Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Np. do mojego?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No Grześ! Graty - jeszcze tak roz%^#$&@* auta nie miałem A temat ze sterownikiem ...
-
B6 DIVISION
oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy 1 Fault Found 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2520 /min Torque: 310.0 Nm Speed: 123.0 km/h Load: 97.3 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00001000 Absolute Pres.: 2131.8 mbar Absolute Pres.: 2499.0 mbar Readiness: 0 0 0 0 0 Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach. to sprawdzać to w takiej kolejności jak napisałeś? ja jeszcze postaram się jutro jak znajdę czas sprawdzić czy ponownie wywali ten sam błąd czy też tak może być że narazie tylko sporadycznie wywaliło? Możesz zacząć od zaprzestania jeżdżenia jak pipka Auto 2-3x w tygodniu trzeba wkręcać na nieco wyższe obroty aby wyczyścić syf który osadza się na turbo. Jeśli zaczniesz się do tego stosować a problem nadal będzie występować to na pierwszy ogień kontrola wężyków... Potem podmianka N75. Na koniec wyciągasz turbo i czyścisz kierownice i obszar ich pracy.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Maciej - masz naprawdę dobry gust Idealnie się ta fela zgrywa z nadwoziem.
-
B6 DIVISION
oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy 1 Fault Found 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2520 /min Torque: 310.0 Nm Speed: 123.0 km/h Load: 97.3 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00001000 Absolute Pres.: 2131.8 mbar Absolute Pres.: 2499.0 mbar Readiness: 0 0 0 0 0 Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Pamiętajcie o mnie
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jeśli kostka jest czarna, 16-pinowa i zgodnie ze schematem chcesz tam wejść kabelkiem 0,35 to pin ma numer 000 979 006.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jeśli dobrze pamiętam i kostka D (16-pinowa) jest brązowa to: 000 979 009
-
B6 DIVISION
Rzuć linkiem... GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Dzięki
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Miśki - jak aktualne ceny części teraz sprawdzacie? Danelczyk i gajos u mnie offline...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hehe - to prawda
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie ma problemu Robert - jeśli tylko mam czas, zawsze chętnie pomogę
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Fajna funkcja - szczególnie przy obecnych upałach... Zakodowałem - oczywiście śmiga - ale mam kilka pytań 1. Codziennie muszę pamiętać o wklepaniu timera na kolejny dzień. Zgodnie z tym co oferuje menu DIS maksymalnie mogę zaplanować wentylację na 3 kolejne dni. Jest to trochę wkurzające bo po tych 3 dniach trzeba pamiętać aby ponownie ustawić timer - nie da się jakoś tego obejść aby np. wentylacja postojowa odpalała się codziennie o 16:55? 2. Dlaczego do cholery nie da się ustawić timera z datą bieżącego dnia? 3. Jak dokładnie działa opcja "Aux. ventilation ON" ? Pomiar temperatury i zależnie od oczytu uruchomienie dmuchawki?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Słyszałem, słyszałem Fajnie macie - ale ja tu muszę za***rdalać... Niestety nie będzie wakacji w tym roku (przez ten wyjazd do Szwecji za dużo się nazbierało ).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Passata kupiłem teściowi a A4-kę ujeżdża Gośka - jak potrzebuję i akurat są na miejscu to mam. Ale formalnie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to jeden temat obcykany ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 22:40 ---------- I tak właśnie plan zakupu czegoś mocniejszego upadł - w związku z dojazdami żony do pracy, póki co zostałem bez wozu ...wracam do dbania o B6 a w zasadzie prostuję to co mnie wk.. denerwuje Tutaj prośba do Was - poszukuję czarnej tapicerki drzwi kierowcy w full opcji i alcantarze. Może być goła (bez przycisków, przełączników, wiązki i bzyka) byle by miała profil na panele alarmu i memo w kieszeni. Wskazana także blenda BOSE ale jak jej nie będzie to nic się nie stanie (ten element akurat przekłada się bardzo prosto ). No i stan jakiś nie wyśmigany... Na allegro nie udało im się znaleźć Plany na przyszłość... będzie webasto - powoli dogaduję z Mario szczegóły. Tak jak wcześniej pisałem - piec, który wcześniej kupiłem okazał się szrotem. Potrzebny jest zatem nowy + komplet ori węży wodnych dla 1.9TDI. Zawór odcinający i resztę gratów tj. pompa paliwa z eżektorem, przewody paliwowe już mamy. Poza tym wiązka elektryczna łącznie z odcinkiem dla zdalnego sterowania jest już położona więc tragedii podczas rezania nie będzie (grzebiemy tylko w przedziale silnika ).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Spróbuj 704.1 lub czymś wyższym.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Tą felgę mu polecam od początku ale coś nie mogę go przekonać - pewnie będzie trzeba z mojej przełożyć żeby zobaczył na żywo
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
pomyślimy:decayed: Tu się nie ma nad czym zastanawiać - komisyjnie decyzja zapadła. Avus 3 - leć do bankomatu
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak - podana przeze mnie wiązka ma już kabelki do front PDC.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
W adaptacjach MCE na kanale 81 interesuje Cię pole VALUE. Wpisujesz kod podany powyżej i wciskasz SAVE - musi zadziałać, no chyba że fejs za słaby.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Linia K w klimie to inny przewód i z tym nie będzie działać - poszukaj odpowiedniego kabla w oryginalnej wiązce radia.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zwykły elektryk da radę - poszukaj w oryginalnych wtyczkach kabelka zielono/niebieskiego (czarna kostka 8-piniowa, pin 3) i zobacz czy w adapterze jest podłączony do prawidłowej kostki (pomoże rozpiska na RNS-E).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest kilka możliwości...(1) RNS-E ma wkodowaną diagnostykę przez linię K a Ty nie podłączyłeś tego kabelka (2) Za słaby interfejs (3) Powiązane z (1) - w RNS-E wkodowane jest inne nadwozie - np. A3. Różnice w budowie ramki protokołu komunikacyjnego uniemożliwiają połączenie się.