cie prosić o informację w jaki sposób zdementować te elementy z rolety? Mocno pociągnąć
  12. Uwielbiam te wymiany zdań z Tobą...
  13. Najważniejsze że prawidłowo zdiagnozowane No zaparłem się i jakoś się udało Nie jest tak tragicznie, bo taśmy po 150 zł chodzą, gorzej jakby airbag padł Co do błędu to upper limit exceeded oznacza, że jest przerwa w obwodzie tak dla potomnych. Obstawiam, że problem był na taśmie od wewnętrznej strony tam gdzie taśma wychodziła z tego wewnętrznego pierścienia po prostu się zagięła/przetarła/przełamała i obwód się zamykał tylko przy jej odpowiednim ułożeniu No trudno, przynajmniej wiem na czym stoję, ale brak multifunkcji boli Upper albo Lower limit exceeded nie oznacza przerwy w obwodzie tylko odpowiednio zbyt wysokie lub zbyt niskie wartości rezystancji - w 90% przypadków jest to brak pełnego styku na dwóch przeciwstawnych pinach w problematycznej kostce. Dlatego jednym ze stosowanych rozwiązań gdy problem dotyczy kostki np. pod fotelem dla bocznej poduszki pasażera - jest wywalenie konektora i po prostu polutowanie kabelków. Zazwyczaj wystarcza po prostu odpowiednio nagiąć/wyprostować piny. W moim przypadku jak jak miałem upper limit exceeded i całkowicie wyjąłem taśmę i odpiąłem żółtą kostkę od jej wewnętrznej strony to błąd się nie zmienił, ale gdy podłączyłem na próbę rezystor to błąd zmienił się na lower limit exceeded Bo źle dobrałeś opornik i rezystancja była za mała. Jak całkowicie odłączysz kostkę to nie masz obwodu a zatem rezystancja leci do góry i masz upper limit exceeded.
  14. Najważniejsze że prawidłowo zdiagnozowane No zaparłem się i jakoś się udało Nie jest tak tragicznie, bo taśmy po 150 zł chodzą, gorzej jakby airbag padł Co do błędu to upper limit exceeded oznacza, że jest przerwa w obwodzie tak dla potomnych. Obstawiam, że problem był na taśmie od wewnętrznej strony tam gdzie taśma wychodziła z tego wewnętrznego pierścienia po prostu się zagięła/przetarła/przełamała i obwód się zamykał tylko przy jej odpowiednim ułożeniu No trudno, przynajmniej wiem na czym stoję, ale brak multifunkcji boli Upper albo Lower limit exceeded nie oznacza przerwy w obwodzie tylko odpowiednio zbyt wysokie lub zbyt niskie wartości rezystancji - w 90% przypadków jest to brak pełnego styku na dwóch przeciwstawnych pinach w problematycznej kostce. Dlatego jednym ze stosowanych rozwiązań gdy problem dotyczy kostki np. pod fotelem dla bocznej poduszki pasażera - jest wywalenie konektora i po prostu polutowanie kabelków. Zazwyczaj wystarcza po prostu odpowiednio nagiąć/wyprostować piny.
  15. Najważniejsze że prawidłowo zdiagnozowane
  16. Jeśli teraz jest OK to raczej już będzie dobrze - na tym samym poziomie co MK jest BT (ale to już druga strona auta). Pozostałe sterowniki są "wyżej".
  17. Sterownik z końcówką A nie jest przeznaczony dla "memo" - to układ sterujący pompowaniem foteli kubełkowych montowany w R8, RS4 i RS6.
  18. Wszystko masz w pierwszym poście - patrz lista modułów z B7... Wybierasz dowolny MK, który w opisie ma taką samą lub większą funkcjonalność (np alarm lub dodatkowo oprócz elektryki obsługuje także korby): 8E0 959 433 BJ – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu 8E0 959 433 BM - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu 8E0 959 433 BR - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu 8E0 959 433 BS - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby). 8E0 959 433 CA - faryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. 8E0 959 433 CB - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby). 8E0 959 433 CE - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu 8E0 959 433 CJ - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby). 8E0 959 433 CN - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) 8E0 959 433 CR - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)
  19. curwa teraz wszyscy w bielsku i okolicy bydom mieć nowe silniki Marecki zaś bydzie kasa trzepoł :decayed:
  20. Multi zmienia tak szybko że nawet tego nie czujesz
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skoro już 2 zamki to coś z instalacją. Może być walnięty sterownik w drzwiach... Dla pewności sprawdź przewody między zamkiem a sterownikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.