Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jeśli założysz sprężynę z "lżejszej" kategorii - auto zejdzie niżej (nie wiadomo tylko o ile). Jedna kategoria nie powinna robić zbyt dużej różnicy odnośnie "miękkości".
  2. Musiałem wybić mu z głowy zwykłe końcówki Udało się i będzie Ulter
  3. Super! To temat już ogarnięty? Można robić masowe swapy?
  4. VAG tutaj nie pomoże. Daleko masz do mnie?
  5. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...oooo, najlepszego Wojtku
  6. Chętnie zobaczę - Marek się chyba nie obrazi
  7. Klocki są praktycznie w tej samej cenie ale przelicznik na tarczach to już masakra (2600zł x 2 vs. 19 000zł x2). Zwykłe tarcze jak troszkę męczysz auto to jakieś 30 000km więc do podanych 120 000km pod kątem wytrzymałości to by się zgadzało.
  8. Ja wiem, że to zależne od stylu jazdy ale jak miałbyś porównać zwykłe i ceramikę to jaki to jest pułap km?
  9. Koszty utrzymania są masakryczne - klocki można przeboleć ale tarcze to już masakra (prawie 20 000tyś 1szt.). Pod kątem eksploatacyjnym na pewno się nie opłaca - no chyba, że rzeczywiście wytrzymują 5x dłużej niż zwykłe...
  10. No jak widzisz na Siemiana to za mało... Marek a jak Ty odniesiesz się do ceramiki - jechałeś na tym kiedyś? Możesz porównać pracę i trwałość w porównaniu do "zwykłych" hebli ? ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- ...w sieci jest trochę info ale mamy tutal hebelmajstera i hebelrajdera więc jest kogo podpytać
  11. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale tam gdzie lotka przylega jest taśma/będzie. Mam rozumieć że na taśmę dodatkowo dać klej?? Czym ściągnąć starą taśmę bo cholernie ciężko schodzi. A może zamiast taśmą to położyć na lotkę jakiś ciężar na całej jej długości?? MAT1000 dziękuję za linki. Patrz gdzie leci ori taśma i w to samo miejsce naklej - poza tym są jeszcze inne powierzchnie przylegające na które właśnie dajesz klej (no przecież nie na taśmę ). ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Stare pozostałości po taśmie ściągałem tapeciakiem ale trzeba to robić ostrożnie aby nie uwalić też plastiku.
  12. OK ale jak masz zestaw na sprzedaż to jakie kwoty? Sory Marku...
  13. Cycu jasne, że przód (pytam o RS4 B7). A u Ciebie Dev też takie rzeczy?
  14. Co Ty znowu kombinujesz - za chwilę auto sprzedajesz
  15. Cały komplet tak? W jakim stanie?
  16. już z rok rozglądam się za jakąś ceramiką w dobrych pieniądzach ale narazie nic nie wpadło... Właśnie Marku - w jakim pułapie cenowym można dorwać używaną ceramikę?
  17. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tniesz bolce. Kleisz zarówno na taśmę dwustronną jak i klej do szyb.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz . ORI BI- D1S ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S) Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S . Ale ja skleroze mam i muszę sobie gdzieś all zapisywać Pytałem gwertego i już przetwornicę mam załatwione, tera palniki kupić trza. Niby ori palniki D4S toyoty w dobrej cenie są dobre Na skrzynie miałeś zbierać - wszystko od d*py strony
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...żebyś wiedział. Cały czas
  21. :polew::polew::polew: z czego drwisz? Z tego że biegasz oczywiście nie tylko.... z drążka
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    15-letnie doświadczenie :polew::polew:
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te akurat lusterka się nie składają Józek
  24. :polew::polew::polew:
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łeee... bez szyberdachu widze Bartek że ten szyber spać Ci nie daje:grin: ja chyba bede rezał Hahhahaha - dokładnie Domi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.