Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie nie bardzo - zawsze wolałem bardziej smukłe kształty Ale może z wiekiem przychodzi ochota na lochę ...jadę na miasto coś wszamać. Wrócę za godzinkę... ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- dołącz do społeczności :polew: Na NK mam konto - kontakt do starych znajomych jest (wystarczy).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ... Bartek dasz radę w takim czymś widać Cię Chyba nazwiska Ci się poyebały... Szewczyk a nie Kulczyk... ależ gdzie Bartku ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- na facebooku dużo kont masz No właśnie nie mam żadnego - i niech tak zostanie
-
B6 DIVISION
I to jest Panie najlepsza droga do rozwalenia gniazda w zwrotnicy - potrzebny zestaw odpowiednich narzędzi...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ... Bartek dasz radę w takim czymś widać Cię Chyba nazwiska Ci się poyebały... Szewczyk a nie Kulczyk...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze wyposażona ale cena a w szczególności w odniesieniu do przebiegu - szału nie robi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant.
-
B6 DIVISION
Do jakiego zawieszenia? Po Twoim setupie wnioskuję że odpowiednie będą z przeznaczeniem dla 1BV... 8E0 407 506 C, 8E0 407 510 C. wielkie dzięki czy mógłbym jeszcze prosić na lewą stronę 8E0 407 505 C, 8E0 407 509 C. ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- To się okaże jak przyjedziesz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cycku - to jest 2L ...a resztę znam już na pamięć Niektóre to niezłe wyjeby- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Misano na fotkach i na żywo wygląda zupełnie inaczej - jeśli krwisty to raczej Misano właśnie.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
W Pasku lada chwila będę to montował... Jeśli chodzi o B6 to wiem, że Kobra coś w tym kierunku modził ale nie wiem na jakim etapie prace są obecnie...- B6 DIVISION
Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- Ja nie wiem nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz - skrzynia kiepsko chodzi już od jakiegoś czasu a Ty wchodzisz w mody i teraz jeszcze zawieszenie.- B6 DIVISION
Tak - właśnie górne wahacze był inne dla 1BV. Co ciekawe w B7 nie było już podziału - stosuje się jedną wersję (i jest to to samo co 1BV z B6). Czyli kupując ten zawias obniżający s-line to muszę wahacze też wymienić w takim przypadku? A jak zapodam same sprężyny i amortyzatory? Nie musisz wymieniać nic więcej - komplet gratów dla 1BV powodował dodatkowe usztywnienie auta. Tobie zależy tylko na obniżeniu więc...- B6 DIVISION
Możesz brać Lemforfera ale jeśli nie żal Ci kasy - kup ori.- B6 DIVISION
Tak - właśnie górne wahacze był inne dla 1BV. Co ciekawe w B7 nie było już podziału - stosuje się jedną wersję (i jest to to samo co 1BV z B6). Ląduję w PL 5 lipca i już zostaję- B6 DIVISION
8E0 407 151 M - nośny wahacz akurat nie ma znaczenia pod jakie zawieszenie (tylko górnych się to dotyczy). Ten sam jest dla lewej i prawej strony (...bo chyba nie chodziło Ci o banana?).- B6 DIVISION
Do jakiego zawieszenia? ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Do jakiego zawieszenia? Po Twoim setupie wnioskuję że odpowiednie będą z przeznaczeniem dla 1BV... 8E0 407 506 C, 8E0 407 510 C.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
a co to dokładnie jest?? Wentylacja postojowa no ok ale jak to działa ?? Zajrzyj na ostatnie 2 strony w temacie o B8 wrclaguny.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Wymieniasz wtyczkę na prawidłową a kable używasz oryginalne...- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
1. Zgodnie ze schematem z pierwszego postu. 2. ...do dowolnej. 3. Wyjmaki do pinów albo spinka do włosów (cokolwiek co da się wsadzić w kostkę i ścisnąć listki blokujące piny). 4. To funkcja alarmu - połączenie między MK i radiem. Jak wywalisz radio gdy alarm jest uzbrojony - włączy się syrena. 5. Da się bez wywalania deski rozdzielczej- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Srebrny, z B7.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Kabel w ASS ma 2,5mm - w BOSE 4mm. Ale zostawiłem tak jak było i nie mam z tym systemem, żadnych problemów.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
...ale teoretyzując - jak podłączysz zgodnie ze schematem i zakodujesz EQ podłączając masę pod odpowiedni pin to musi grać tak samo bo dlaczego nie? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00