Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak o nią zadbasz to nie będzie problemu - ale przyzwyczaj się do tego, że bezobsługowa to na pewno nie będzie V8 jest do kochania a nie do jeżdżenia ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Odnośnie temperatury patrz mój post wyżej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Temperatura wali sprawę... spacer JHM częściowo rozwiązuje sprawę ale zawsze po rozgrzaniu kuce będą uciekać. 4.2FSI ma to samo. Dlatego właściciele kombinują też na własną rękę różne wynalazki aby pomóc w odprowadzaniu ciepła. Ale to jedna kwestia - a usterki tej jednostki to już inna bajka ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Generalnie tak jak uderzyłeś do winczako - pogadaj też z innymi userami S-ek z tego forum. To bardzo dobry sposób pozyskania wiedzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Puszczę Ci na pw jak skończę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Idziesz spać? ...bo to dłuższa gadka będzie a mam jeszcze trochę tematów do ogarnięcia aktualnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Celujesz w B6 czy B7? Maual czy automat?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogarnę Ci za tydzień jak wrócę. Jak chcesz to uruchomić to sprawdzimy jaki masz moduł - jak masz tempomat na pewno obsłuży przyciski (jak nie to trzeba sprawdzić oznaczenie sterownika). Moduł do B6 to jakieś 140zł - obsłuży też multifunkcję więc to mod z przyszłością.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co chcesz wiedzieć o V8 Kuba? Tylko BBK silnik Cię interesuje?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie da się tego stwierdzić bez rozebrania skrzyni, inaczej to tylko wróżenie z fusów ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 17:50 ---------- Yyy pytam w imieniu znajomego elektronika "Froosty mam do ciebie pytanie. Multitronic ma symulowane biegi. Da się je przeprogramować na inne przełożenia oraz zmienić liczbę przełożeń?" Tak w sumie na logikę to jakby się dobrał do softu skrzyni jakimś cudem to dałoby się chyba przeprogramować czyż nie ? Tak ale wiedza jakiej to wymaga przekracza umiejętności rozgryzaczy sterowników. Dostać się do softu to jedno a przerobić go to drugie - trzeba znać bardzo dobrze zasady działania tej skrzyni.- B6 DIVISION
Tu gdzie dudas wkleił znak zapytania musi być cyfra 3 (a zapewne masz coś innego). ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- No miałeś miałeś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Są dwie opcje - albo kiera dokładana i Twój moduł kolumny kierowniczej nie obsługuje przycisków. Druga ewentualność - nie zakodowane przyciski w module. VAG-a trzeba podłączyć na adres 16 i sprawdzić co tam siedzi.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miłego wypoczynku ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- :facepalm:- B6 DIVISION
taa gasic komputery i ze swoimi marudzacymi kobitami do wyra:decayed:a Alba to tylko jak zamkniesz oczy jak sobie wychowałeś tak masz True, true... Ja tam nie mogę narzekać - fotele Recaro za 2h drapania... ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Masz źle zakodowane nadwozie - RNS chce pracować w innym typie magistrali CAN. Przyjrzyj się dokładniej pierwszym bitom i zobacz czy masz prawidłowo wybrane "B6".---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Powinien pracować jakieś 20 minut.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym ). ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- No i gratulacje decyzji i zakupu Będzie pierwsze forumowe RS nie ma nigdzie opcji by nie było napisu ale spytam bo jutro bede w salonie Tylko dorwij kogoś kumatego i chętnego do pomocy... Żeby Ci gwarancji na quattro nie zabrali jak ściągniesz ori napis- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobra nie wytrzymam... Dawaj to foto- Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
springi założyłeś te same co ja? tak-te ktore poleciles mi na pv pamietam jak jeszcze mialem 18' to pytales dlaczego tyl tak nisko siedzi bo jak na 1be to bylo dosc nisko a teraz zalozylem h&r i jest dopiero nisko wrzuć jeszcze fotkę tego co masz pod podłogą bagażnika... Zapas? Dojazdówka? Zestaw naprawczy? Sprawdzam masę... Generalnie pozostają amorki a raczej ich osprzęt (dokładnie myślę o odbijakach - może tu jest coś nie halo). tzn mam wrzucic fotke wlepy czy co ? :smiley:zamiast zapasu ,czy zestawu naprawczego mam butle na gaz -wiesz po co :wink:wyciagalem to na probe -tyl dzwiga sie o tyle ze golym okiem nie widac roznicy z butla a bez. Piszac o odbijakach masz na mysli te czarne gumy ktore znajduja sie pod i nad sprezyna ? Moga byc juz "splaszczone"? sprawa. Na amor od góry nakładasz osłonę a nad osłonę odbijak i na jego górną część nachodzi gniazdo amora. Odbijaki różnią się wysokością - z tego co pamiętam to 1BA jest wyższy a 1BE/1BV niższy. H&R daje Ci sprężyny do obniżenia auta z poziomu "0" więc IMO przyjmują że zawieszenie w aucie to 1BA (a co za tym idzie odbijak też jest 1BA). A zatem jeśli masz odbijak 1BE i rzeczywiście jest niższy to może to być odpowiedź której szukamy... Znów trzeba coś kupić i sprawdzić Odbijak 1BA: 3B0 512 131 H. Odbijak 1BE/1BV: 4B0 512 131 B (oba po 95zł). Możemy kupić na spółę w ramach rozkminki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek Ci latarką poświeci- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Oj będzie będzie- Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jak masz przełącznik z plastikowym bębenkiem to nie - jak jest "chromowany" to raczej tak. Zobacz kostkę - jak masz brązową 5-pin to jest iluminacja.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już po robocie majster ? Ano - dziś tylko godzinkę dłużej. O 19:00 się zawinąłem... Wyniki produkcji dziś za***iste więc luzik ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Siema młody - jak tam rezanko?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym ). ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- No i gratulacje decyzji i zakupu Będzie pierwsze forumowe RS- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Allee sucza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Brrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyńńńńńńń- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
C/LH a C/LH+regulacja mają troszkę inny sposób podłączenia dlatego teraz nie działa. Powinno zadziałać gdy podłączysz to j/w. Jeśli nie to będzie potrzebna jeszcze jedna operacja... Kable 8 i 4 we włączniku C/LH zmostkowałem - ucinasz je za mostkiem (czyli w miejscu gdzie robi się już tylko jeden kabelek) i też podłączasz to do pinu nr 1 we włączniku świateł. Wtedy już musi zadziałać (no chyba, że włącznik który masz jest skopany). ---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 02:23 ---------- ....kuuuurrreeww, 2:30- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na AUTO i tak w ciągu dnia nie załączy Ci świateł mijania więc ustawiaj na normalnej pozycji. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00