Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Ani jeden ani drugi objaw nie są normalne. Więcej mógłbym powiedzieć gdybym przejechał się autem i zerknął do bloków pomiarowych.
  2. Wsiadaj w auto i wpadaj Maciej.
  3. Tak. Gość był bardzo miły i pomocny. Poklejona obudowa nie wyglądała za fajnie ale póki co zdaje egzamin
  4. Zasada zachowania cieczy przy wzroście temperatury - zwiększa się objętość. Dlatego monitorując prawidłowy poziom oleju w skrzyni, korek kontrolny odkręca się w odpowiednim zakresie temperatur. Chłodnica oleju nie ma nic do poziomu oleju - a przynajmniej nie w kontekście kontroli poziomu. ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Zasada jest taka sama - tyle tylko że w nowych skrzyniach poziom generuje rurka wkręcana w otwór upustowy. Nie jasno to napisałeś skoro autor problemu zapytał też na innym forum Gdybym miał tyle wolnego czasu co Ty - to może i byłby czas na elaborat. Staram się odpowiadać rzeczowo i zawsze gdy tylko mam wolną chwilę. Poza tym - Tomek już Ci napisał. Czytaj ze zrozumieniem (tak jak i pytanie Daniela, które nie miało nic wspólnego z tym co napisałeś). ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Frost - ogarnij się chłopie. Wykręcasz korek - zlatuje nadmiar oleju. Rurka jest wkręcona w ten sam otwór (nie ma już dwóch otworów: kontrolnego i upustowego). Zatem poziom sprawdzasz po odkręceniu korka we właściwym zakresie temperatur ATF. A jeśli wykręcisz rurkę - zlejesz cały olej.
  5. Pin 1: zasilanie po stacyjce (z bezpiecznika nr 5) - na lewym słupku A masz białą kostkę 10-pin, podłaczasz sie pod pin 2 (z drugiej strony kostka powinna być w tym samym miejscu obsadzona kabelkiem czarno/czerwonym). Pin 2: "-" głośniczka Pin 3: - Pin 4: - Pin 5: odcięcie tylnego światła przeciwmgielnego (podłaczasz tylko jeśli w aucie jest hak) Pin 6: światło wstecznego (szukasz w wiązce tylnej lampy kabelka niebiesko/czerwonego) Pin 7: - Pin 8: masa Pin 9: zasilanie po stacyjce (to samo źródło co pin 1) Pin 10: "+" głośniczka Pin 11: sygnał prędkości (na lewym słupku A masz białą kostkę 10-pin, podłączasz się do pinu 3 - z drugiej strony wtyczki powinien być doprowadzony kabelek biało/niebieski) Pin 12: linia diagnostyczna K (na lewym słupku A masz białą kostkę 10-pin, podłaczasz się do pinu 6 - z drugiej strony wtyczki powinien być doprowadzony kabelek zielono/niebieski) Pin 13: - Pin 14: - Pin 15: - Pin 16: masa
  6. Podłączyłeś układ tak jak sugerowałem? tak podłączyłem tak jak mówiłeś i dalej to samo Rozpisz mi 12-pinową kostkę schowka - zarówno gniazdo po stronie schowka jak i wtyczkę po stronie instalacji auta. Numer pinu i kolor kabla.
  7. trzymajta kciuki ... może Sunday wróci na arenę .. wziął kabel i jedzie oglądać furę
  8. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    DRC - na zasadzie poduszki hydraulicznej. Ty skręcasz w lewo a siłą odśrodkową olej przelewa się na prawe amorki i amortyzuje skok zmniejszając bujanie.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kilka rzeczy... - zmienia charakterystykę krzywej momentu (szybsza reakcja silnika na wciśnięcie gazu) - otwiera klapy w tylnych tłumikach (sportowe brzmienie) - pompuje fotele (tylko w przypadku gdy są kubły RS)
  10. Zasada jest taka sama - tyle tylko że w nowych skrzyniach poziom generuje rurka wkręcana w otwór upustowy.
  11. Identycznie do tego podszedłem. Używana dojazdówka 300zł, śruba prowadząca 14zł, podpora 54zł i wkład styropianowy 52zł - czyli łącznie 420zł i na drodze mogę czuć się bezpiecznie.
  12. Jest tak tania, że nie ma sensu się w coś takiego bawić. BTW - dodałem ceny (kwota jaką trzeba zabulić za środek uszczelniający w zestawie naprawczym a który nawiasem mówiąc jest gówno wart... 1043zł!!! ). Oj nie gadaj, bez tego środka bym z Chorwacji nie wrócił Pepin ostatnio miał przygodę i za dużo po użyciu tego shitu nie przejechał. Poza tym spróbuj wyczyścić oponę po zastosowaniu...
  13. Tak - wkładki idą pod podłogą/wkładem bagażnika. W karoserię są fabrycznie wmontowane bolce wykorzystywane tylko w wersji ze skrzynkami na narzędzia (1G2/1G3). W pozostałych przypadkach montuje się właśnie wkładki pełniące rolę dystansu. Nie mam dokładnego zdjęcia ale na tym zamieszczonym poniżej widać o co chodzi:
  14. W ostatnim czasie na pw i tel. padło sporo zapytań odnośnie wyposażenia bagażnika - tutorial przygotowałem jeszcze będąc w Szwecji a teraz musiałem znaleźć trochę czasu aby go obrobić łącznie z fotkami (Domi jeszcze raz dzięki za "brakujące ogniwo" ). http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy-282830/ ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- ...i dbania o bagażnik część dalsza. Pasek trzymający bagaże wymieniony wraz z uchwytami (stary zerwał się jakiś czas temu). Użyte zestawy naprawcze: - 8E9 861 790 A 6PS (124zł) // uchwyt paska, profil i wspornik - 8E9 861 275 A MRE (115zł) // pasek
  15. Miałem mieć wolne ale wjebali mi nadgodziny
  16. Dzięki - zaraz skrobnę ...update: sprężyny na tył zakupione
  17. Springi będą od Sportline-a (-15mm). Nie mam jeszcze - szukam... Potrzebne: - przód: 3C0 411 105 P (1x pomarańczowy/ 1x niebieski / 1x zielony) - tył: 3C0 511 115 AP (1x niebieski /1 x fioletowy/1 x żółty) ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Super! A namierzyłeś może brakujący zacisk? U mnie póki co lipa (nic nie ma ). After od TRW (BHS1217E) w komplecie z silniczkiem też niedostępny (obdzwoniłem wszystkie sklepy i... brak ).
  18. Jest tak tania, że nie ma sensu się w coś takiego bawić. BTW - dodałem ceny (kwota jaką trzeba zabulić za środek uszczelniający w zestawie naprawczym a który nawiasem mówiąc jest gówno wart... 1043zł!!! ).
  19. Ma być konkretnie i przejrzyście Włodku - tak aby każdy mógł temat sam ogarniać BTW - jeśli ktoś będzie chciał przejść na pełnowymiarowe koło zapasowe to mam cały zestaw potrzebnych części (wszystkie części są nowe, dopiero co kupione w ASO): 8E9 864 106 C – wkład bagażnika 8E9 863 547 – pokrywa 8E9 012 109 C – wkład styropianowy 8E9 803 899 C – śruba mocująca pokrywę 8E0 012 111 A – skrzynka na narzędzia (strona lewa) 8E0 012 112 A – skrzynka na narzędzia (strona prawa)
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Domi - właśnie tego foto mi brakowało. Here we go... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy-282830/
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ślicznie dziękuję
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie chciałbym fabryczne zestawienie dlatego wklepałem się tutaj Jak miałem okazję to nie cyknąłem fotki no i teraz jest brak
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A macie coś zabudowane w bagażniku? Brakuje mi tylko jednej fotki aby puścić tutorial do warsztatu. po bokach mam jeszcze ori pudełka z kluczami i lewarkiem , mocowane na takie zatrzaski:wink: o to caman:naughty: Dokładnie - potrzebuję zdjęcie z bagażnika - taki sam kadr, aby było widać cały osprzęt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.