Treść opublikowana przez Bart-S
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Bo zyebał sprawę - przód nie schodzi tyle samo co tył. Więc -3/-3 w kategorii wagowej nie jest rozwiązaniem. Teoretycznie różnica powinna wynosić 1, względnie 2 kategorie z przodu i 2 lub 3 z tyłu. No ale ile razy już o tym było... Kiedyś dojdziemy o co tu kaman - tylko nie mam teraz czasu na to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca własna stację będziesz otwierał? Tyle paliwa zajumał, że teraz to już stację musi otworzyć ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca w poniedziałek bede miał info co i jak jak się uda to września wita Blisko, co tam dla Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko OK
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś Parówki przewraca na dwie dłonie Podjade na stację jak wrócę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto wie, kto wie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz i lampy:) Grześ - klienta Ci podesłałem na xenon w B6. Trochę wariat ale dasz radę
-
B6 DIVISION
Wyrzuciłem ostatnio
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Springi założyłeś te same co ja? tak-te ktore poleciles mi na pv pamietam jak jeszcze mialem 18' to pytales dlaczego tyl tak nisko siedzi bo jak na 1be to bylo dosc nisko a teraz zalozylem h&r i jest dopiero nisko Wrzuć jeszcze fotkę tego co masz pod podłogą bagażnika... Zapas? Dojazdówka? Zestaw naprawczy? Sprawdzam masę... Generalnie pozostają amorki a raczej ich osprzęt (dokładnie myślę o odbijakach - może tu jest coś nie halo).
-
B6 DIVISION
Pojadę, ale w Wawie to 100-150 zł No to już wiem skąd to pytanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz Pas przedni niestety oberwał, na razie będę jeździł bez maski szpanując osłoną od z naciapanym V6 TI DI AJ a zderzak będę od razu rezał po swojemu, czyli spawanie dokładki i spryski Tej Panie - jakie spawanie... Zgrzewanie chyba
-
B6 DIVISION
Najlepszego cycu ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Fly - imo zawsze po ruszaniu zawiasu jechałbym chociaż sprawdzić - to tylko 50zł.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Znasz Arka... Jak najtaniej... Tarcze będą "TaRcZeX" i klocki od "Kloc-Mann"-a...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maćku - to chyba nawet mniej niż 1% W Gnieznie sa tylko takie Tja, widziałem Cabrio B7 z 2003r
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ale to zamierzony efekt? Naklejka na listwie tylnych drzwi
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panel w którym są kostki jest wciskany w słupek A - bardzo łatwo się go demontuje naciskając w odpowiednim miejscu uchwytu (do góry na środku).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maćku - to chyba nawet mniej niż 1%
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Springi założyłeś te same co ja?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Spinki użyłeś stare czy nowe?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie - w B6 tez byly.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Do bezpieczników trzeba dołożyć brakujące przewody. Co do podnośnika - chodzi Ci o mechanizm? Po prostu wyciągasz korbę oraz jej wkład i w to miejsce wkładasz silniczek.