Treść opublikowana przez Bart-S
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jeśli założysz sprężynę z "lżejszej" kategorii - auto zejdzie niżej (nie wiadomo tylko o ile). Jedna kategoria nie powinna robić zbyt dużej różnicy odnośnie "miękkości".
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Musiałem wybić mu z głowy zwykłe końcówki Udało się i będzie Ulter
-
[B6 AWX] Work in progress...
Super! To temat już ogarnięty? Można robić masowe swapy?
-
Błąd multitronika 18158 i brak przeniesienia napędu
VAG tutaj nie pomoże. Daleko masz do mnie?
-
B6 DIVISION
...oooo, najlepszego Wojtku
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Chętnie zobaczę - Marek się chyba nie obrazi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Klocki są praktycznie w tej samej cenie ale przelicznik na tarczach to już masakra (2600zł x 2 vs. 19 000zł x2). Zwykłe tarcze jak troszkę męczysz auto to jakieś 30 000km więc do podanych 120 000km pod kątem wytrzymałości to by się zgadzało.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja wiem, że to zależne od stylu jazdy ale jak miałbyś porównać zwykłe i ceramikę to jaki to jest pułap km?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Koszty utrzymania są masakryczne - klocki można przeboleć ale tarcze to już masakra (prawie 20 000tyś 1szt.). Pod kątem eksploatacyjnym na pewno się nie opłaca - no chyba, że rzeczywiście wytrzymują 5x dłużej niż zwykłe...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No jak widzisz na Siemiana to za mało... Marek a jak Ty odniesiesz się do ceramiki - jechałeś na tym kiedyś? Możesz porównać pracę i trwałość w porównaniu do "zwykłych" hebli ? ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- ...w sieci jest trochę info ale mamy tutal hebelmajstera i hebelrajdera więc jest kogo podpytać
-
B7 Crew
Ale tam gdzie lotka przylega jest taśma/będzie. Mam rozumieć że na taśmę dodatkowo dać klej?? Czym ściągnąć starą taśmę bo cholernie ciężko schodzi. A może zamiast taśmą to położyć na lotkę jakiś ciężar na całej jej długości?? MAT1000 dziękuję za linki. Patrz gdzie leci ori taśma i w to samo miejsce naklej - poza tym są jeszcze inne powierzchnie przylegające na które właśnie dajesz klej (no przecież nie na taśmę ). ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Stare pozostałości po taśmie ściągałem tapeciakiem ale trzeba to robić ostrożnie aby nie uwalić też plastiku.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
OK ale jak masz zestaw na sprzedaż to jakie kwoty? Sory Marku...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Cycu jasne, że przód (pytam o RS4 B7). A u Ciebie Dev też takie rzeczy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co Ty znowu kombinujesz - za chwilę auto sprzedajesz
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Cały komplet tak? W jakim stanie?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
już z rok rozglądam się za jakąś ceramiką w dobrych pieniądzach ale narazie nic nie wpadło... Właśnie Marku - w jakim pułapie cenowym można dorwać używaną ceramikę?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz . ORI BI- D1S ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S) Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S . Ale ja skleroze mam i muszę sobie gdzieś all zapisywać Pytałem gwertego i już przetwornicę mam załatwione, tera palniki kupić trza. Niby ori palniki D4S toyoty w dobrej cenie są dobre Na skrzynie miałeś zbierać - wszystko od d*py strony- B6 DIVISION
...żebyś wiedział. Cały czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew::polew::polew: z czego drwisz? Z tego że biegasz oczywiście nie tylko.... z drążka- B6 DIVISION
15-letnie doświadczenie :polew::polew:- B6 DIVISION
Te akurat lusterka się nie składają Józek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew::polew::polew:- B6 DIVISION
Łeee... bez szyberdachu widze Bartek że ten szyber spać Ci nie daje:grin: ja chyba bede rezał Hahhahaha - dokładnie Domi - B6 DIVISION